PDA

View Full Version : Чувствителна главичка



kaspichanec
08-12-2011, 15:54
Здравейте, имам следния проблем: като ми е заголена главичката ми е много чувствителна при допир. Ако нещо по-силно докосна чак боли.. Не знам от какво може да е, ако някой знае да пише, ще съм благодарен!

Момче, 15г.

Hassell
08-20-2011, 19:23
Ами не си я пипаш достатъчно. Купи си бебешко олио, къпи се всеки ден, поне по 2пъти, сутрин и вечер и с това бебешко олио си намажи главичката и започвай да правиш движения с ръчичка и ще стане. След 14 дни има резултат. Продаваха кремове в секс магазините против чувствителност, принципно се продават ей така, защото са и за след операции. Не са вредни, просто попитай.

maksimal
08-20-2011, 21:26
шкурка

batkodoki
08-20-2011, 22:10
Здравейте, имам следния проблем: като ми е заголена главичката ми е много чувствителна при допир. Ако нещо по-силно докосна чак боли.. Не знам от какво може да е, ако някой знае да пише, ще съм благодарен!

Момче, 15г.

бебешко олио_ГЕЛ на Дж&Дж, струва 6-7лева, има го навсякъде и и най-добро за целта. НИКОГА не си играй на "сухо", а само добре смазан с горното!

vakanciqta
08-21-2011, 13:19
Правили ли са ти свирки ... Може да подейства .. За лекарства не знам :ДДД .. Момиче съм.. Значи и вие имате болки ! Нека ви !