PDA

View Full Version : Гледате ли Гласът на България



Rikity
08-11-2011, 18:08
в момента, да обсъждаме какво става

slicky
08-11-2011, 19:56
Как си?

xoxi
08-11-2011, 19:57
Гледам.
Айде да обсъждаме :grin:

slicky
08-11-2011, 20:01
Водещата хич не ме кефи.... Миро се прави на супер готин и трябва някой да му напомни за старите времена..М.Попова не е кой знай какво за да бъде жури и най-ми допада Маричков.

crash19
08-11-2011, 20:06
Водещата хич не ме кефи.... Миро се прави на супер готин и трябва някой да му напомни за старите времена..М.Попова не е кой знай какво за да бъде жури и най-ми допада Маричков.


Съгласна съм, само че водещата (Вики) много ме радва :D

slicky
08-11-2011, 20:10
Водещата хич не ме кефи.... Миро се прави на супер готин и трябва някой да му напомни за старите времена..М.Попова не е кой знай какво за да бъде жури и най-ми допада Маричков.


Съгласна съм, само че водещата (Вики) много ме радва :D Ама тя ми се струва,че не уцелва камерата,в която трябва да зяпа. :D :D

xoxi
08-11-2011, 20:11
И мен Вики не ме кефи като водеща.
Мариана не знам дали става за треньор, обаче ми прави супер голямо впечатление като човек. А честно казано само 1 нейна песен съм слушала.
За сега в изборът на песни и участници, които да ги изпълняват, най-добре се справя Миро.
Кирил Маричков най-много ме кефи, но не ми харесва какви дуели прави и какви песни избира за тях.
А Ивана.. тази вечер ми хареса изборът й.

slicky
08-11-2011, 20:18
И мен Вики не ме кефи като водеща.
Мариана не знам дали става за треньор, обаче ми прави супер голямо впечатление като човек. А честно казано само 1 нейна песен съм слушала.
За сега в изборът на песни и участници, които да ги изпълняват, най-добре се справя Миро.
Кирил Маричков най-много ме кефи, но не ми харесва какви дуели прави и какви песни избира за тях.
А Ивана.. тази вечер ми хареса изборът й. Наистина Марияна е наистина добър човек.

smilelady
08-11-2011, 20:19
Вики е много свежа :D Мен Мариана ме кефи...избира хубави песни за дуелите...особено първата

crash19
08-11-2011, 20:19
Водещата хич не ме кефи.... Миро се прави на супер готин и трябва някой да му напомни за старите времена..М.Попова не е кой знай какво за да бъде жури и най-ми допада Маричков.


Съгласна съм, само че водещата (Вики) много ме радва :D Ама тя ми се струва,че не уцелва камерата,в която трябва да зяпа. :D :D

:-D :-D Хахаха, прав/а си, ама не винаги става така.

devil4e_kiss4e
08-12-2011, 12:58
Водещата хич не ме кефи.... Миро се прави на супер готин и трябва някой да му напомни за старите времена..М.Попова не е кой знай какво за да бъде жури и най-ми допада Маричков.
съгласна съм, а самото предаване ми се струва интересно и го гледам когато мога

lemonyheart
08-12-2011, 16:28
Харесвам предаването, само не ме кефи, че докато почне и вече е свършило - мнооого е кратко. Водещата е мацка, а относно журито - Кирил Маричков ме кефи най-много, а Миро малко ме дразни. ^^

Monnie
08-12-2011, 16:59
Дам, гледам го 8)

GossipGirl89
08-12-2011, 19:41
Вики е много сладка обаче има нещо в нея, което ме дразни супер много - държанието й може би или самия говор 8)
Миро :smt007 Не го знам гей ли е, какъв е, обаче е супер сладък 8-)

DeviL_AsS
08-12-2011, 20:46
Вики е много сладка обаче има нещо в нея, което ме дразни супер много - държанието й може би или самия говор 8)


Може би това как представя изпълнителите,които излизат на сцената,много е фалшиво някак си.
Мен пък Кирил Маричков не ми харесва как оценява,винаги като го попитат кой/коя би избрал казва 'Нямам думи,и 2те ми харесват',или "Тея 2мата/тея 2те все заедно искам да ги гледам' и е доста дразнещо :D

slicky
08-13-2011, 07:29
Вики е много сладка обаче има нещо в нея, което ме дразни супер много - държанието й може би или самия говор 8)


Може би това как представя изпълнителите,които излизат на сцената,много е фалшиво някак си.
Мен пък Кирил Маричков не ми харесва как оценява,винаги като го попитат кой/коя би избрал казва 'Нямам думи,и 2те ми харесват',или "Тея 2мата/тея 2те все заедно искам да ги гледам' и е доста дразнещо :D Той го прави нарочно,за да не боли толкова много загубата...

Colouring
08-13-2011, 07:43
И аз не харесвам водещата.Дразни ме,не знам защо.Най-ми допада от журито Кирил Маричков.Миро също става,ама нещо не съм му голяма фенка..

Yankee
08-13-2011, 09:16
От време на време го гледам.Мариана и Миро не ми харесват като жури,докато Ивана и Маричков са си пълни професионалсти :) А за Вики-много ми е фалшиво момичето :?

SonataArctica
08-13-2011, 09:30
Не харесвам нити журито, нито водещата..

zaichyy
08-13-2011, 10:57
До колкото водещата е пълна овца. От журито наи-симпатични са ми Кирил и Марияна

Wasilena
08-13-2011, 11:08
Водещата има супер дразнещ глас...нямаше да е зле ако пееха български песни,има толкова добри...

selenasky
08-13-2011, 20:50
Доста е различно от познатите ни музикални предавания, :grin: харесва ми ... По- пречупено е, всеки може да учатва - относно възрастта. Освен това дори на кастингите бяха по-подбрани и нямаше музикални инвалиди

Tajnomomiche
08-14-2011, 00:04
Да, гледам го. Малко нагласени работи ми се вижда , но пък става за убиване на времето пък и ги няма тея просташки гаври с участниците както беше в Music Idol и е някак си по приятно за гледане :)

xoxi
08-14-2011, 09:29
Мен пък Кирил Маричков не ми харесва как оценява,винаги като го попитат кой/коя би избрал казва 'Нямам думи,и 2те ми харесват',или "Тея 2мата/тея 2те все заедно искам да ги гледам' и е доста дразнещо :D

Когато Фънки в Music Idol ги нареждаше както си трябва, всички се оплакваха, че бил суров и било по-добре да си мълчи.
Тук пък, когато Маричков се опитва да смекчи работите, било пък много дразнещо. Ама то и зрителите не знаят какво искат.

SuperBadSuperFresh
08-14-2011, 10:24
Какво го рекламираха,то какво се оказа....Отвратителна история.

Rikity
08-15-2011, 18:03
в момента, да обсъждаме какво става

SmilezZz
08-15-2011, 18:13
Даааа'м. Супер е. Още от самото начало го следя.
М. Попова: Вярно е,че не е нищо особено,но все пак си върши работата добре. Когато нещо й харесва си го казва. Когато не - дава аргументи за това.
Миро: Супер готин си е. Много ме кефи. И гласа му ,и всичко.
Ивана: Не знам. :dd Абе,става. Не е зле.
Кирил Маричков: Не знам,не ме кефи.
Водещата си е супер сладка. Харесва си ми.

А от участниците най-ми харесва Тодор Гаджалов. Малеее. Надявам се да остане в "Гласът на България". Т.е. .... ъ.. Да не се изложи.. :D

Rikity
08-15-2011, 18:19
Миро е готин, но с тая руса коса :lol:

Djenka
08-15-2011, 20:05
Само аз ли мисля, че днес не беше честно, че избраха момчето пред момичето в единия двубой?? Както и другите две момчета, когато избраха сина на Ваня Костова.. ? Не знам.. на мен повече ми хареса другото момче и момичето. :o

Blab
08-15-2011, 20:56
Само аз ли мисля, че днес не беше честно, че избраха момчето пред момичето в единия двубой?? Както и другите две момчета, когато избраха сина на Ваня Костова.. ? Не знам.. на мен повече ми хареса другото момче и момичето. :o
амин!
//нагласена работа. чак мен ме е яд за такива нечестности.

Filipova75
08-16-2011, 01:34
Гледам го,обаче започна да ми доскучава.

Youudontknowme
08-16-2011, 11:10
Гледах го 2 пъти и ми омръзна не си падам по такива предавания .. :?

kitty02
08-16-2011, 11:47
Гледам го само,когато го хвана..Водещата е мн лигаваа.. :? .Миро малко ме дразни,Мариана Попова-не съм слушала нейни песни,така че не мога да преценя нищо за неяя.. Единствените,които ми харесват са Ивана и Кирил Маричков :)

Vodnokonche
08-16-2011, 14:22
Когато го хвана го гледам, забавно ми е да ги гледам колко насериозно са се взели журито, особено Мариана Попова ... Най ме кефи Кирил Маричков, той само си мълчи и много скромно се изказва човека ... А Миро и той голяма компетенция ...

theuntouchable1
08-16-2011, 19:09
Аз лично не го следя, не ми допада особено... дано X factor да е по добро..

xoxi
08-16-2011, 21:44
Само аз ли мисля, че днес не беше честно, че избраха момчето пред момичето в единия двубой?? Както и другите две момчета, когато избраха сина на Ваня Костова.. ? Не знам.. на мен повече ми хареса другото момче и момичето. :o

Да, според мен момичето се справи по-добре, но аз бях за момчето, защото той преди това с песента ain't no sunshine показа, че има глас, докато момичето дори не си го спомням. Те и треньорите казаха, че той почна много несигурно и невярно, но после се оправи. Аз се радвам, че той остана.

А синът на Ваня Костова и другото момче.
Синът просто бледнееше пред изпълнението на другият. Но Маричков е стар приятел с Костова, а пък сме и в България, тъй че още преди да започне песента знаех кой ще остане и кой ще си тръгне.
Факт е обаче и надявам се всички видяха, че момчето, което си тръгна е много, много по-добро. Пее много по-вярно, гласът му е по-стабилен, а пък и честно казано е по-хубав.

Jaune
08-17-2011, 11:08
според мен въобще Тошко и Жулиета (мисля, че бяха) не трябваше да пеят заедно
то е ясно, че треньорът ги разпределя, знаейки, предполагайки, че единият е по-добър
и тоя Миро кво си държеше главата в шепи през цялото време, колко драматично
като цяло не ме кефи цялото жури, а водещата да не говорим, пълна скръб

association
08-17-2011, 13:04
Въобще Миро си ги избира едни такива супер различни дуети.......
М.Попова ми направи лошо впечатление в пон. като излезе да покаже на мацките как се пеело :o

xoxi
08-17-2011, 22:56
М.Попова ми направи лошо впечатление в пон. като излезе да покаже на мацките как се пеело :o

Защо пък лошо впечатление?
Според мен тя излезе, защото Митко Щерев си позволи да каже, че момичетата се справиха по-добре от оригинала и това било най-доброто изпълнение от българки. Доста тъпо изказване според мен.
Мариана Попова му затвори устата и му натри носа!
Всички, които гледаха видяха, че той след нейното изпълнение не каза нищо повече относно това.

rettemich
08-17-2011, 23:39
Гледам го предаването! :mrgreen:
Харесва ми,много е забавно.От треньорите за сега най-много ми харесват Мариана Попова и Ивана.Миро ме дразни до болка,а Кирил не е лош,макар че нямам кой знае какво мнение за него! :)) Утре очаквам с нетърпение да гледам и останалите двубои. :P

ch0c0late44
08-18-2011, 07:53
Не го гледам...Изглежда ми бахти тъпнята.

evvky
08-18-2011, 07:56
от време на време го гледам , иначе е интересно :)

bloodfrozen
08-18-2011, 08:23
Един път се прежалих да го гледам. Повече няма да повторя тази грешка.

Jaune
08-18-2011, 18:11
М.Попова ми направи лошо впечатление в пон. като излезе да покаже на мацките как се пеело :o

Защо пък лошо впечатление?
Според мен тя излезе, защото Митко Щерев си позволи да каже, че момичетата се справиха по-добре от оригинала и това било най-доброто изпълнение от българки. Доста тъпо изказване според мен.
Мариана Попова му затвори устата и му натри носа!
Всички, които гледаха видяха, че той след нейното изпълнение не каза нищо повече относно това.

e та няма да губят време в спорове цялото предаване, просто отстъпи според мен
да, М. Попова е добра певица, но според мен малко й е в повече самомнението

the_best_f
08-18-2011, 20:13
Сега гледах началото на 12 епизод и Марияна наистина е супер дразнеща. Нейното изпълнение беше по-лошо от това на момичетата (не чух как те изпяха цялата песен). Самочувствието обаче й е в повече.

xoxi
08-18-2011, 20:30
^ К'ви сте лоши. 8-)

aphrodite
08-19-2011, 18:19
Еми аз не го гледам :)

vikiraa
08-19-2011, 18:38
Не...

Tiin
08-19-2011, 18:39
Преди да,но вече стана доста тъпо :D

DeviL_AsS
08-19-2011, 19:35
Мен пък Кирил Маричков не ми харесва как оценява,винаги като го попитат кой/коя би избрал казва 'Нямам думи,и 2те ми харесват',или "Тея 2мата/тея 2те все заедно искам да ги гледам' и е доста дразнещо :D

Когато Фънки в Music Idol ги нареждаше както си трябва, всички се оплакваха, че бил суров и било по-добре да си мълчи.
Тук пък, когато Маричков се опитва да смекчи работите, било пък много дразнещо. Ама то и зрителите не знаят какво искат.

Малко така,уж като се опитва да смекчи работите,излиза че няма мнение,щото всички разбираш ли му били харесвали..тъпо е,ами някой като не може да пее,поне да му го кажат в очите не да го лъжат.Аз пък точно от него очаквах да реже хората адски много,пък то кво...нищо.
Фънки поне си казваше неговото мнение,ако не дурго,въпреки че беше доста груб на моменти.

SilverRain
08-19-2011, 19:40
Еми два, три пъти да съм го гледала ... не ми е никак интересно.

xoxi
08-19-2011, 20:29
Малко така,уж като се опитва да смекчи работите,излиза че няма мнение,щото всички разбираш ли му били харесвали..тъпо е,ами някой като не може да пее,поне да му го кажат в очите не да го лъжат.Аз пък точно от него очаквах да реже хората адски много,пък то кво...нищо.
Фънки поне си казваше неговото мнение,ако не дурго,въпреки че беше доста груб на моменти.

Кой не може да пее? Всички, които са там са минавали през предварителен кастинг, а щом и някой от треньорите се е обърнал на кастингите на тъмно, значи тоя човек може да пее. Това, че треньорите понякога не успяват да изберат подходяща песен за този глас е друг въпрос.
Това, че на Миро примерно един изпълнител му харесва повече от друг, защото е по-близо до неговия стил, не означава, че всички мислят така. Кирил Маричков вярно, че няколко пъти каза, че дуета е с равностойни сили, но не веднъж е взимал и отношение.
Това, че понякога харесва и двамата изпълнители въобще не означава, че му липсва мнение.

SmilezZz
08-20-2011, 08:11
според мен въобще Тошко и Жулиета (мисля, че бяха) не трябваше да пеят заедно Така е.

Сега гледах началото на 12 епизод и Марияна наистина е супер дразнеща. Нейното изпълнение беше по-лошо от това на момичетата (не чух как те изпяха цялата песен). Самочувствието обаче й е в повече. Я,пак ? Било по-лошо от на момичетата ? Погледни го пак предаването,обаче внимателно и тогава пак кажи. Супер яко изпя песента.

Само аз ли мисля, че днес не беше честно, че избраха момчето пред момичето в единия двубой?? Както и другите две момчета, когато избраха сина на Ваня Костова.. ? Не знам.. на мен повече ми хареса другото момче и момичето. :o Аз си си бях за момчето. Беше ми направил още добро впечатление ,когато пя на кастинга. Мога да твърдя ,че беше единствения,който има глас. Поне за мен.

the_best_f
08-20-2011, 13:33
Виж сега, форумът е форум, за да се даде мнение в него. Да, вярно е че се изказах неподготвена и го направих просто защото ме подразни държанието на Марияна. И пак да гледам предаването, вече съм предубедена. НО! Изкарай Марияна Попова да изпее дадена песен и от другата страна Мария Илиева - и да видим коя е по-добра. Просто втората не си вири носа, нали? Аз лично много харесвах Марияна, но ми направи лошо впечатление. Не че не ме кефи още, готина си е. Както и да е, отклоних се.
Тодор е невероятен! :smt007

therichbitch
08-20-2011, 22:39
Марияна и Миро са лигльовци и двамата, иначе на мен гласът й ми харесва. Ивана и Маричков са по- добродушни, струва ми се. Направи ми впечатление, че този, който най- дълго е бил на сцена и е всепризнат като талант, един път не го чух да парадира с някакво самочувствие, а Марияна като почне да се взима насериозно...това ме дразни

attacker5
08-21-2011, 19:39
Не... Тези състезания за певци, танцьори вече се изтъркаха според мен и не са ми интерестни

xoxi
08-22-2011, 19:46
Много селяндурска постъпка от Миро тази вечер.. :?

Vodnokonche
09-12-2011, 10:59
Когато го хвана гледам, но не го следя редовно ... Водещата Вики ми е малко лигава и малко преиграва, но пък поне е позитивна и френдли... Журито: Мариана Попова има хубав глас, като певица е ОК, но като жури ме дразни на моменти, на мноо велика се прави, мноо насериозно се е взела, като че ли е неква примадона и певица с десетки албуми, а всъщност има 5 песни на кръст; Миро и той се е взел насериозно, ма иначе не ме дразни толкова, по-умерен е в оценките си от Мариана... Най-умерени и скромни са Кирил Маричков и Ивана. Маричков ме кефи най-много от журито, защото от всички тях е най-доказал се през годините и въпреки всичко е скромен и винаги много деликатно дава своите оценки за певците; Ивана е народен човек, въпреки, че тя също се е доказала сред фолкпевачките и всеки знае, че има глас, въпреки това е много земна и не я тресе звездоманията, за разлика от Мариана, която се е взела за Мадона и много рязко реже певците, без да си дава сметка, че може да докара комплекси на някой млад изпълнител

nikolaeww
09-13-2011, 09:33
Вече не !

the_best_f
09-13-2011, 09:47
Не съм съгласна с решенията на Миро и Ивана, особено с това на Миро. Кристина се представи по-добре от Севинч. А Мелинда как я бутат напред...
Може би наистина предаването е нагласено.

Supernaturalfan
09-13-2011, 10:39
Не - след кастинга стана адски скучно, абе адски скучно си беше всъщност от началото!

Minnie
09-18-2011, 11:24
Не съм съгласна с решенията на Миро и Ивана, особено с това на Миро. Кристина се представи по-добре от Севинч. А Мелинда как я бутат напред...
Може би наистина предаването е нагласено.

+1 \:D/

xoxi
09-18-2011, 20:06
Не съм съгласна с решенията на Миро и Ивана, особено с това на Миро. Кристина се представи по-добре от Севинч. А Мелинда как я бутат напред...
Може би наистина предаването е нагласено.

Може да е нагласено.
Но ако е, Миро би трябвало повече да се прикрива. Той въобще не крие симпатията си към Мелинда. Ако всичко зависеше изцяло от зрителите, това момиче да си е тръгнало и да е забравило вече за шоуто.
Има глас, за който много хора могат да завиждат, но малко са хората, които я харесват.

the_best_f
09-19-2011, 18:59
^Абсолютно е така, но всички там могат да пеят. :) Вече се поставя комплексна оценка - сценично поведение, визия, гласови данни, избор на песни, стил, вкус...

xoxi
09-19-2011, 19:16
Именно.

пп: Кирил Маричков тази вечер сгреши, като изгони Рафаела.

Mirage3
09-20-2011, 06:25
Въобще не ги следя, пускам си БТВ просто ей така за слушане. 8-) Обаче когато чух звука от китарата на Aerials на SOAD...

teenems
09-20-2011, 18:04
Преди го гледах ,но когато пуснаха X Factor спрях да го гледам..повече ми се нрави фактора :)

martin97
09-20-2011, 21:08
nope

bloodyF
09-22-2011, 11:07
гледах го до 2-3 двубои ..
нямам време, но ги имам свалени всички епизоди

JZfan
09-23-2011, 02:10
Не... Тези състезания за певци, танцьори вече се изтъркаха според мен и не са ми интерестни

:smt023 :smt023 :smt023

syrena
09-23-2011, 17:02
Тая Вики много преиграва и не ме кефи особено,Миро супер много ме дразни и се прави,че много разбира,а всъщност е най-зле от треньорите,освен това винаги на елиминациите гони този,който пее по-добре,Мариана Попова нещо се фръцна и се много се превзема и се прави,напоследък се сдуха,на Кастинга на тъмно беше по-готина,не слушам чалга,но Ивана е супер готин човек,винаги зарежда с положително настроение,въпреки че пее чалга,все пак яко си цепи и си пее,Кирил Маричков също ми допада,свестен е и е в сферата на музиката,която слушам.Като цяло шоуто не е лошо,но не ме грабва,въпреки ме го гледам.Най-тъпото е,че по същото време дават X Factor,абсолютно безмислено :(
Айде,изказах си критиките :D тва беше

LucySmith
09-23-2011, 17:51
Да, гледам го.

strawberry88
09-23-2011, 18:07
Преди го гледах ,но когато пуснаха X Factor спрях да го гледам..повече ми се нрави фактора :) +1 :smt023

Anichkaxxwee
09-24-2011, 00:44
В началото го гледах, но после .. стана много тъпо :(





Сега гледам X factor 8-)

Vodnokonche
09-30-2011, 13:15
В началото го гледах, но после .. стана много тъпо :(





Сега гледам X factor 8-)

Подкрепям, много по-добри са в X-a, другите мноо депресантски и тъпи песни им избират и стана блудкаво...

wOOl
10-01-2011, 15:59
Аз също спрях да гледам гласът ,а почнах фактора.Разбирам от тук от там някои неща ,като например това ,че изгониха Севинч.Тя беше сто пъти по добра от Елица .Миро остави Елица само заради това ,че публиката я харесва повече и ,ако остави Севинч няма да гласуват за нея .Но това вече е минало и аз мога да си кажа фаворитите и в това предаване. :D Та те са:Тодор и Мелинда ,а може би и Роксана. :)

LucySmith
10-02-2011, 15:36
Еми да гледам го

sunisup
10-02-2011, 18:02
В началото първите няколко епизода ми бяха интересни,това с въртенето ми се стори различно и ме кефеше,накрая вече ми поомръзна... 8-) Вече от двубоите много ми се сториха нагласени някои неща,сега и на концертите същото.Последният концерт пък направо си беше трагедия,сигурно само едно изпълнение ми хареса.:( Мисля,че в X factor има по-добри изпълнители,по-различни и запомнящи се.Тук от кастингите много ми хареса Тодор,но си личи че е доста притеснителен и на концертите не се представя толкова добре,Роксана ми хареса,но пее само един стил,Игор също има шанс да спечели,но и той си пее в неговия стил,така че може би съм за двете Невени :D и Елица. Но вече ми е по-скучно,епизодите в четвъртък не ги гледам дори,а и си личи че Слави си решава всичко.А и Миро със всеки път ми става все по-противен и направо не искам да го гледам с тва превземане,с тия фалшиви усмивки,подмавания и с тва лансиране на Мелинда...Абе с една дума Фактора по ми допада... 8-)

Vodnokonche
10-04-2011, 12:17
И на мен двете Невени ми харесват, както и Ани и Валя и Богдана...

Vladel
10-04-2011, 18:34
He!!! :-P :-P :-P

stelyshady
10-23-2011, 12:01
не :P :smt069

K_O_L_E_V
10-23-2011, 12:02
Какво е това ?