PDA

View Full Version : Филм като този?!?!



cherryup
08-11-2011, 14:59
Вчера изгледах четирите части на "Final Destination" и съм страшно доволна. 8) Сякаш точно този филм съм търсила.Аз попринцип гледам доста филми на ужасите, но в този ми хареса, че има вложен смисъл, всичко е свързано много добре и най-важното, че не е от онези мрачни филми където те побиват тръпки и всички сцени са на тъмно.Затова моля ви се, ако някой знае филм подобен на "Последен изход", ще съм адски благодарна да пише :) :oops:
П.С Петата част знам, че излиза след няколко дни, някой знае ли кога горе-долу ще го пуснат филмчето в "замунда" ??? :grin:

WesCraven
08-11-2011, 22:09
Няма ти отговоря на въпроса,дано да се сетиш защо!

ri41
08-12-2011, 06:54
не мога да кажа, че е точно подобен ама гледай Градски легенди

ShadyBlock
08-12-2011, 12:22
Seconds Apart е филмче с без тъмни сцени е с интересни смъртни случаи подобно на изххода,но не е точно същото
и все пак филми на ужасите се свързват в това да те побиват тръпки,ти по скоро не искаш ужаси а някви мистерии с нотка на ужас по безкръвен

аз лично също се кефя на такива филми

cherryup
08-12-2011, 12:40
ri41 и ShadyBlock - благодаря ви много хора наистина знаете как да помогнете и явно сте ме разбрали.Като гледам описанието и на двата филма много се доближават до исканото от мен.Мерси наистина помогнахте !!! :) :) :) :grin: Ще съм благодарна, ако някой знае още такива филми да пише. :grin: :-D

slicky
08-13-2011, 07:31
Оправи си цвета на буквите,че е отвратителен.

selenasky
08-13-2011, 20:27
Ми аз не виждам какво толкова си го харесал/а тоя последен изход - за мен всичко е решено от началото - смъртта е висша сила и няма как героите да се преброят, ясно е, че ще умрат... по-яки са филми, в които някъде 1-2 герои остават живи. Нещо като хепи енд при хорърите
Все пак си го харесала, има прекрасни ефекти - "Предизвестена смърт" и "Пропуснати обаждания" (особено втория ) са доста подобни, защото са за смърт, от която героите бягат!!

cherryup
08-15-2011, 13:44
Оправи си цвета на буквите,че е отвратителен.
:razz: Хм..еми щом казваш :-D :D дообрее..
selenasky - мерси за филмчетата.. обяснила съм защо ми харесва "Последен изход"... :)