PDA

View Full Version : Само за момичета...!! - Неудобствоо ;x;x



Donitka
08-13-2011, 10:57
Видях, че има тема горе от ВАЖНИТЕ точно по пробле ми. Прочетох я цялата и си изясних доста неща ! Та искам да помоля за съвет момичетата, които са по наясно с това [-o< Неудобно ми е, но това ме притеснява ! Значи, имам така нареченото бяло течение, което след като прочетох горе темата започна да ме притеснява! Водя полов живот, и на приятеля ми също му прави впечатление и колкото и да му обяснявам какво е това и т.н. на мен ми е неудобно. Не вярвам това да се получава от не добра хигиена.. поддържам се доста добре. И преди си го имах това бяло течение но не бешее толково обилно (кото козвом обилно нямам предвид да тече като река), и нямаше мирес !! Доста започнах да се притеснявам и искам да попитам, дали някой знае как бих могла да го отстраня без намесата на гениголог, и ако няма как, дали ще мога да посетя гениголог без да ме придружава родител. На 14 съм а не мисля, че съм готова да споделя с родителите си за това, че водя полов живот ! :( :P

kalpazanka
08-13-2011, 11:02
Пише се гинеколог.
Сама няма как да се лекуваш, защото най-малкото няма как да си сигурна какъв е причинителят и съответно няма гаранция, че с бабини деветини и отвари ще постигнеш някакъв ефект.
Лекарства няма как да купиш, а в случай че ти дадат нещо, може да се получи така, че да оставиш крупна сума в аптеката и пак да го докараш до под кривата круша. Отделно- приятелят ти съгласен ли е да се лекува, ако се наложи?
Сори, обаче си непълнолетна- как ще се подписваш без документи? Защо не мисли, че не си готова да им споделиш,, преди да започнеш да водиш полов живот?
Вариантът е да отидеш на частно. Ще се изръсиш здраво за преглед, обаче.

julinkata3
08-13-2011, 11:36
Най-добре кажи на майка ти за проблема сигурна съм,че тя ще се погрижи да ти направят изследвания ако има нужда.Недей да пробваш с бабини рецепти,защото може само да влошиш проблема!Сподели с майка си и не си рискувай здравето!

Donitka
08-13-2011, 11:49
не, няма начин да кажа на мама.. кажа ли и е свършено с мен ;x;x Имаме позната акошер-гинеколожка от Стара Загора.. ии мисля да отскоча там при братовчедка ми за 2-3 дни.. да опозноя малко града, защото от тази година ще уча там и да се срешна с гениколожката ! Видяхме се с нея вчера, печена е.. дано като и споделя за това да го запази в тайна и да не каже на нащее !!

kalpazanka
08-13-2011, 11:51
Откъде си сигурна, че братовчедката и/или акУшер-ГИНЕКОЛОЖКАТА няма да се изтърват пред майка ти?

Donitka
08-13-2011, 12:05
Ами не мисля, че ще е нужно да казвам на братовчедка ми защо точно отивам при гинеколожката, а и да и споделя, по голяма е от мен и едва ли ще ми направи мръсно, не е такъв човек ! А за гинеколожката ;x незнам вече.. ще им обясня как стоят нещата и ще се надявам да се постави в положението ми..

Moderatorius
08-13-2011, 13:32
Ползваш ли интимен гел? Може той да ти помогне. Когато го ползвам, нямам такъв проблем. Сега съм без него и се чувства разликата.

Donitka
08-13-2011, 13:49
Ммм не не ползвам интимен гел..;x От къде мога да го закупя и горе долу на каква цена е? :P

kalpazanka
08-13-2011, 13:52
Аптека/магазин за козметика.
Цената зависи от марката.

Moderatorius
08-13-2011, 13:55
Не са скъпи. Варират от 3-4-5 до към 10лв. Има и по-скъпи, де. Но мисля, че няма нужда от тях, тъй като и евтиничките са си доста добри. Вече си потърси каква марка искаш, прочети тук-там.

Donitka
08-13-2011, 13:55
Ахамм ОК... БЛАГОДАРЯ ! :)