PDA

View Full Version : Никой ли не забелязва ултра-национализъма на АТАКА???



Dyany10000
08-12-2011, 17:08
Гледам тука коментарите, 4е атака могла да има здрава политика срещу циганите и турците ли, нешо такова ли... та никой ли не забелязва, 4е политиката на атака е ултра-националисти4еска, грани4еща с расъзъм???

Dyany10000
08-12-2011, 19:58
и половината тийнове са на техна страна :? :?

Auriss
08-12-2011, 20:05
Я ,ти си съсед ,бе.

//

Атака са ненормалници и нямат с какво друго да изпъкнат ,освен някаква присвоена принципалност ,намирана за актуална и редна в средата на миналия век. Същото важи и за последователите им.

DieselBlood
08-12-2011, 20:14
Аз отдавна си знам,че Волен е въздух под налягане-само дрънка и накрая нищо.

Lucho
08-12-2011, 21:16
Аз отдавна си знам,че Волен е въздух под налягане-само дрънка и накрая нищо.

Последните 20 години всички (с изкл. последните две-три години) дрънкат и накрая - нищо !

reich
08-12-2011, 21:20
Волен е лъжец,но на думи е лесно да говориш.Иначе национализмът го забелязваме.А тийновете само викат за Атака,иначе нищо не разбират от това.Обаче мразенето на цигани НЕ е расизъм.Да си расист означава да вярваш,че някоя от расите е по-нисша от твоята раса.
От кога циганите станаха раса?????Откакто се навъдиха хора,които от нищо не разбират освен да бръщолевят глупости и да гледат мама и тате/новините какво им говорят.
А като гледам Ленин на нечий аватар ми се доповръща. :-x ..

ZipFail
08-12-2011, 21:36
Обаче мразенето на цигани НЕ е расизъм.

И секса и кози не е зоофилия. :lol:

reich
08-12-2011, 22:05
Много си опитен в такива работи.

UNITED2
08-13-2011, 00:22
Атака... :lol: Волен е тотално Болен и ако не вземе да се гръмне скоро ще е добре някой друг да го направи... :razz:

Patriot
08-13-2011, 08:21
Гледам тука коментарите, 4е атака могла да има здрава политика срещу циганите и турците ли, нешо такова ли... та никой ли не забелязва, 4е политиката на атака е ултра-националисти4еска, грани4еща с расъзъм???
А ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ СИ СИ СЛОЖИЛ НА АВАТАРА ПОБЪРКАН ТЕРОРИСТ, КОЙТО Е НАЛОЖИЛ РЕЖИМ, ВИНОВЕН ЗА ИЗБИВАНЕТО НА 66 МИЛИОНА ДУШИ САМО В СВЯТАТА РУСКА СТРАНА, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЗА ТОВА ЧЕ Е БИЛ НАЛОЖЕН В ОЩЕ МНОГО СТРАНИ, КЪДЕТО СЪЩО Е ИМАЛО ТЕЖКИ РЕПРЕСИИ.

И точно ти, почитателю на побъркани терористи, си тръгнал да четеш морал. И се научи първо да пишеш, в училище с четворки ли са те учили да пишеш.

Понятието расизъм, всъшност е изключително объркано, защото носи негативна страна. Например ако мисля например че португалците са глупави, значи съм лош, не защото деля хората на расов принцип, но ако кажа, че португалците са умни няма нищо лошо, но това по същността си пак е расизъм, защото деля хората. Има някои малоумници, които казват, че това било "позитивна дискриминация", но ако това е така, държа да преди да се използва думата расизъм, да се уточнява дали става дума за позитивен или негативен.

Все пак, искам някой от всички, които са писали по-горе да ми каже, защо Волен Сидеров е луд, да ми изтъкне аргументи в подкрепа на тази теза, за да влезем в нормална дискусия, защото реплики от типа на: "Той е луд, ха-ха-ха", с типични за децата от детската градина,

reich
08-13-2011, 22:22
Въздържай се от обиди.

Хаус.

BgHtH
08-14-2011, 17:44
Гледам тука коментарите, 4е атака могла да има здрава политика срещу циганите и турците ли, нешо такова ли... та никой ли не забелязва, 4е политиката на атака е ултра-националисти4еска, грани4еща с расъзъм???
А ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ СИ СИ СЛОЖИЛ НА АВАТАРА ПОБЪРКАН ТЕРОРИСТ, КОЙТО Е НАЛОЖИЛ РЕЖИМ, ВИНОВЕН ЗА ИЗБИВАНЕТО НА 66 МИЛИОНА ДУШИ САМО В СВЯТАТА РУСКА СТРАНА, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЗА ТОВА ЧЕ Е БИЛ НАЛОЖЕН В ОЩЕ МНОГО СТРАНИ, КЪДЕТО СЪЩО Е ИМАЛО ТЕЖКИ РЕПРЕСИИ.

Май не правиш разлика м/у Ленин и Сталин... Не се учудвам.
По темата:
за мен Волен работи за ДПС. Не знам дали е съзнателно или не.Обаче единственото което прави е да събира разпиляния електорат на Доган.

Dyany10000
08-14-2011, 19:24
А ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ СИ СИ СЛОЖИЛ НА АВАТАРА ПОБЪРКАН ТЕРОРИСТ, КОЙТО Е НАЛОЖИЛ РЕЖИМ, ВИНОВЕН ЗА ИЗБИВАНЕТО НА 66 МИЛИОНА ДУШИ САМО В СВЯТАТА РУСКА СТРАНА, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЗА ТОВА ЧЕ Е БИЛ НАЛОЖЕН В ОЩЕ МНОГО СТРАНИ, КЪДЕТО СЪЩО Е ИМАЛО ТЕЖКИ РЕПРЕСИИ.

Май не правиш разлика м/у Ленин и Сталин Не се учудвам....

И аз тва исках да кажа, ма викам си на ума тоя доста се разпалил, да не вливам масло в огъня :?

Patriot
08-14-2011, 20:54
А ТИ НЕ ВИЖДАШ ЛИ ЧЕ СИ СИ СЛОЖИЛ НА АВАТАРА ПОБЪРКАН ТЕРОРИСТ, КОЙТО Е НАЛОЖИЛ РЕЖИМ, ВИНОВЕН ЗА ИЗБИВАНЕТО НА 66 МИЛИОНА ДУШИ САМО В СВЯТАТА РУСКА СТРАНА, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЗА ТОВА ЧЕ Е БИЛ НАЛОЖЕН В ОЩЕ МНОГО СТРАНИ, КЪДЕТО СЪЩО Е ИМАЛО ТЕЖКИ РЕПРЕСИИ.

Май не правиш разлика м/у Ленин и Сталин Не се учудвам....

И аз тва исках да кажа, ма викам си на ума тоя доста се разпалил, да не вливам масло в огъня :?
Каква разлика не правя бе, КОЙ Е НАПРАВИЛ МРЪСНАТА КОМУНИСТИЧЕСКА АНТИЧОВЕШКА РЕВОЛЮЦИЯ ПРЕЗ 1917, ДОВЕЛА ДО РЕЖИМ, ВИНОВЕН ЗА СМЪРТТА НА 66 000 ДУШИ. ТИ КАТО СИ ТАКЪВ КОМУНИСТ, НЕ ЗНАЕШ ЛИ ЧЕ ТОЙ Е БИЛ НАЧЕЛО НА ТАЗИ РЕВОЛЮЦИЯ?
И още, той издал заповед да бъдат разтреляни 50 000 души и ще ти цитирам какви неща е казвал твоя велик вожд:
"Бихме попитали човека: за или против революцията? Ако е против, ще го изправим до стената"
"Ние никога не сме отричали терора, а и не можем да го отречем."
"За обновление на обществото, ще напълня цялата река с кръв и ще превърна всичко в пепел!"
"Докато не приложим терора - масов разстрел, няма да постигнем нищо"

Ако след тези факти които ти представих не се отречеш на секундата от него и не го осъдиш, за мен ти си също толкова голям терорист като него и си опасен за обществото.

А иначе горната теза, че Волен Сидеров говорил против ДПС за да консолидира електората е стара дъвка, започната именно от тези които работят за ДПС, за да може така всяка опозиция на това движение, да бъда дамгосвана, че плюейки ги им помага.
Не може ей така да се казват на голо такива тежки думи. По тая логика аз мога да ти кажа, че ти работиш за Атака, като говориш против тях, за да консолидираш електората.

Oton48
08-14-2011, 21:09
Нека поясня, Патриота не казва, че ленин е убил 66 милиона, а, че режимът, който е установил е виновен/включително и след товариш улянов/ за смъртта на 66 милиона души само в съветския съюз.
А тоя форум се е превърнал в някаква клоака, тука има ленинисти, хитлеристи и дори още по-лошо атеисти, а и всякакви други ненормалници. Което от страни погледнато е доста смешно разбира се :D.

ZipFail
08-14-2011, 21:41
@Patriot
Дали е съзнателно или не е под съмнение. Ама е факт, че на ДПС повече от Атака никоя друга партия не е помогнала, пък макар и косвено.

Patriot
08-15-2011, 07:39
@Patriot
Дали е съзнателно или не е под съмнение. Ама е факт, че на ДПС повече от Атака никоя друга партия не е помогнала, пък макар и косвено.
Това не е така защото, от както Атака се появи в обществото започна да се изяснява за пагубното влияение на ДПС, политици като Борисов, Костов и Яне Янев също започнаха върло да плюят по ДПС и тази партия в крайна сметка слезе от властта след като 8 години стоеше там и сега е партия нон грата, дори и БСП се срамуват да кажат че са в близки отношения с тях).

Не може така да се разсъждава, дай да си мълчим да не се обединят, ами хайде да си мълчим и за престъпниците например да не вземат да се обединят, да си стоим и да гледаме как ни се подиграват.

commando1
08-19-2011, 05:00
Абе каквото и да си приказваме на България е нужен фашизъм. Само тази политическа система се е доказала като ефективна и ползотворна за спасението на държавите. Фашизъм+силна армия=могъща и стабилна държава.

commando1
08-19-2011, 08:09
Фашизмът ще спаси света.

Patriot
08-19-2011, 10:28
Абе каквото и да си приказваме на България е нужен фашизъм. Само тази политическа система се е доказала като ефективна и ползотворна за спасението на държавите. Фашизъм+силна армия=могъща и стабилна държава.
Защо говориш така, та ти си християнин, фашизма е богоборческа доктрина :(

ZipFail
08-19-2011, 15:50
Защото е трол.

IEatNiggers
08-23-2011, 20:10
АТАКА едно време имаше правилните идеи, ама Волен взе да се подмазва на Боико. Напоследък не ме кефи тея неговите сменяния на мнения. И тва в джамията и на батак - не че не е правилно, ама не е ли малко рано. В някои градове симпатизантите още си пазят старата мантра.
Една такава партия трябва да стои твърдо зад идеите си.
И не смятам че ултра национализмът е лошо нещо :)