PDA

View Full Version : Първият път



pamsityybee
08-12-2011, 22:49
Аз и приятелката ми имаме много въпроси относно пърият път. Понеже нашият ред наближава се чудим много ли боли първият път? Какво е чуството? Двете сме много притеснени и имаме ужасно много въпроси. Тези, които сте го правили моля отговорете ни, за да се поуспокоим малко :) Предварително благодарим :) :-D

granger
08-12-2011, 22:50
Има 200000 такива теми тук,поразрови се и ще откриеш отговор на въпросите си!

mimi77
08-12-2011, 22:54
мм да много болии определиноо !!!

naksdy
08-12-2011, 23:46
Ще повторя отговорите от предишните теми:
Строго индивидуална е болката, както и количеството кръв. Спокойно, няма да ти изтече една кофа, няма и да ви колят че да виеш чак. Ако си възбудена както трябва, всичко ще е наред. То даже повечето болка идва от психическата нагласа. Ай малко те позаболи, и както си чувала приказките на приятелки и чела писаното в интернет, и ще го изкараш все едно те дерат жива. Отпусни се и си гледай кефа, защото първият път ще се помни дълго! Иначе е нормално е да си стегната и пълно дърво на сефтето, но с времето ще се оправиш ;)
И задължително презерватив! Не се знае тоя, с който ще си легнеш, с кви е бил преди теб. Също така не искам следващата ти тема да е от сорта на "бременна ли съм?" ;)

Sexpert
08-13-2011, 13:56
Не, от 2009 година вече като те отварят не боли....

peace95
08-13-2011, 18:07
Първият път боли , но споделяли са ми познати , пък и нали аз вече минах - не е за умиране.Търпимо е.. Кръвта при всички тече различно , зависи от много неща , но както казаха - не е като касапница.Чувство първия път .. ми не е като друг път , има притеснение , може дори и дискомфорт , но след това , в следващите пъти , направо ще се чувствате като новородени или че сте открили формулата за безсмъртие 8-) не може да се опише .. Трябва максимално да се възбудите ( дано да знаете начините ) . И като за пръв път , а и попринцип - ПРЕЗЕРВАТИВИ :) Това е и късмет.