PDA

View Full Version : Как да си я върна :( !



kristiyanwow
08-13-2011, 17:04
Моят проблем е следният....

Преди околко 2 години ходех с едно момиче което много обичах..
разделихме се по много лош начин с доста груби обиди ! В момента пак я харесвам и то много но незнам дали ще мога да си я върна!

Моля дайте вашите съвети и мнения ! :( :(

SonataArctica
08-13-2011, 17:07
счупеното не може да се поправи, дори да се залепи - белезите остават...

Не се връщай назад момко ;)

marin4itu
08-13-2011, 17:08
Бившото трябва да си остане такова.

ivcheto0o
08-13-2011, 17:08
Продължи напред,каквото било било.

kristiyanwow
08-13-2011, 17:10
Значи това е единственият вариянт просто да я забравя?

kristiyanwow
08-13-2011, 17:10
няма никаква надежда?

SisiStrange
08-13-2011, 17:11
А вие по каква причина се разделихте?

SonataArctica
08-13-2011, 17:12
1. Може тя да те е забравила.
2. Тя надали иска пак да се съберете.
3. Спомените остават.
4. За да скъсате е имало причина, тя няма да я забрави.
5. Да няма надежда =]

bloodyred
08-13-2011, 17:12
Ти нищо не си обяснил, а и щом ни питаш дали има надежда, явно според самият теб няма.. ако тя също има чувства към теб все още, надежда има, но въпроса е как ще разбереш за чувствата й.. е.. ми питай я направо, след като сте били заедно вече .. и тва е ..

kalpazanka
08-13-2011, 17:20
Обидите от твоя страна ли бяха?

kyon
08-13-2011, 17:26
Обидите от твоя страна ли бяха?

Ако бяха от нейна нямаше да иска да си я върне. :lol:

kristiyanwow
08-13-2011, 17:27
Вижте значи беше ни много добре но се карахме за дребни неща - имам предвид глупости ! НЕ, обидите не бяха само от моя страна но нейте бяха по леки АЗ бях по грубия ! Тя ми каза че има чувства към мен но нещата не вървят. Тогава се разбрахме ако слет време и 2мата го искаме може да пробваме пак....тогава не бях много заинтересуван но от 1 месец някаде случайно почнахме да се срещаме на различни места тя ме поздравява аз нея . До колкото разбрах от както се разделихме тя си няма приятел. Аз мисля че тя изпитва поне 10% чувства към мен и незнам защо казвате че няма надежда?

SonataArctica
08-13-2011, 17:31
тези 10% може да са само приятелски. Ако сте се уговорили така, може и да се получи...

kristiyanwow
08-13-2011, 17:33
Като говоря за чувства не говоря "ПРИЯТЕЛСКИ" !

SonataArctica
08-13-2011, 17:34
хах, има и обич м/у приятели, може да те поздравява просто от любезност.
Еми питай я. Какво има ада губиш?

kristiyanwow
08-13-2011, 17:37
Ами незнам мисля че след толкова време изведнуж да я попитам имаш ли чувства към мен? Мисля че въпросът е неуместен... Мислех да започна от по просто нещо като да я поканя да излезем. Разбира се ако тя откаже нещата са повече от ясни!

SonataArctica
08-13-2011, 17:38
Нека първо да приеме да излезете. Иначе направи това което си си наумил.

kyon
08-13-2011, 17:40
Ако смяташ да се връщаш. Остави всичко от преди и започни с нея от начало.

kristiyanwow
08-13-2011, 17:42
Ако смяташ да се връщаш. Остави всичко от преди и започни с нея от начало.


Това бих искал най-много. Но дано успея :(

SonataArctica
08-13-2011, 17:44
Добре, успех в живота и сподели какво е станало 8-) .

kristiyanwow
08-13-2011, 17:46
Мерси, предполагам че ще споделя какво е станало :)

jeezloxxy
08-13-2011, 21:25
счупеното не може да се поправи, дори да се залепи - белезите остават...


Пробвай Капчица или си вземи секс кукла.

annonimnna
08-13-2011, 22:01
Хората са казали : "Старата любов ръжда не хваща" . И е вярно! Попитай я дали има чувства, поговорете си а-у. Ако ти каже, че има я попитай дали всичко може да е както преди... Кажи й, че си се променил (ако си), кажи й, че не си я забравил и някакви подобни. Думите ще ти дойдат сами на ум когато е пред теб... Но бъди искрен! Успех и дано ви се получи. :)

Sladurchoo
08-14-2011, 20:14
еми потърси я ... поговорете си и ще разбереш

MysteryOfMan
08-14-2011, 20:39
Брат..в подобна ситуация бях преди време..не много време, даже много малко време, но все пак..Сигурен съм, че си млад, готин, и те чакат още много неща. Връщайки се назад ти само бавиш живота си. Продължавай напред, с високо вдигната глава, след време ще ми благодариш за съвета и ще запалиш свещ в моя чест.

Успех, братле.

pamsityybee
08-14-2011, 21:07
ее ти си момчето кажи и истината и я попитай иска ли да опитате отново :)

Torn
08-14-2011, 22:10
Неможеш ... намери си друга :)

cupcake7
08-15-2011, 07:02
Покажи и че си заслужава отново да е с теб.Бъди искрен.

Josefinne
08-15-2011, 07:05
Според мен надежда винаги има, не винаги е голяма, но все пак смятам, че ако наистина имаш чувства към нея, трябва да си дадеш шанс.
Но не е добра идея да отидеш и да й изръсиш, че имаш чувства към нея. Трябва да започнеш отначало, все едно не я познаваш. За тези 2 години вие сигурно и без това сте се променили. Започни да я сваляш така все едно никога не сте били заедно - нали знаеш - покани за среща, може би дори цветя, малко жестове на внимание, интересни занимания. Ще трябва да се постараеш дори допълнително, имайки предвид, че тя вероятно ще се колебае заради лошия край на връзката ви.

kristiyanwow
08-15-2011, 10:21
Благодаря на всички ви :) !

icetoo0
08-15-2011, 11:09
Брат..в подобна ситуация бях преди време..не много време, даже много малко време, но все пак..Сигурен съм, че си млад, готин, и те чакат още много неща. Връщайки се назад ти само бавиш живота си. Продължавай напред, с високо вдигната глава, след време ще ми благодариш за съвета и ще запалиш свещ в моя чест.

Успех, братле.

Не си прав донякъде братле :P може би знаеш какво значи да обичаш и би направил какво ли не за да си върнеш любовта, може би за момчето най хубавото нещо е да бъде с момичето с което то е щасливо и не иска да продължава без нея.
Аз му предлагам да се бори за това което иска и ако отсреща не му се отговори с същото нещо нека да се откаже,но се БОРИ !

Exidee
08-15-2011, 11:40
Tака е, покажи й, че ще и дадеш това, което другите не могат .. А и дано да не си я нагрубил много, 'щото нали знаеш, казана дума - хвърлен камък, а момичетата по принцип не "държат" на убиди. Айде успех! ;)

MysteryOfMan
08-15-2011, 12:38
Брат..в подобна ситуация бях преди време..не много време, даже много малко време, но все пак..Сигурен съм, че си млад, готин, и те чакат още много неща. Връщайки се назад ти само бавиш живота си. Продължавай напред, с високо вдигната глава, след време ще ми благодариш за съвета и ще запалиш свещ в моя чест.

Успех, братле.

Не си прав донякъде братле :P може би знаеш какво значи да обичаш и би направил какво ли не за да си върнеш любовта, може би за момчето най хубавото нещо е да бъде с момичето с което то е щасливо и не иска да продължава без нея.
Аз му предлагам да се бори за това което иска и ако отсреща не му се отговори с същото нещо нека да се откаже,но се БОРИ !

Прав си, човек е готов на всичко, за да си върне любовта. Просто се съмнявам, че това е любовта на живота му.

kristiyanwow
08-15-2011, 13:09
Брат..в подобна ситуация бях преди време..не много време, даже много малко време, но все пак..Сигурен съм, че си млад, готин, и те чакат още много неща. Връщайки се назад ти само бавиш живота си. Продължавай напред, с високо вдигната глава, след време ще ми благодариш за съвета и ще запалиш свещ в моя чест.

Успех, братле.

Не си прав донякъде братле :P може би знаеш какво значи да обичаш и би направил какво ли не за да си върнеш любовта, може би за момчето най хубавото нещо е да бъде с момичето с което то е щасливо и не иска да продължава без нея.
Аз му предлагам да се бори за това което иска и ако отсреща не му се отговори с същото нещо нека да се откаже,но се БОРИ !



Това искам да направя да се БОРЯ !

icetoo0
08-15-2011, 13:27
Брат..в подобна ситуация бях преди време..не много време, даже много малко време, но все пак..Сигурен съм, че си млад, готин, и те чакат още много неща. Връщайки се назад ти само бавиш живота си. Продължавай напред, с високо вдигната глава, след време ще ми благодариш за съвета и ще запалиш свещ в моя чест.

Успех, братле.

Не си прав донякъде братле :P може би знаеш какво значи да обичаш и би направил какво ли не за да си върнеш любовта, може би за момчето най хубавото нещо е да бъде с момичето с което то е щасливо и не иска да продължава без нея.
Аз му предлагам да се бори за това което иска и ако отсреща не му се отговори с същото нещо нека да се откаже,но се БОРИ !

Прав си, човек е готов на всичко, за да си върне любовта. Просто се съмнявам, че това е любовта на живота му.


Да за това написах че ако отсреща не му се отговори на чувствата му по добре да се откаже ;]

NoMore
08-15-2011, 21:53
Радвам се че има хора като теб, които искат да се борят въпреки обстоятелствата! Обаче да знаеш, че ако се съберете няма да е същото като преди. Предполагам, че са ти останали хубави спомени и затова толкова искаш да си я върнеш, но след раздяла, обиди и толкова дълго време разделени няма да е същото! Помисли върху това :)

sladur4etyYy
08-16-2011, 11:23
ами, да, 100% тя 2 години не е имала нищо с никого и е седяла да те чака, понеже си Г-н Перфектен и друг като теб няма да намери. давай смело, ти си МъжЪТ, можеш когато си поискаш да ходиш при нея, след това да я късаш, и когато ти доскучее, пак да се връщаш, та ако ще и 15 години да са минали. 8)

SheDevil
08-16-2011, 11:29
Всеки казва, че счупеното не може да се поправи...Да, но от опит знам, че може и да има вратички, зависи колко силни са ти чувствата и колко държиш на този човек, с който си бил. И също така зависи до колко наистина искаш да го/я върниш при себе си.Дали е защото наистина ти липсва и го/я обичаш или защото си самичък и си мислиш, че по-добре старото и познатото, от колкото новото и дивото. :razz:

kalpazanka
08-16-2011, 11:41
Мда, те тия неговите чувства сигурно са били мно-о-о-ого силни, щом е имало грозни обиди от негова страна. Мдам. 8) Две години не се сетил да си я връща, ми чак сега.
Може да го е отсвирила хиляда пъти, но нищо, нека пробва. От опит глава не боли.
Може да си няма приятел, защото се тревожи да не би и следващият да е като предишния. Но явно ти е изгодно да си мислиш, че тя чака ТЕБ и всяка вечер пролива сълзи безутешно, че не си се сетил да я потърсиш.
Сетила се Мара да се побара. Сори.

bogzfaggot
08-16-2011, 11:54
Не

Alenkaa
08-20-2011, 08:55
Защо така го обезкуражавате..Аз ще бъда реалистка ..Можеш да я върнеш ако се докажеш пред нея!!! :)

SmilezZz
08-20-2011, 10:10
Като говоря за чувства не говоря "ПРИЯТЕЛСКИ" ! А докъде си мислиш,че ще стигнеш с тези 10% ? Аз да ти кажа - до никъде. Минали са две години ,аз за толкова време ще забравя за чувствата си към него.

peace94
08-20-2011, 12:29
Според мен опитай :) Чувствата може и да се върнат, никой не може да каже предварително. И това, че няма да е като преди, е ясно. Но защо пък задължително трябва да е по-зле?? Това са 2 години, за които вие и двамата сте се променили и пораснали. Ако си убеден в своите чувства, действай. Успех! :)