PDA

View Full Version : При вас как е ?



kitti123
08-12-2011, 19:36
Мама иска да знае като излизам с някое момче ( без значение приятел или нещо повече) От скоро излизам с братовчед ми ( на 16 г) и неговите приятели , с които се запознахме на братовчед ми на рд-то ( от месец да кажем) По-често излизам с един който и на 23 ,но годините не мисля , че имат значение защото сме просто приятели ... Излизаме с тях по планината за риба и т.н но мама иска винаги да знае с кой съм и къде съм ( вечер като излизам).Да и кажа с един приятел ше хода еди къде си не минава... Трябва да го или ги познава и да ги е видяла,че да ме пусне.При вас как са нещата с излизанията вечерните часове и тн...
( съжалявам ако темата ви се струва глупава ама имам нужда и от други мнения ) :)

kitti123
08-12-2011, 19:38
п.п момиче на 16 съм :)

elysunny
08-12-2011, 19:39
нормалноооооооооооо

Sh@d0w
08-12-2011, 19:39
Отдавна съм я минал тая възраст на даване на отчети :lol:

xPafx
08-12-2011, 19:40
ем нормално, че ще иска да знае... поне после ще има представа кой от батковците ти е надул коремчето

SisiStrange
08-12-2011, 19:41
Когато бях на 16, и моята майка искаше да знае къде съм. :) Нормално е.

xPafx
08-12-2011, 19:41
а и такова, що темата е за тука?

DeviL_AsS
08-12-2011, 19:41
Ми аз и казвам с кого съм просто да бъде спокойна и нямам вечерен час.

OneAndOnly
08-12-2011, 19:42
Не питат.. Едно "излизам" е достатъчно :)

kitti123
08-12-2011, 19:47
Най-мраза като нямате представа какво е положението и да плямпатее... :booooomb:
Кой по дяволите е казал ,че се чукам с изброените...
"просто приятели" ?? !!!
А ако е нещо повече от приятел е едно кино кафе или нещо от сорта...Сега вие ако сте свикнали на всяко излизане да се праскате ... ок .. няма лошо 8)

xPafx
08-12-2011, 19:49
кукличке, нали знаеш, че тези батковци едва ли те имат за кой знае ква приятелка, в момента щом те напомпат, няма да те погледнат...

kitti123
08-12-2011, 19:56
аа кукличке... за разлика от теб аз възприемам момчетата за по-добри приятели от момичетата... :-) ( със всеки изминал ден се убеждавам)
Кой е казал,че въобще ще се стига до помпанее ?
И тука въпроса не беше точно за тия момчета а като цяло как стои положението при другите ( а това , че винаги ще се намери някоя да се заяде никак не ме изненадва :) )
Още една причина да предпочетат момчетата :P

kyon
08-12-2011, 19:56
Ако кажа на нашите къде излизам и с кого не ме закачат. Ако пропусна само ми правят проблеми. Иначе, аз нямам нищо против да съм искрена по тая тема.

kitti123
08-12-2011, 19:57
Ако кажа на нашите къде излизам и с кого не ме закачат. Ако пропусна само ми правят проблеми. Иначе, аз нямам нищо против да съм искрена по тая тема.
БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА НОРМАЛНОТО МНЕНИЕ ! :grin:

sasha_90
08-12-2011, 19:58
Вече не давам обяснения къде и с кого ходя.Достатъчно е,че казвам:излизам.

xPafx
08-12-2011, 20:00
аа кукличке... за разлика от теб аз възприемам момчетата за по-добри приятели от момичетата... :-) ( със всеки изминал ден се убеждавам)
Кой е казал,че въобще ще се стига до помпанее ?
Ха, че кой ти е казал аз кой пол предпочитам за приятели?.. И нали знаеш, че не винаги, за да се стигне до помпане трябва да си съгласна, сеш се.. :-o

kitti123
08-12-2011, 20:02
аа кукличке... за разлика от теб аз възприемам момчетата за по-добри приятели от момичетата... :-) ( със всеки изминал ден се убеждавам)
Кой е казал,че въобще ще се стига до помпанее ?
Ха, че кой ти е казал аз кой пол предпочитам за приятели?.. И нали знаеш, че не винаги, за да се стигне до помпане трябва да си съгласна, сеш се.. :-o
за толко мога да преценя хората...благодаря те за загрижеността :)

xPafx
08-12-2011, 20:05
а бе да, наиш колко такива като теб дет могат да преценят хората свършват.... както и да е .. тук се намесват родителите, те за тва са там, за да те предпазват.. е за тва и майка ти иска да знае къде и с кого си, да не свършиш я в Гърция, я някъде другаде, пронто?

kitti123
08-12-2011, 20:10
оф.... видяло се е ,че ше се обяснявам..Наще се познават с родителите на този който е на 23... ( с който съм най-често) .. Мама й казва , че съм с него след това неговата говори с него и т.н.. Не съм от доверчивите не излизам с всеки срещнат и каквото и да кажа няма да спреш така,че айде кажи на колко си с кой и кога излизаш..все пак това е темата :) Ако не искаш... беше ми приятно :-D

xoxi
08-12-2011, 20:23
kitti123 не се обяснявай толкова, ти най-добре си знаеш, а тоя форум е пълен с хора, които наливат акъл на останалите.
По темата: На баща ми не му пука с кой излизам. Майка ми я интересува повече кога ще се върна. Не любопитства с кой излизам и къде ще ходя.

marin4itu
08-12-2011, 20:27
Вече не ме питат, плюс това скоро няма да живея при тях така че... Но така или иначе аз си казвам и разказвам.

jeezloxxy
08-12-2011, 20:29
Най-мраза като нямате представа какво е положението и да плямпатее... :booooomb:


М'ше плямпаме,ти ли ш' ни кажеш дали да плямпаме или не?

П.С "МразЯ" и темата ти не е за тук.

http://files.sharenator.com/Umadbro_OMFG_GUESS_WHAT-s256x256-157237-580.jpg

kitti123
08-12-2011, 20:34
Най-мраза като нямате представа какво е положението и да плямпатее... :booooomb:


М'ше плямпаме,ти ли ш' ни кажеш дали да плямпаме или не?

П.С "МразЯ" и темата ти не е за тук.

http://files.sharenator.com/Umadbro_OMFG_GUESS_WHAT-s256x256-157237-580.jpg
ок шефе...премести я ! ( ако можеш :-D )

kitti123
08-12-2011, 20:35
xoxi ---> :-)

jeezloxxy
08-12-2011, 20:36
Ехх,ако можех,мислиш ли,че щях да слагам епик пик?
Оставям на шефчетата да си вършат работата.
Не,че ме интересува,просто отбелязвам.

kitti123
08-12-2011, 20:38
Отбелязвай отбелязвай...няма лошо

liliii
08-12-2011, 20:47
kitti123 не се обяснявай толкова, ти най-добре си знаеш, а тоя форум е пълен с хора, които наливат акъл на останалите.
По темата: На баща ми не му пука с кой излизам. Майка ми я интересува повече кога ще се върна. Не любопитства с кой излизам и къде ще ходя. + 1
И винаги трябва да съм точна :D

NoMore
08-12-2011, 20:52
Съгласна съм с теб, че момчетата са по-добри приятели от момичетата. При мен майка ми ми е най-добрия приятел и всичко й казвам няма нужда да пита. Иначе баща ми се интересува, къде ще ходя, с кого, кога ще се върна. Е това беше преди сега вече никой не ми държи сметка. Но си е нормално да искат да знаят тези неща... но при мен никога не е имало неща от сорта да не ме пуснат,защото не го познават и така :)

cherryup
08-12-2011, 21:02
Вече не давам обяснения къде и с кого ходя.Достатъчно е,че казвам:излизам.
+1 :)

annonimnna
08-12-2011, 22:01
На нашите им стига да си вдигам телефона всеки път, когато ми звъннат (за да ме чуят дали съм добре) ... Иначе, не се интересуват с кой съм
, къде съм... Имат ми доверие :)

FeelMyPain
08-12-2011, 22:06
С риск да cockblock-на някой твой "приятел", ще ти кажа само едно нещо:
Момче приятел с момиче - не съществува такова понятие.

TheNewReligion
08-12-2011, 22:13
На мен обяснения не ми искат, зат'ва не давам.
Авторке, майка ти е права като те пуска навън само с хора, които най-малкото е виждала. Има ги всякакви в днешни дни.

FantaMen
08-13-2011, 02:48
И аз едно време бях така ... айде не ме питаха с кой излизах но къде отивам да ..и кога г/д ще се прибера... Но от 2 години вече лятото (живея на морето) даже не си спя вкъщи защото работя..(От 17 годишен работя сега съм на 18 ) и съм в Слънчев Бряг ... живея си самостоятелно за сезона там и се прибирам на месеца по 1-2 пъти въпреки че родния ми град е на 20 км от курорта ...Та идеята ми е че има винаги някакъв момент в който изведнъж всичко се променя и имаш свободата която винаги си желал/а ...Спокойно ще дойде и твоето време...и ще си го изживееш толкова че да ти умръзне :)

psychopath
08-13-2011, 03:50
И на по 30 да сте, майките ви ще се притесняват за вас, така че...толквоа ли не можете да прежалите едно обясненийце на майките си, които са ви отгледали... :-o
На по 16-17 изобщо не сте толкова големи, колкото си мислите...
Абсолютно е в реда на нещата да се притеснява и да иска да знае къде и с кой си.

Иначе аз не съм имал проблеми...иначе да, лъгал съм, прикривал съм...
Всичко с цел да се притеснява по-малко, защото много държа на семейсвото си, макар да не го показвам.

Feel, не приемай лично това, което ще напиша отнася се за всички с мислене по този въпрос като твоето:
Това, че вие не сте достатъчно умни, за да създадете и поддържате такива взаимоотношения с момиче, не означава, че е невъзможно.
Освен това, ако си малко по-умен секса няма да пречи на приятелството, даже напротив.

Айде със здраве.

Hilary_
08-13-2011, 06:28
И мен са ме питали преди години, но вече минах тази възраст и сега по моя преценка им казвам или не .. (:

kitti123
08-13-2011, 07:36
Всеки си има мнение и благодаря , че го споделяте ,но аз искрено се надявам да съществува приятелство между двата пола... ( по-яко от това да можеш да разчиташ на момче...няма ) :)

liliii
08-13-2011, 11:23
И на по 30 да сте, майките ви ще се притесняват за вас, така че...толквоа ли не можете да прежалите едно обясненийце на майките си, които са ви отгледали... :-o
На по 16-17 изобщо не сте толкова големи, колкото си мислите...
Абсолютно е в реда на нещата да се притеснява и да иска да знае къде и с кой си.

Иначе аз не съм имал проблеми...иначе да, лъгал съм, прикривал съм...
Всичко с цел да се притеснява по-малко, защото много държа на семейсвото си, макар да не го показвам.

Feel, не приемай лично това, което ще напиша отнася се за всички с мислене по този въпрос като твоето:
Това, че вие не сте достатъчно умни, за да създадете и поддържате такива взаимоотношения с момиче, не означава, че е невъзможно.
Освен това, ако си малко по-умен секса няма да пречи на приятелството, даже напротив.

Айде със здраве.
Евала за коментара! :)

Josefinne
08-13-2011, 11:26
Ами, нормално е. На мен ми искаха и все още понякога ме питат с кого излизам, кой е тоя. Не ми искат чак да ги запознавам, но аз така или иначе го правя, ако е по-сериозно.

fenkaaa
08-13-2011, 12:13
Е и моята майка понякога се интересува с какви хора излизам,но чак така не .. пък и да и харесва и да не и харесва.. знае,че не тя ми избира приятелите,затова не се меши ;) Що се отнася до вечерния час .. нямам такъв :)

mynichka
08-13-2011, 17:58
Вече не давам обяснения къде и с кого ходя.Достатъчно е,че казвам:излизам.
Но пък аз си обичам да си разказвам с кого и къде отивам 8-)

kyon
08-13-2011, 18:01
Всеки си има мнение и благодаря , че го споделяте ,но аз искрено се надявам да съществува приятелство между двата пола... ( по-яко от това да можеш да разчиташ на момче...няма ) :)

И аз съм на това мнение. Аз приятелка от моя пол нямам и неща и да имам. Изпатила съм си с жени "приятелки" не един път. На мъж за приятелство по се има вяра.

Anonimen05
08-13-2011, 18:10
Нормално е. Просто й кажи. Ако ти забрани ще е по-добре да го направи. Послушай я. :) Иначе след време ще съжаляваш. Винажи, когато не съм послушала майка си съм съжалила.

peace95
08-13-2011, 18:12
Ами и азз съм на 16 и само когато ще излизам вечер ме пита с кой съм. Чак пък да иска да ги вижда .. ?

Gerrynka
08-13-2011, 18:44
Ами и азз съм на 16 и само когато ще излизам вечер ме пита с кой съм. Чак пък да иска да ги вижда .. ?


+1

MojoJojo88
08-13-2011, 19:22
Отдавна никой не ме бръсне за слива, че да ме пита къде отивам и с кого.
Като ученичка сама си казвах "излизам с еди кой си, отивам еди къде си, ще си дойда еди кога си" и никога, ама НИКОГА не съм имала проблеми.
Само да те светна госпожице, че е много лесно, когато си наивен да оспорваш мнение от сорта на "за да знае мама кой батко ти е надул коремчето". Защото повярвай ми, колкото и да си мислиш че усещаш хората, на 16 си просто наивна...и всеки може да те преметне както му изнася, па ако ще майка му всеки ден да пие кафе с твоята майка.

GabrielleShayk
08-14-2011, 23:39
Аз съм на 18 и все още съм задължена да давам пълен отчет къде и с кого съм :D