PDA

View Full Version : Летни преживявания



DeHu
08-13-2011, 11:43
Хора,бях на море с една голяма компания и няколко пъти спах с 1 пич,който е малко по-голям от мен.Работата е там,че винаги се получаваше супер неловкото на сутринта и нямаше много какво да си кажем...Скоро се върнахме и аз нещо много си мисля за него,а не мисля,че може да излезе нещо сериозно(даже и телефоните не сме си разменяли).Работата е там,че наистина ми се струва свястно момче и сега не знам какво да правя.Предполагам,че най-добре ще е да забравя,обаче идва най-интересното-той ми беше първия и дори не разбра(даа,мина доста добре,никаква кръв :D ).Таа въпросът е да му пиша ли или да не се занимавам :)

w0sh
08-13-2011, 11:44
Тая морска сол ви изпива мозъците.

DeHu
08-13-2011, 11:52
Не е от морката сол :D

Josefinne
08-13-2011, 11:53
Ами, според мен нищо не губиш да му драскаш по скайп или фейсбук по приятелски, пък каквото стане. Но не възлагай надежди, според мен, де.

П.С. Ако си това на аватара ти - яко тату и имам същото медальонче :oops:

nepowtorima
08-13-2011, 11:54
Било е само лятно увлечение. Нищо повече.
Лошо, че той ти е бил първия -.-
И все пак намери някакъв контакт с него ако толкова много искаш да сте заедно.

kalpazanka
08-13-2011, 11:56
Аз на твое място не бих таила надежди за връзка с пич, с когото сме поомачкали така случайно чаршафите няколко пъти и с когото нямам какво да си кажа по светло.
Надали той гледа с добро око на теб, след като си се дала "без бой". :D
Дори и да приемем, че имате връзка, ти би се съмнявала, дали той ти е верен. Той също е много вероятно да се съмнява в теб.

DeHu
08-13-2011, 12:00
Абе аз не съжалявам,че ми е бил първия.Така или иначе не смятам,че е нещо кой знае какво.Сега като прочетох какво съм написала наистина мога да си отговоря сама на въпроса :D Все пак благодаря де :)

fenkaaa
08-13-2011, 12:08
Да,наистина лошо,че той ти е бил 1-вия.Отбелязал е едно завоевание на морето,нищо повече не е било за него,щом след това дори е нямало какво да ти каже :)

ivcheto0o
08-13-2011, 12:17
Хубаво че не съжаляваш че той ти е първия,то няма и смисъл все пак станалото станало.Пиши му ,пък каквото стане,по-добре да знаеш какво би станало отколкото да се чудиш.

elysunny
08-13-2011, 12:30
щом имаш желание, давай, нищо нее губиш

mArMaLaDkA
08-13-2011, 12:48
НЕ се занимавай, по какъвто и да било начин, колкото и да ти се иска. Само време и нерви ще загубиш от цялата работа. По-добре остави нещата, както са си, за да си запазиш хубавия летен спомен.

kyon
08-13-2011, 12:52
Пиши му. Може пък и да стане нещо. :)

liliii
08-13-2011, 13:25
Да,наистина лошо,че той ти е бил 1-вия.Отбелязал е едно завоевание на морето,нищо повече не е било за него,щом след това дори е нямало какво да ти каже :)Пък и за какво момче ще отиде на море с момичета, ако не прави сeкс с тях :D Ако искаше нещо да се получи.. щеше да ти и потърсил отдавна.

Evterpa
08-13-2011, 14:25
Щом няма какво да си кажете, нещата са ясни. Пък и малко връзки, започнали по този начин, се превръщат в нещо стабилно.

wankata7
08-24-2011, 19:07
Морето разкрепостява хората съдя по мене си :grin: Не пречи да си пишете .Пък виж нещо излезе :)