PDA

View Full Version : Moля ви помогнете :)



Chicka
08-12-2011, 08:52
значи приятелят ми си направи татос преди 9 дни обаче избледня много и се чудихме кога е добре да се коригира.Татоса не е правен в студио. Ако някой може да ми помогне ще съм ви много благодарна.Ще ми е полезна всякаква информация за татоси :)


Благодаря предварително!! :-) :-P

katii
08-12-2011, 08:58
Още на 1 страница има тема ВСИЧКО ЗА ТАТУИРОВКИТЕ! :-x http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=409381

mimsssssss
08-12-2011, 09:12
Получил ли е алергия, с какво е мазан татуса, релефен ли е(вкарвано ли е много мастило), плътен ли е или само контури?
А имай напредвид, че първоначалният цвят е наситен, но след това пада част от горният слой на кожата и татуса си добива постоянният вид.

franky95
08-12-2011, 19:01
няма алергия.мазана е с чист вазелин.почти не се усеща релеф ,а на външен вид изобщо.татоса е плътен. Хвана е куричка на 4-тия ден като люспа и когато се обели избледня двойно повече.
Казаха му че трябва да минат около 2 седмици след като е направена за да може да се разбере дали ще си остане така бледа или не.коко време не трябва да се показва на слънце? Да отиде ли да я повтори или да чака да мине време? :oops: :)

Chicka
08-13-2011, 20:08
извинявам се за грешките в правописа,не са умишлени :)

Tajnomomiche
08-14-2011, 01:05
Ами принципно не се правят през лятото , защото като го нагрее слънцето и кожата започне да се лющи наистина избледняват. Най добре да я повтори през есента или зимата :)

Josefinne
08-14-2011, 06:49
"КУРичка " :D
Не, бе, интересно ми е що да не се правят през лятото. За слънцето ясно. Обаче, ако татусът ти е на гърба, к'во, през зимата ли да си я направиш и да се събличаш по 20 пъти на ден да я мажеш, като си навлечен с каквото имаш в гардероба. Всеки си преценява.
Според мен наистина е най-добре да се изчака 2 седмици, за да заздравее мястото напълно, преди да се вадят заключения. Моят татус по едно време ми изглеждаше много блед, но след това се пооправи ( с тази разлика, че моят въобще не хвана коричка). Възможно е според мен да не е било качествено мастилото, така че ако не се оправи, по-добре да се повтори в друго студио.

mimsssssss
08-14-2011, 09:35
Коричка не е трябвало да хваща, за това се маже постоянно, за да стои влажно мястото.
Да отиде октомври да му я повторят ако не е доволен от цвета.

Adda
08-14-2011, 09:37
Идете в професионално студио да му кажат какво да прави. Мога да препоръчам, ако решите...

Chicka
08-14-2011, 10:48
мерси много за помощта .Да, много ще ни помогнете ако ни препоръчате някое студио във Варна /Добрич :grin: :) :-)