PDA

View Full Version : Влюбенаа ...



Sladuranata2298
08-13-2011, 08:19
Здравейте приятели,
Преди 2-3 се върнах от лагер! Беше страшно забавно ,не бяхме много хора, нашия клас които сега ще бъдем 7 клас и малко по големите които сега са 8 и 9 клас ... всички са от нашето училище виждала съм ги но сега съм се влюбила в едно момче което вече няма да учи тук! :( Ние не се познавахме, но от лагера сега като излизаме той ни вижда усмихва ми се и намахва също както и аз! Влюбих се, но какво да правя просто сме познати какво да му пиша :( Моля ви помогнете! Точно сега се влюбих когато той си заминава от нашето ичилище и ще го виждам рядко! Отчаяна съм моля ви кажете какво да направя

Sh@d0w
08-13-2011, 08:22
Следващия път като го видиш,просто се запознайте,заговори го,от там нататък както потръгне.

TrickOrTreat
08-13-2011, 08:33
Едва ли си влюбена..Познаваш ли го изобщо?! Просто го харесваш, симпатичен ти е. Когато си тръгне ще забравиш за него.

Adda
08-13-2011, 08:51
Не изплзвайте думата 'влюбване' когато ви падне. Хлътнала си, няма нищо страшно, заприказвай го и се разберете да се видите. Не е задължително да си уреждате романтична среща просто излезте, поприказвайте, разбери наистина ли е това, за което го мислиш и оттам нататък ще се случват нещата сами..

elysunny
08-13-2011, 12:41
влюбена, заггубена за десет дни :lol:

kyon
08-13-2011, 12:56
Ако те е срам да го заговориш на улицата.. има скайп, фейс и тем подобни глупости..

Evterpa
08-13-2011, 14:15
Следващия път като го видиш,просто се запознайте,заговори го,от там нататък както потръгне.

Ндам. Т'ва с фейсбук писаниците се изтърка.
btw повечето тук май не знаете значението на "влюбен".

jeezloxxy
08-13-2011, 21:35
Fail.
Първо,не си влюбена.Да се отбележе.
Второ,освен ако не отива извън града/СЕЛОТО,не виждам проблем.
Трето,вафла.


Comprende?

pamsityybee
08-13-2011, 21:42
Офф всеки ти казва заприказвай го .. Не ства едно, че теб те е срам и второ, че ти си момичето. Не си влюбена в него, защото не го познаваш, влюбена си в външния му вид . Соко това не е страшно.. не мисли за него ще го забравиш. Била съм в същото положение всичко е наред :)

jeezloxxy
08-13-2011, 21:47
Офф всеки ти казва заприказвай го .. Не ства едно, че теб те е срам и второ, че ти си момичето. Не си влюбена в него, защото не го познаваш, влюбена си в външния му вид . Соко това не е страшно.. не мисли за него ще го забравиш. Била съм в същото положение всичко е наред :)

Аха,'щото мъжкия пол ВИНАГИ трябва да прави първата крачка.

Rolezzz
08-13-2011, 22:38
Още по-добре.Тъкмо няма да си омръзнете бързо.

abvd
08-14-2011, 08:55
Следващия път като го видиш,просто се запознайте,заговори го,от там нататък както потръгне.
+1 :)

SonataArctica
08-14-2011, 09:43
След като прочетох, че тепърва ще си 7ми клас, спрях да чета. :?

icetoo0
08-14-2011, 13:06
След като прочетох, че тепърва ще си 7ми клас, спрях да чета. :?

това са наи хубавите години братле разбери ги все пак и аз съм бил така и наистина не е приятно побертета е от една страна e хубаво нещо от друга не е :)

iiordanova
08-14-2011, 14:23
влюбена, заггубена за десет дни :lol:

Хаха,аз също като прочетох заглавието се сетих за това. 8-)
Сега по темата:
Не си влюбена. Просто изпитваш симпатия към него.

wankata7
08-24-2011, 19:04
7 клас влюбена това беше добро :razz: ама айде ще ти кажа какво мисля .всичко зависи от теб :grin:

thegreenzombie
08-24-2011, 19:13
ако това наричаш влюбване, значи аз трябва да съм влюбена в почти всичките ми приятели.. :D а и в съседа, който всеки път като ме види ме поздравява :D ... а и в касиера във "Фантастико" защото и той винаги ми казва 'здрасти' :lol: :lol:

jeezloxxy
08-24-2011, 19:17
Здравейте приятели,
Преди 2-3 се върнах от лагер! Беше страшно забавно ,не бяхме много хора, нашия клас които сега ще бъдем 7 клас и малко по големите които сега са 8 и 9 клас ... всички са от нашето училище виждала съм ги но сега съм се влюбила

Спрях да чета тук.

LeprikonA
08-24-2011, 19:29
след като изяснихме значението на думичката и използването и да преминем на въпроса - намери начин да го заговориш, да го опознаеш, както каза някой по-нагоре - не отива на друга планета! все ще е в града/селото/района/квартала.

UltraBlue
08-24-2011, 20:24
Не изплзвайте думата 'влюбване' когато ви падне. Хлътнала си, няма нищо страшно, заприказвай го и се разберете да се видите. Не е задължително да си уреждате романтична среща просто излезте, поприказвайте, разбери наистина ли е това, за което го мислиш и оттам нататък ще се случват нещата сами..


На същото мнение съм

Luidgie
08-24-2011, 22:21
И аз съм в същото положение. Влюбих се в едни Ню Рок, ама те си тръгнаха от магазина и незнам как да ги задържа. Всеки път ги заговарях, галех...а сега като си тръгнаха....