PDA

View Full Version : Случвало ли ви си е да ви писне..



xxRAWR
08-12-2011, 08:20
..от секса.

На 20 год. съм ,имам и приятелка, която очевидно вече не ме превлича толкова много. Пробвах да разнообразя с други к*рвентии, но все пак секса си остава секс, п*тката - п*тка, изживяването едно и също, една и съща тръпка.. нищо ново.. и така.

За протокола може да се каже ,че съм курвар, но принципно нали в тва е смисъла - да не ти омръзва ,и да не се задържаш на едно и също място..

Тогава защо така не ми се занимава и не искам нищо от никоя жена..?!

edit; не съм гей , и определено не ставам за монах..

norain
08-12-2011, 08:23
Е секса е като другите неща брат, в смисъл омръзват...
Просто като не ти се занимава остани сам. Намери си хоби, ако нямаш, прави нещо ново, каквото ти харесва. Може и то да омръзне след време, ама ще намериш друго.

kyon
08-12-2011, 08:43
Може да се опиташ любов да правиш? :roll:

xxRAWR
08-12-2011, 08:49
Може да се опиташ любов да правиш? :roll:

и за 2та отговора, може да се каже че ми беше забавно даже като се замисля само тва правех, търсех си нови цели :)

но сега вече не ми е интересно..

kyon
08-12-2011, 09:05
Под любов имам предвид да се обичате с момичето и да не искаш друга, но както и да е. Набележи си по голяма цел като не ти е интересно..
Не ми се вярва да можеш да имаш всяко момиче, което поискаш :?

xxRAWR
08-12-2011, 09:14
Под любов имам предвид да се обичате с момичето и да не искаш друга, но както и да е. Набележи си по голяма цел като не ти е интересно..
Не ми се вярва да можеш да имаш всяко момиче, което поискаш :?

нали знаеш дори и тея които са недостижимите на 2 водки стават леки :)

всичко е въпрос на шанс..

kyon
08-12-2011, 09:32
Почни обвързани да зарибяваш? Тия дето много обичат приятеля си :D

WhiteOneBG
08-12-2011, 09:36
Ми самоубий се ;) ?

xxRAWR
08-12-2011, 09:37
Почни обвързани да зарибяваш? Тия дето много обичат приятеля си :D

хаха е то кое им е различното от необвързаните.. едно и също е.. :$

xxRAWR
08-12-2011, 09:38
Ми самоубий се ;) ?

ми помогни ми ?

WhiteOneBG
08-12-2011, 09:42
Ми самоубий се ;) ?

ми помогни ми ?

... не целях подобен отговор ...

xxRAWR
08-12-2011, 09:52
Ми самоубий се ;) ?

ми помогни ми ?

... не целях подобен отговор ...

не се засягай ,но не ме интересуват келешките ти изказвания :)

ImNotAfraid
08-12-2011, 09:53
Значи, че си си отебал вече...намери си някво занимание

xxRAWR
08-12-2011, 09:57
Значи, че си си отебал вече...намери си някво занимание

еми работя, студент съм.. кола имам, обиколки кафета излизанки колкот искаш..

и се пак като легна до било то приятелката ми или някое др момиче как да и обясня защо го правя без усмивка или грам емоция..

ImNotAfraid
08-12-2011, 10:02
Може би е от напрежение, отиди някаде на почивка...

MojoJojo88
08-12-2011, 10:09
От колко годишен правиш секс?

xxRAWR
08-12-2011, 10:10
Може би е от напрежение, отиди някаде на почивка...

ако напрежението оказва влияние значи всичко е от него.. :)

xxRAWR
08-12-2011, 10:20
От колко годишен правиш секс?

16..

MojoJojo88
08-12-2011, 10:22
От колко годишен правиш секс?

16..
Еми за 4 години полов живот, не би трябвало да ти е писнало.
Значи, сигурно си напрегнат, или на някакво подсъзнателно ниво изпитваш затруднения. Де да знам. Може би е само период. Ограничи малко секса, занимавай се с други неща, може и да ти дойде музата.
А мастурбираш ли?

kyon
08-12-2011, 10:26
Нещо публично :D да ти вдигне адреналина, че ако не се справиш цял град ще ти се смее.

xxRAWR
08-12-2011, 10:27
От колко годишен правиш секс?

16..
Еми за 4 години полов живот, не би трябвало да ти е писнало.
Значи, сигурно си напрегнат, или на някакво подсъзнателно ниво изпитваш затруднения. Де да знам. Може би е само период. Ограничи малко секса, занимавай се с други неща, може и да ти дойде музата.
А мастурбираш ли?

не, нали си имам приятелка, когато ми се доправи нещо просто се виждаме и готово :) дори без да полагам никви усилия..

дали не съм се омързеливил..

преди гледах да има целувки хапанета,шляпане и прочие.. а сега просто гледам колкото се може по бързо да си свърша работата ..по бързо да иде крайния ефект и така..

MojoJojo88
08-12-2011, 10:39
Ами възможно е оттам да идва проблема. Факта, че започваш изобщо сексуален акт с мисълта той да свърши, говори за проблем.
Повечето хора се наслаждават на секса, точно защото не мислят за края му, или изобщо не мислят. Ако липсва и любовна игра-нещата не са много ок. Отпусни се, не мисли толкова по време на секс, наблюдавай половинката си и мисли за нейното удоволствие и как то те възбужда още повече... Опитай се-не губиш нищо.

Torn
08-12-2011, 10:55
я стой 1 месец без секс и после ще говорим 8-)

xxRAWR
08-12-2011, 11:09
Ами възможно е оттам да идва проблема. Факта, че започваш изобщо сексуален акт с мисълта той да свърши, говори за проблем.
Повечето хора се наслаждават на секса, точно защото не мислят за края му, или изобщо не мислят. Ако липсва и любовна игра-нещата не са много ок. Отпусни се, не мисли толкова по време на секс, наблюдавай половинката си и мисли за нейното удоволствие и как то те възбужда още повече... Опитай се-не губиш нищо.

а ако кажа ,че не ми се занимава да го правя.. преди отвътре ми идваше да го правя, а сега ще бъде насила..

Freakylol
08-12-2011, 12:03
я стой 1 месец без секс и после ще говорим 8-)

Точно.

Иначе и аз съм имал дни в който не ми се прави секс и съм го правил насила, но то е било, защото не съм си доспал или съм много изморен и т.н.

xxRAWR
08-12-2011, 12:38
:lol: Не си на повече от 18-19, нали?
Не, не ми е омръзвало.

пише по горе -> 20

смееш се, но съм сигурен ,че съм спал с повече момичета от колкото ти ;) /нищо лично/

xxRAWR
08-12-2011, 13:04
Със сигурност си спал с повече, жена съм. :)
Отговорих вече по темата, но ти казвам нещо като съвет, въпреки че най-вероятно ще го приемеш по друг начин. Няма нужда да споделяш това че опитваш да разнообразиш секса с курвентии, зад гърба на приятелката си. Да се определяш сам като курвар също е глупаво, смешно... и честно казано-отблъскващо.
Пробвай нови неща в секса, не нови партньорки.

Не се хваля с това, но не се и срамувам от себе си. Опитал съм всичко ,което ми е понятно. Всичко което съм искал да опитам, съм го направил.. От тука на сетне вече не знам, и наистина м ие доста еднообразно..

Eclipsercho
08-12-2011, 14:05
пише по горе -> 20

смееш се, но съм сигурен ,че съм спал с повече момичета от колкото ти ;) /нищо лично/

Ти си некъв плейбой бря, научи ме и мен хахахахахха :lol:
/facepalm

По темата: Не.

AtinaPalada123
08-12-2011, 14:50
Пич...сигурен ли си, че си бил наистина с много мацки, защото това за 2те водки е като извадка от евтина чалга песен...

Много ясно, че може да си намериш някоя непревземаемо секси парче, което да ти върне желанието, само че сигурно ще ти е трудно да я склониш да си легне с теб, защото и на нея вече и е писнало от техническо разнообразие(пози, места, случайни хора....)

xxRAWR
08-12-2011, 15:19
е не, просто си измислям цялата тая история.. мани

NomNomNom
08-12-2011, 15:24
Проблемът ти е следния - ти си с ниско самочувствие и заради това имаш постоянно желание да се доказваш, че можеш да си с различни мацки. Превземаш крепостта , доказваш си , че си мъжки и след това ти писва.
Доказателство за това е темата ти за съня - много те е страх от това , че не си достатъчно добър и това е причината да пуснеш и двете теми .
Също така самият ти си едно същество, което не цени отсрещната страна и , както каза, не може винаги да си мисли за нея , и заради това имаш и такъв голям страх.

Значи , съвет : направи нещо за себе си . Ходи на курсове, фитнес , направи някакви ъпгреди и ще се почувстваш по-добре.

xxRAWR
08-12-2011, 15:33
Проблемът ти е следния - ти си с ниско самочувствие и заради това имаш постоянно желание да се доказваш, че можеш да си с различни мацки. Превземаш крепостта , доказваш си , че си мъжки и след това ти писва.
Доказателство за това е темата ти за съня - много те е страх от това , че не си достатъчно добър и това е причината да пуснеш и двете теми .
Също така самият ти си едно същество, което не цени отсрещната страна и , както каза, не може винаги да си мисли за нея , и заради това имаш и такъв голям страх.

Значи , съвет : направи нещо за себе си . Ходи на курсове, фитнес , направи някакви ъпгреди и ще се почувстваш по-добре.

мерси за съвета, ама всичките тея крепости дали могат да бъдат завладяни без ъпгрейди ;d

fenkaaa
08-12-2011, 15:33
Най-мразя такива момчета.. :? Ами ПИСНАЛО ти е,защото както се изказаха в началото,не си намерил момиче,с което да правиш "Любов" :)

xxRAWR
08-12-2011, 15:40
Най-мразя такива момчета.. :? Ами ПИСНАЛО ти е,защото както се изказаха в началото,не си намерил момиче,с което да правиш "Любов" :)

ем да бе, ама не трябва ли да ми е яко и без да има чувства.. просто секс..

xxRAWR
08-12-2011, 15:42
За да ти е готино трябва да си с нагласата че ще ти е готино. А ти само повтаряш как го правиш, за да отбиеш номера.

еми да, като не ми е яко, защо да си губя времето в излишни игрички целувки хапанета и т.н

xxRAWR
08-12-2011, 15:46
:-o
Не можеш да ме разбереш или просто си държиш на твоето?
Не тръгвай с нагласата че няма да ти е готино, че няма смисъл от любовната игра.Излижи си приятелката, да ти направи свирка, сменяйте позите и се наслаждавай на секса вместо да мрънкаш че няма смисъл.

не много добре те разбирам :) точно както по горе описа.. сичко си се прави.. пълна процедура.. и се пак.. не ми е хубаво.. не знам, може би причината е в нея.. може да не искам да го правя с нея...

xxRAWR
08-12-2011, 15:53
Нали и с другите не ти беше хубаво?

други други.. да беше яко.. първия втория път и айде.. се ми е тая.. колкот да се нарадвам на новото.. ся даже не искам и да си помислям за тях.. не ме е гнус, не ме е яд.. хубави момичета са, ама не бих го направил повече с тях..

Karmela
08-12-2011, 16:37
не, нали си имам приятелка, когато ми се доправи нещо просто се виждаме и готово :) дори без да полагам никви усилия..

дали не съм се омързеливил..

преди гледах да има целувки хапанета,шляпане и прочие.. а сега просто гледам колкото се може по бързо да си свърша работата ..по бързо да иде крайния ефект и така..

Туй твойто момиче прилича на секс робиня или на някакъв изпитателен уред. Като ти се доправи секс или просто искаш да видиш дали случайно не ти е дошла музата и няма да ти хареса и айде, обаждаш се - тя е насреща, в задълженията ѝ е.
То май си е нейна вината в случая, че те търпи така да бързаш към "крайния ефект".
Иначе ако си сигурен, че не ти е убито желанието за секс заради някакъв проблем, който си премълчаваш сега, то по-добре наистина остави секса на тоя етап, зарежи приятелката си , която си личи, че не обчаш, пък едва ли тя е щастлива с теб и се отдай на други неща - хоби, почивка, работа, ако щеш ... И изчакай да се появи момичето, което наистина ще те привлича и за което ще ти пука дали му е хубаво... То тогава и на теб ще ти е ;)

Eclipsercho
08-12-2011, 17:23
Прелитай от цвят на цвят в такъв случай, докато не се пребориш с комплексите си

Или докато не получиш някоя STD изненадка :)

NoMore
08-12-2011, 21:03
Не ми е писвало момиче съм! Може би имаш нужда да си намериш по-висша цел в живота, не знам и аз как да се изразя. Да не е само излизанки, коли и жени :). Наистина другите са прави според мен за секса с човек, който обичаш! Може би не си от типа хора, които прилитат от цвят на цвят, а просто ти се иска да бъдеш :)