PDA

View Full Version : Стана ми нещо ;хх



ggirl4eto15
08-13-2011, 02:07
Преди 2 седмици започнах да правя упражнения и да ходя на фитнес, в храненето нищо не промених, но костите почнаха много да ме болят. Не мога дори мост да направя от болка. Всички кости ми изпукват, като на някой стар човек. Какво да правя? :?

annonimnna
08-13-2011, 02:14
Може да е от натоварване... Когато и аз започнах с фитнеса имаше нещо подобно. По-лекичко с упражненията, като за начало не се натоварвай :)

missBlade
08-13-2011, 02:20
Мда... Определено е от натоварването...според мен трябва да понамалиш упражненията и лека по лека ги увеличавай... Дано се оправиш :)

п.п. Какви упражнения правиш ? За какво ?

LambOfGod
08-13-2011, 04:01
Абстиненция се вика твойто състояние.

Adda
08-13-2011, 08:53
От натоварването е, особено ако преди това си се застоявала повече... Не се тревожи, редовни упражнения всичко щесе оправи :)

ggirl4eto15
08-13-2011, 16:34
Мда... Определено е от натоварването...според мен трябва да понамалиш упражненията и лека по лека ги увеличавай... Дано се оправиш :)

п.п. Какви упражнения правиш ? За какво ?


Еми във фитнеса седя по 2 часа, в нас имам степер и на него по 2 часа, 200 клякания, 100 коремни и други обикновени упражнения не знам как им се вика. ;д
Иначе преди не се движих много и имам целулит, и за това започнах.

annonimnna
08-13-2011, 21:48
Мда... Определено е от натоварването...според мен трябва да понамалиш упражненията и лека по лека ги увеличавай... Дано се оправиш :)

п.п. Какви упражнения правиш ? За какво ?


Еми във фитнеса седя по 2 часа, в нас имам степер и на него по 2 часа, 200 клякания, 100 коремни и други обикновени упражнения не знам как им се вика. ;д
Иначе преди не се движих много и имам целулит, и за това започнах.


Щом не си се движила много сега е нормално да те понаболяват костите :) А бягаш ли? Много е добро за целулита :P

ggirl4eto15
08-13-2011, 23:37
Мда... Определено е от натоварването...според мен трябва да понамалиш упражненията и лека по лека ги увеличавай... Дано се оправиш :)

п.п. Какви упражнения правиш ? За какво ?


Еми във фитнеса седя по 2 часа, в нас имам степер и на него по 2 часа, 200 клякания, 100 коремни и други обикновени упражнения не знам как им се вика. ;д
Иначе преди не се движих много и имам целулит, и за това започнах.


Щом не си се движила много сега е нормално да те понаболяват костите :) А бягаш ли? Много е добро за целулита :P







Да, на пътеката във фитнеса и веднъж в седмицата в парка и почнах да пия по 4 литра вода.

anonymous708973
08-14-2011, 10:26
Иди на кръвни изследвания за АСТ.