PDA

View Full Version : Не мога да се храня.



sweet_f_pz
08-11-2011, 21:35
Имам проблеми с приятеля си от 3 дни.От тогава не съм слагала нищо в устата си освен 1 бисквитка за тези 3 дни.Пия само течности и пуша...Нищо друго.Нямам никакъв апетит,не съм гладна,не се чуствам и изтощена от глад примерно.Нямам такива проблеми да ми става лошо от неядене,но пък се притеснявам за себе си.Когато погледна храна и ми се гади.Можете ли да ми помогнете ?

GLaDOS
08-11-2011, 22:11
Пий нещо хранително - кисело мляко , натурален сок и тн ... и все пак се погрижи за здравето си ,това не е хубаво .

dami666
08-12-2011, 07:44
Може да е от нерви.Пробвай да хапнеш нещо леко..

cookie_master
08-14-2011, 11:52
направи си шейк от плодове,но все пак се опитай да хапнеш нещо
не е хубаво така :?

gugenceto2
08-19-2011, 17:34
И аз съм попадала в такава ситуация.В началото пих чай.Тоест правиш си липов чай и го слагаш в хладилника.И ето-става студен липов чай.Аз съм фен на студеното.После започнах да си правя какао от това на сестра ми.След това минах на бисквити и солети.И след това се оправих :D :D

08-19-2011, 18:24
И аз съм попадала в такава ситуация.В началото пих чай.Тоест правиш си липов чай и го слагаш в хладилника.И ето-става студен липов чай.Аз съм фен на студеното.После започнах да си правя какао от това на сестра ми.След това минах на бисквити и солети.И след това се оправих :D :D
same

SmilezZz
08-20-2011, 09:43
Може да е от нерви.Пробвай да хапнеш нещо леко..И най-вероятно е от това. Щом ,откакто си има проблеми с приятеля си е така. Не знам какво да те посъветвам. Може би най-добре е да се посъветваш със специалист.

BrokenInnocence
08-20-2011, 19:44
Била съм в такава ситуация, доста дни не бях яла нищо. Всичко е на психическа основа и според мен няма друг начин освен ти сама да проявиш малко инат и да се накараш да хапнеш нещо. Започни с много леки неща, както предложиха по-горе, със сокове, чайчета, солети, бисквити и т.н.

fakesmiles
08-20-2011, 19:51
знам,че е трудно и аз съм имала такива периоди поради различни неща,но се опитай да се накараш да ядеш нещо дори да не ти се яде
това,че ти е прецакан апетита,не значи че нямаш нужда да ядеш
почни с кисело мляко или бульони,зеленчуци,плодове което ти се струва най-добре

Vivid
08-25-2011, 11:24
Чай от целина (керевиз), магданоз или пелин - 3-4 чаши на ден.