PDA

View Full Version : Дали ме харесва? част - 2



TheFuckEr
08-13-2011, 01:44
Здравейте! Това е продължението на темата: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=421720 , но обърках раздела та сега напривх нова. Въпроса ми е как да кажа на момичето че я харесвам? До сега сме си писали общи неща за книги, музика, филми и т.н. Питах я вече дали си има гадже- няма. Просто не знам как да подходя като тръгна да и признавам чувствата си? Много ще съм благодарен!

annonimnna
08-13-2011, 01:55
Ами като за начало, може би ще е по-добре да излезете, да поговорите и след това евентулно, признанието... А пък ако вече сте излизали кажи и нещо от рода на "много те харесах, точно моя тип момиче си...имаш това което търся, красива си......" и някакви такива мили думички. Незнам, може би ще ти дойдат отвътре . Успех :)

LambOfGod
08-13-2011, 02:04
Ами като за начало, може би ще е по-добре да излезете, да поговорите и след това евентулно, признанието... А пък ако вече сте излизали кажи и нещо от рода на "много те харесах, точно моя тип момиче си...имаш това което търся, красива си......" и някакви такива мили думички. Незнам, може би ще ти дойдат отвътре . Успех :)

Т'ва с "мой тип си" веднъж ми го акзаха и ми стана много тъпо.
Какво значи "твой тип"?
Първо звучи все едно си курвар опознал милиони женски характери, души и сърца.
Второ все едно има още милиарди, като нея и тя не е по-специална с нищо.

А, авторе, от векове хората използват похвата да се срещат и да си говорят и с времето, ако се харесат да задълбочат отношенията си.

annonimnna
08-13-2011, 02:12
Ами окей, това с 'моя тип' може и да изчезне... Но все пак май ще е най-добре момчето да реши какво да й каже. Иии да послуша твоя съвет за опознаването :)

missBlade
08-13-2011, 02:12
"Как да кажа на момичето"- еми вероятно с думи :D Имай малко смелост поне да я поканиш да излезете... И то постепенно ще стане работата. А и съм сигурна, че и е станало ясно , че я харесваш.
Такаааа чееееееееее.... утре и пиши, че искаш да излете...
И пак се отбий тук...да ни разкажеш какво е станало?
Сделка ? :)

FantaMen
08-13-2011, 02:39
Когато не можеш да кажеш (опишеш) нещо с думи го направи със действие ... в случая милион думи няма да са равни на 1 целувка :) За мен това е най добрият начин да си покажеш чувствата... въпроса е ясен и недвусмислен също и отговора ... :) Виж как ще тръгнат нещата и ако е притеснена (зависи какво е момичето има някой доста стеснителни на първи срещи ) не и го казвай само ще я забъркаш още повече което не е добре... изчакай я да се отпусне и действаи...За това прецени ситуацията и помисли дали да и го кажеш.. защото ако ще и предлагаш то цялото ти внимание по времето на срещатата ще е отделено за точно този момент и ще изглеждаш като идиот Късмет ... :) :o

someonerandom
08-13-2011, 11:13
ОБАЧЕ като за начало стига сте си писали и излезте 8-)

TheFuckEr
08-15-2011, 21:16
Здравейте! Ето какво се случи днеска вечерта. вчера реших да я покана да излизнеме и й писах. Но не го давах директно към срещата, а пак по заобиколен път я разпитвах разни неща и тя мене и се оказа, че не може да играе билярд. предложих и да я науча и днеска вечерта излезнахме само аз и тя. Отидохме при билярдните маси и първоначално тръгнах да я уча как се държи щеката. Показах й, после я накарах тя да го направи, но не можа. и ми хрумна да застана зад нея и да и хвана ръцете барабар с щеката и така да и покажа. тръгнах нали, хванах я, и се доближих невероятно близко до врата й . Първоначално се стъписах малко, но се сетих за мнението на FantaMen за думите и целувките и реших да действам. та я целунах по врата. тя ме попита какво права. аз и казах - не виждаш ли. после се обърна. каза ми, че от предишната и връзка много я е боляло и за това не иска тоя път да избързва. иначе ме харесвала още от началото на 8ми клас. и аз трябвало да си дам сметка дали наистина искам да съм с нея. Разбрахме се след 2 дни пак да се видим и да се разберем кво ще правиме...

jeezloxxy
08-15-2011, 21:17
Дай й време,бе,мен.

missBlade
08-16-2011, 20:59
Интересно се е получило...сещам се няколко филма с тази сцена :-D (билярд, щека, момиче което неможе и момче което показва и т.н) :D Добре де...тааа..по темата !
Мисля, че добре си направил с тази целувка...защото така вече разбираш... дърпала се е заради това с предишната и връзка. Може би ако не беше го направил...нямаше да разбереш какво я мъчи :?
И както каза jeezloxxy ...дай и време. През това време ..го раздавай малко по леко... приказвайте си...излизайте си и така постепенно ще се отпусне и така..
Това е моето мнение по въпроса ! Успех.
:)