PDA

View Full Version : Лентички за черни точки.



dream1707
08-12-2011, 13:16
Сигурно има подобна тема.. но нещо не я намирам, пък и ако я намеря и я ъпна ще ми се карате, щото е стара :D

Та така де... Искам да питам, тъй като забелязвам едни малки черни точки по носа си, които ме дразнят, а до сега не съм имала... Та лентичките за черни точки ефикасни ли са, премахват ли ги... Колко г/д струват, от къде могат да се купят и прочие ? ... Ще ми разясните ли ?

the_best_f
08-12-2011, 14:00
И на мен ми е интересно дали помагат. Имам лосион на AVON точно против черни точки, ама май няма резултат. Аз лично моите понякога си ги стискам. 8-)

ledenakrasota
08-12-2011, 14:04
Ето ви нещо по-добро! Без много пари и натурално. :-)

http://www.youtube.com/user/MichellePhan?blend=1&ob=5#p/search/2/-bjOB4zS0uE


Много съм доволна!

anonymous708973
08-12-2011, 14:05
Лично аз не виждам как можеш да махнеш нещо безболезнено, след като попринцип ти такова майката. Против всички природни закони е. Природата е решила, че женските трябва да страдаме 8-) То не са коламаски, цикли, раждания. Бла-бла. Гадна работа.

Та да, предубедена съм. Нищо не може да ги махне по-добре от едно качествено стискане. Не слушай тия, дето казват, че не се стискат. Няма как да се махнат от само себе си. Взимаш една хавлийка, поливаш я с вряла вода и си я слагаш на носа - това е, ако бързаш. Ако имаш повече време - парна баня, докато си вариш яйца или макарони 8-) След това избърсваш лицето и стискаш яко. След 5 минути няма да си познаеш носа.

Colombia
08-12-2011, 14:23
PinkPan7her поклон пред кометара ти :grin: :grin: :grin:
Много ме изкефи!!!!!


по темата...

И аз се интересувам от тия лентички и смятам да си купя...поне да ги пробвам.
Само дето не знам кога ще е 8-) :D :-o

Nadunda
08-12-2011, 14:29
лентичките на Нивеа са доста добри

arsenalllbaby
08-12-2011, 14:35
Ами аз имам едни на Victoria Beauty. 7 лентички за нос са, на цена 5 лева от магазин на DM ^^ Мокриш си лицето, слагаш лентичката, може малко и нея да намокриш, чакаш 10-15 минути да се втвърди и я отлепяш от краищата към центъра ;р Значиии.. Първата лентичка като я махнеш и я погледнеш, има доста черни точки, просто има някакво вещество, което ги залепва и издърпва ;р Нещо такова ;д По принцип действат, но не напълно. Остават още. И както каза PinkPan7her можеш след една парна баня да изстискаш каквото е останало. Лентите не се правят всеки ден, няма смисъл. През 3-4 дни или когато ти забележиш пак да се появяват ;р Мисля, че лентите на Nivea са по-хубави, но не мога да намеря.. Използвай и едно почистващо с микрочастици след лентите и мисля, че ще има подобрение. Аз така правя и съм доволна. :P

anonymous708973
08-12-2011, 14:57
Лично аз не виждам как можеш да махнеш нещо безболезнено, след като попринцип ти такова майката. Против всички природни закони е. Природата е решила, че женските трябва да страдаме 8-) То не са коламаски, цикли, раждания. Бла-бла. Гадна работа.

Та да, предубедена съм. Нищо не може да ги махне по-добре от едно качествено стискане. Не слушай тия, дето казват, че не се стискат. Няма как да се махнат от само себе си. Взимаш една хавлийка, поливаш я с вряла вода и си я слагаш на носа - това е, ако бързаш. Ако имаш повече време - парна баня, докато си вариш яйца или макарони 8-) След това избърсваш лицето и стискаш яко. След 5 минути няма да си познаеш носа.

Оо, пропуснах да добавя. Преди парнята баня си направете един хубав пилинг на носа, за да почистите горния слой мъртви клетки - така гадините излизат по-лесно.

billytalent
08-12-2011, 15:06
И аз имам на носа, oбаче лентичките не ми помагат изобщо.
Преди няколко дни си направих маска от 4 счукани аспирина и розова вода и определено се забелязва ефект.

Biskfitka
08-12-2011, 15:09
Аз съм доволна от лентичките,ползвала съм Нивеа и не знам какви бяха другите ;д . Една лентичка е между 1-2 лв. :)

julinkata3
08-12-2011, 15:29
[quote="arsenalllbaby"]Ами аз имам едни на Victoria Beauty. 7 лентички за нос са, на цена 5 лева от магазин на DM ^^
моите са същите...най-добре ги използвай след баня когата си къпала косата и лицето ти се е напарило така да се каже :)

SiNiStEr
08-12-2011, 15:50
Пробвала съм,даже тази седмица ще си взема.
Качествени са,стига да знаеш как да я използваш лентичката.
Смесваш топло прясно мляко с една лъжичка жълатин,бъркаш докато се сгъсти,намацваш си нослето с него и стоиш докато изсъхне добре.
После го отлепяш добре(може малко да те заболи),измиваш си нослето с вода,изсушаваш го добре :D . Залепяш лекенката внимателно и плътно,стоиш така пак около 5-10 мин и отлепяш рязко.
Може да не ти се получи,ако не го направиш както трябва...защото и на мен последния път не ми се получи :-D
Но иначе от преди резултата който се получи съм доволна.
:)

dream1707
08-12-2011, 17:08
Такам, аз питам, защото обикновено хора на козметик, сама да си ги стискам не ме бива много.. Нз носа ми ли е крив кво, ама не мога бе и това е :D:D:D ... А исках да пробвам и лентички, за да разбера поне дали има ефект ... Това с желатина съм го пробвала и то няколко пъти и никога не ми се получава... нищо не се маха, нз дали е от желатина, но...
Бяха ми казала вместо мляко да съм пробвала с лимонов сок и желатин.. дали ще се получи, как мислите ?

Vikencheto
08-12-2011, 20:45
По едно време и аз много се бях запалила по тези лентички. Четях, гледах клипчето, което LadyV е пуснала, няколко пъти и се бях решила да си взема и аз. НО козметичката каза, че не е добре да ги ползвам и че няма да свършат кой знае каква работа и се отказах. Със стискане най-лесно излизат поне при мен. :D

shadows92
08-12-2011, 21:04
За мой ужас цялото ми носле е в черни точки и не мога да ги стискам сама още се чудя какво да правя !! Вие как си стискате черните точки на ноздрите точно ако се сещате ( http://3.bp.blogspot.com/_IJp8lyRsYpk/TT2HibL6JUI/AAAAAAAAAb8/Oi2T_Fyp6cM/s1600/nose_300.jpg ) При мене е ужас .... :-x :-x :-x

Adda
08-12-2011, 21:07
лентичките на Нивеа са доста добри

+1
купувайте си само такива,защото останалите само оставят лепкави неща, а някой дори правят положението по-лошо и от преди

DeviL_AsS
08-12-2011, 21:52
Аз имам доста и съм ползвала лентичките,махат се доста,обаче и доста черни точки остават.Цедя ги също така,ама не всички искат да излизат.


И аз имам на носа, oбаче лентичките не ми помагат изобщо.
Преди няколко дни си направих маска от 4 счукани аспирина и розова вода и определено се забелязва ефект.

Ако може по подробно да обясниш за тая маска:)

billytalent
08-12-2011, 21:59
Направо ще ти копирам от форума, където видях маската.
При мене още първият път се забеляза ефект.

5-6 аспирина се стриват на прах с няколко капки розова вода. Сместа се нанася на лицето и след като изсъхне се изтрива хубаво с ръка, а остатъците се измиват.

При редовна употреба(1 път седмично) резултатите са удивителни.

Стоях с маската около 10 мин. : ))))

DeviL_AsS
08-12-2011, 22:00
:) Мисля да я пробвам и после евентуално ще кажа резултати.

Djenka
08-13-2011, 12:29
Вчера гледах клипчето и днес ще направя това това с желатина и млякото. Сега го чакам да изстине. Ще ви кажа резултатите :-P

edit: Направих си маската, махнаха се част от черните точки, но мисля, че сложих прекалено тънък слой, а и когато тръгнах да го слагам, вече се беше втвърдило малко. Но важното е, че махна поне част, и следвъщия път се надявам да мине по-добре. :)

association
08-14-2011, 16:05
Лично аз не виждам как можеш да махнеш нещо безболезнено, след като попринцип ти такова майката. Против всички природни закони е. Природата е решила, че женските трябва да страдаме 8-) То не са коламаски, цикли, раждания. Бла-бла. Гадна работа.

Та да, предубедена съм. Нищо не може да ги махне по-добре от едно качествено стискане. Не слушай тия, дето казват, че не се стискат. Няма как да се махнат от само себе си. Взимаш една хавлийка, поливаш я с вряла вода и си я слагаш на носа - това е, ако бързаш. Ако имаш повече време - парна баня, докато си вариш яйца или макарони 8-) След това избърсваш лицето и стискаш яко. След 5 минути няма да си познаеш носа.

+1
Ползвала съм такива лепенки. В моя град има 4-5 вида. Най-доволна съм от тези на Нивеа, но те са доста скъпи (приблизително 8 лв.)
Зависи от формата на носа ти.. - дали ще прилепнат добре.. 8-)

cookie_master
08-14-2011, 16:15
ох аз имам много по носа,ама наистина много
мисля да го пробвам това с желатина утре :-o

JustForFun
08-14-2011, 16:59
Защо просто не отидеш на козметик да ти ги махне ?
Ако не искаш, чувала съм много добри отзиви за това с желатина и млякото.

association
08-14-2011, 18:42
По какъв начин ги махат на козметик? Стискат?

Hilary_
08-14-2011, 19:04
Ето ви нещо по-добро! Без много пари и натурално. :-)

http://www.youtube.com/user/MichellePhan?blend=1&ob=5#p/search/2/-bjOB4zS0uE


Много съм доволна!
Аз също практикувам този начин и ми се отрази добре! :)

JustForFun
08-14-2011, 20:59
Доколкото разбрах от мама, първо ти правят парна баня, за да се отворят порите и след това ти чистят лицето (не разбрах точно с маска или с нещо др.)

Vikito0o
08-15-2011, 09:08
Аз съм много доволна от лентите на victoria beauty.

Bonbonchencetyy
08-15-2011, 09:31
Пробвай тези лентички---> http://store.picbg.net/pubpic/5E/C7/5b0f5f6a317e5ec7.jpg .На мен ми помагат и не са много скъпи(по мое мнение). :)

anonymous708973
08-15-2011, 11:16
Доколкото разбрах от мама, първо ти правят парна баня, за да се отворят порите и след това ти чистят лицето (не разбрах точно с маска или с нещо др.)

Чистенето не става с лигави мазилца, а по най-стария и изпитан начин - ЗВЕРСКО СТИСКАНЕ! :-)

JustForFun
08-15-2011, 14:05
И след това носът ти е червен като на клоун.

Biskfitka
08-15-2011, 19:37
И след това носът ти е червен като на клоун.След стискането има още процедури.И зависи от кожата,аз никога не съм била толкова червена...

Runaway11
08-15-2011, 21:30
Зависи много!

Аз си купх от метро...всичко беше по описанията..намокряш носа и я залепваш..тя се втвърдява и след това я отлепваш бързо..Черните точки уж трябва да станат като иглички, но при мен имаше само 4-5...Слд това дадох на майка ми и тя остана много доволна..доста полепнаха по това чудо..така че отново си зависи от кожата и тн...Лично аз си карам на метода с изтискването зачервяването минава бързо при мен 8-)

SunT
08-16-2011, 14:07
Ето ви нещо по-добро! Без много пари и натурално. :-)

http://www.youtube.com/user/MichellePhan?blend=1&ob=5#p/search/2/-bjOB4zS0uE


Много съм доволна!
Аз току-що си го направих.Не съм видяла голяма разлика, но си мисля, че има.Освен това момичето от видеото е много убедително с тия точки дето ги показва накрая 8-) Та значи аз си намазах носа и бузите, но явно слоя е бил тънък.Един съвет - не мажете по-нежната кожа около очите и долната част на бузите.Аз умрях от болка докато сваля едната буза а другата не издържах и я измих.Разтопих за още 10сек вече засъхналата смес в чашата и направих втори опит на носа си, но с доста по-дебел слой.В момента чакам да видя какво ще стане.Ще пиша като го сваля :)

ЕДИТ
Действа! :-)

Harmonyy
08-16-2011, 15:12
Ето ви нещо по-добро! Без много пари и натурално. :-)

http://www.youtube.com/user/MichellePhan?blend=1&ob=5#p/search/2/-bjOB4zS0uE


Много съм доволна!
Аз току-що си го направих.Не съм видяла голяма разлика, но си мисля, че има.Освен това момичето от видеото е много убедително с тия точки дето ги показва накрая 8-) Та значи аз си намазах носа и бузите, но явно слоя е бил тънък.Един съвет - не мажете по-нежната кожа около очите и долната част на бузите.Аз умрях от болка докато сваля едната буза а другата не издържах и я измих.Разтопих за още 10сек вече засъхналата смес в чашата и направих втори опит на носа си, но с доста по-дебел слой.В момента чакам да видя какво ще стане.Ще пиша като го сваля :)

ЕДИТ Действа! :-)

охх защо на мен не ми се получаваа :( пробвах вече няколко пъти и с по-тънък, и с по-дебел слой..нищо не става :(

shadows92
08-20-2011, 20:07
Може ли да помоля някой да ми изясни нещо !?
След малко искам да си направя парна баня на лицето и да си опитам да си махна черните точки , ще ми обясните ли точно как трябва да се направи парната баня за най-голям ефект ,колко време и т.н и дали ще стане ако след парната баня и след стискането леко натискайки с нещо като шпатула мина по носът , за да де махнат малките точки който не може да се изтикат ? Мерси ъ :) :)

GreenBS
08-21-2011, 15:39
Сигурно има подобна тема.. но нещо не я намирам, пък и ако я намеря и я ъпна ще ми се карате, щото е стара :D

Та така де... Искам да питам, тъй като забелязвам едни малки черни точки по носа си, които ме дразнят, а до сега не съм имала... Та лентичките за черни точки ефикасни ли са, премахват ли ги... Колко г/д струват, от къде могат да се купят и прочие ? ... Ще ми разясните ли ?

Ако това на снимката си ти, не ти трябват никакви лентички, ти си уникална!!