PDA

View Full Version : голяма разлика във възраста има ли надежда



bels4eto
08-13-2011, 19:32
ммм какво мислите за голямата разлика в годините.аз съм на 13 и наскоро се запознах с 1 момче на 18 и двамата имаме адски много общи интереси и теми за разговор.та въпроса ми е има ли някакъв шанс да се получи нещо или съм луда в което изобщо не не бих се учудила.просто всички момчета на или близо до моята възраст се държът като хлапаци а той е някак си ЗРЯЛ.

elysunny
08-13-2011, 19:35
има 100000000000000000 такива теми, хуу по-голям е, ае жив и здрав

SonataArctica
08-13-2011, 19:36
То и ти се държиш детински, ама не го осъзнаваш нали?
Друг е въпроса дали той ще иска да тръгне с теб.

и подкрепяв elysunny 8-)

peace95
08-13-2011, 19:36
Общи интереси и теми между 18 и 13 годишни - едва ли ..
да получиш нещо - ми , да - секс :)
да се получи нещо - ако има секс - може би :) (все пак той е на 18 )

аз лично мисля , че разликата 5 години не е фатална , но ако си на 13 Е фатална , понеже той , както каза ти е зрял или поне се предполага , а ти тепърва навлизаш в пубертета. Пък и замисли се преди да пишеш - той харесва ли те въобще .. :-o

elysunny
08-13-2011, 19:37
То и ти се държиш детински, ама не го осъзнаваш нали?
Друг е въпроса дали той ще иска да тръгне с теб.

и подкрепяв elysunny 8-)

оооо Соната Арктика :smt035

c14m
08-13-2011, 19:38
Според мен е възможно. :) Ако той също има нещо към теб и не те притиска от гледна точка на секса /и не само/ не виждам защо не :)

ivcheto0o
08-13-2011, 19:45
Че то това си е малка разлика в днешно време :razz: 8-) Щом се искате,вземайте се,пък каквото стане.

SonataArctica
08-13-2011, 19:57
оооо Соната Арктика :smt035
Любима група и на концерта им се разцепих 8) :lol:

elysunny
08-13-2011, 20:01
оооо Соната Арктика :smt035
Любима група и на концерта им се разцепих 8) :lol:
аз знам няколко песнички от които replica ми е любима, ама не знаех, че е имало концерт :D

mArMaLaDkA
08-13-2011, 20:01
Като е зрял, ще иска зрели отношения, сиреч, няма да му се ще да си води гаджето на сладкарница и по детските площадки.

kalpazanka
08-13-2011, 20:04
Меломаните да бъдат така добри да се евакуират в съответния раздел.

Като видях заглавието, очаквах да чета за разлика поне 10 години. Ама сте в такава възраст двамцата с принца, че и 5 години са много. Баткото съгласен ли е да те държи за ръчичка?

kyon
08-13-2011, 20:08
Винаги има шанс, но не вярвам той да иска да е с 13 годишна..

cigarettekisses
08-13-2011, 20:08
Зависи.
Според мен е възможно,то и на 18 не са много зрели,ама нищо 8-)
Той,ако те харесва и не му пречи разликата в годините,няма проблем стига и ти да не се държиш като 10 годишна.

dydinka11
08-13-2011, 20:09
Общи интереси и теми между 18 и 13 годишни - едва ли ..
да получиш нещо - ми , да - секс :)
да се получи нещо - ако има секс - може би :) (все пак той е на 18 )

аз лично мисля , че разликата 5 години не е фатална , но ако си на 13 Е фатална , понеже той , както каза ти е зрял или поне се предполага , а ти тепърва навлизаш в пубертета. Пък и замисли се преди да пишеш - той харесва ли те въобще .. :-o

ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ! Абе затебе всичко ли е СЕКС ?? на 13 съм ходя с ДЕВЕТНАДЕСЕТ годишен и мога СМЕЛО да твърдя че се получава и БЕЗ секс :)ОБИЧА ме ... доказва ми го и ми го показва МНОГОКРАТНО .. общи теми можеш да намериш и м/у 12 и 45 годишни хора :) По темата ; виж сега ако ти си няква с детски акъл - ЕДВА Ли наистина .. но ако знаеш какво искаш за момента,ако той те иска НЕ виждам проблем //

w0sh
08-13-2011, 20:13
Поетът е казал

"надежда тука всяка оставете"

cigarettekisses
08-13-2011, 20:14
Абе затебе всичко ли е СЕКС ?? на 13 съм ходя с ДЕВЕТНАДЕСЕТ годишен и мога СМЕЛО да твърдя че се получава и БЕЗ секс :)ОБИЧА ме ... доказва ми го и ми го показва МНОГОКРАТНО .. общи теми можеш да намериш и м/у 12 и 45 годишни хора :) //
Едва ли.Все някога ще поиска или ще скъсат...Нормално.(или ще си намери друга)

kyon
08-13-2011, 20:15
[quote=peace95]
Абе затебе всичко ли е СЕКС ?? на 13 съм ходя с ДЕВЕТНАДЕСЕТ годишен и мога СМЕЛО да твърдя че се получава и БЕЗ секс :)ОБИЧА ме ... доказва ми го и ми го показва МНОГОКРАТНО .. общи теми можеш да намериш и м/у 12 и 45 годишни хора :) //
Едва ли.Все някога ще поиска или ще скъсат...Нормално.(или ще си намери друга)

Или вече е с друга за това не я закача :D

dydinka11
08-13-2011, 20:31
Винаги има шанс, но не вярвам той да иска да е с 13 годишна..

+ !
То добре 13 годишна .. ама МАЛКО по ..как да кажа.....НАЯСНО със себе си... не да пише по форумите дали да тръгне с момче Д::Д чакай бе утре ще ни питаш дали да се самоубиеш..к'во нас ли ще послушаш ??

dydinka11
08-13-2011, 20:32
Абе затебе всичко ли е СЕКС ?? на 13 съм ходя с ДЕВЕТНАДЕСЕТ годишен и мога СМЕЛО да твърдя че се получава и БЕЗ секс :)ОБИЧА ме ... доказва ми го и ми го показва МНОГОКРАТНО .. общи теми можеш да намериш и м/у 12 и 45 годишни хора :) //
Едва ли.Все някога ще поиска или ще скъсат...Нормално.(или ще си намери друга)


Е ПРАВА СИ - НЯКОГА !! Може да я поизчака ако наистина толкова има интерес и може би нещо повече към нея

kyon
08-13-2011, 20:34
Не знам. Както обичам да казвам.. хора всякакви 8-) Аз, ако съм мъж на 18 ще се зарибявам с какички, колкото мен.. Не тамън да навърша 18 и в педофилия родителите на момичето да ме засъдят *примерно* :lol:

dydinka11
08-13-2011, 20:37
Не знам. Както обичам да казвам.. хора всякакви 8-) Аз, ако съм мъж на 18 ще се зарибявам с какички, колкото мен.. Не тамън да навърша 18 и в педофилия родителите на момичето да ме засъдят *примерно* :lol:

ти си знаеш :Д:Д НО има и хора ,които обичат половинките си въпреки разликата .. :Д и баща ми така навремето с какичка :Д:Д и сега ОП 4 години по-голямата ми майка :Д ..къмм автора на темата : НЕ МИСЛЯ че ще направите нещо след като ти дори не си сигурна искаш или не ?!?! :shock: АКО за теб е ПРАВИЛНО значи може бе .. кво питаш Л:Д

mimi77
08-13-2011, 21:11
оо момчето може да харесва в теб точно " детският ти акъл" !! пробвайте въобще не се колебай !!

pamsityybee
08-13-2011, 21:17
[/b]Възраста няма никакво значение, но ти си на 13 и трябва да си сигурна в него. Определено ще трябва да те почака ако иска секс поне още 2-3 години .. но ако той те обича ще те чака. Предложи ли ти приемай .. не се колебай въобще :) аз съм на 13 и ходя с момче на 17 и всичко е наред :) Успех !

marin4itu
08-14-2011, 08:25
Детска му работа.. Мислите си, че на 13 сте много зрели, а един ден само ще се смеете на тези си разсъждения.. Нито едно нормално 18 или 19 годишно момче не би тръгнало с 13-годишно момиченце...

anonymous708973
08-14-2011, 09:54
На тия години разликата не е малка...

SisiStrange
08-14-2011, 10:06
Детска му работа.. Мислите си, че на 13 сте много зрели, а един ден само ще се смеете на тези си разсъждения.. Нито едно нормално 18 или 19 годишно момче не би тръгнало с 13-годишно момиченце...
Абсолютно съгласна.

Това дори не е законно. Под 14 години се водиш малолетна. Той е пълнолетен. Ако родителите ти решат, могат да го осъдят безпроблемно.

Няма значение колко е зряло момичето, на тая възраст вие не сте ЖЕНИ. Вие сте момиченца. Нямате цици, нямате оформени тела, някои от вас нямат и цикъл. Още сменяте млечни зъби. Сега ви е времето за срамежливи връзки тип "държане за ръчичка", а едно 18-годишно момче под връзка разбира зрели взаимоотношения, в които има и секс, колкото и нелепо да ви звучи, точно защото сте деца и е нормално да ви се види, че сексът не е важен.

bloodyred
08-14-2011, 11:09
5 години даже е много нормална разлика, но НЕ и когато момичето е на 13.. Момчетата точно сега с в разгара на пубертета .., а ти сега навлизаш в него. Не мисля, че има надежда, но все пак ти си знаеш .. всъщност, щом питаш тук - не знаеш, но това е отделен въпрос.. ;]

cigarettekisses
08-14-2011, 12:41
Детска му работа.. Мислите си, че на 13 сте много зрели, а един ден само ще се смеете на тези си разсъждения.. Нито едно нормално 18 или 19 годишно момче не би тръгнало с 13-годишно момиченце...
Съгласна съм,въпреки че познавам една на 13,която ходи предимно с такива.Тя не се държи детски обаче.
Между другото не знам за всички на 18-19 обаче повечето,които познавам не са чак толкова зрели,колкото ги описвате.Даже и хора на 20.Различни хора има всеки случай.Зависи,тя може и да се държи по-зряло,може и той да реши,че не му пречи разликата в годините,може и обратното.По скоро тя сама трябва да разбере,понеже има много различни хора.

TheHangedMan
08-14-2011, 13:24
просто всички момчета на или близо до моята възраст се държът като хлапаци а той е някак си ЗРЯЛ.


А ти на колко си всъщност??? Явно имаш голям опит с момчетата, за да знаеш кой е зрял и кой не... :D

iiordanova
08-14-2011, 14:15
Разликата ви от 5 години не е никак малка. А и той едва ли те взима толкова сериозно както ти. За него сигурно си някаква мимолетна връзка,а ти ще страдаш,защото ще се влюбиш в него. И сигурно няма да има хепи енд тук.

jghgh
08-14-2011, 14:31
Ако гледаш статистики и слушаш хората във форумите - няма надежда.
Ако обаче слушаш себе си и направите всичко възможно да сте щастливи - има надежда.

Освен това ти си го искаш... Стига да вярваш, че е възможно да сте заедно, ще бъдете. И да направите каквото трябва.

Изглежда обаче сама не вярваш щом разликата ти се струва проблем. : )
Да ти кажа честно, и аз се обезверявам, а винаги съм си харесвала доста по-големи момчета от мен. И честно казано, не ми пука нормални ли сме, ненормални ли сме, искам да съм щастлива. И то искам да съм щастлива с човек на 22години, примерно. Без да ме интересува колко е ненормално, неестествено и той какъв балък е да се хване с ученичка като мен.

Такива ми ти.

icetoo0
08-14-2011, 14:53
Според мен е възможно. :) Ако той също има нещо към теб и не те притиска от гледна точка на секса /и не само/ не виждам защо не :)

Подкрепям ;]

marin4itu
08-14-2011, 15:33
jghgh, ти си на 18 (всъщност не знам дали ги имаш навършени), а не на 13.. Много добре знаеш какво искаш. Не можеш да ме убедиш, че на 13 си разсъждавала както разсъждаваш в момента вече на тези години. :)

jghgh
08-14-2011, 15:52
Да, така е : ( Имаш право, но пък и на 13 също съм се занимавала все с по-големи. Беше си грешка де. 8-) Но се надявам в случая в темата да не е така!
На 14 ходих с 19 годишно момче и т'ва си ми беше най-яката връзка, стига сама да не я бях развалила с глупостите ми.. Той може да не е бил нормален да се хваща с мен, ама все пак.

пп. Имам 18 вече. 8-) Но все пак пак си мисля че 4-5 години са голяма разлика и това ме обезкуражава. Но как да е.

marin4itu
08-14-2011, 17:18
При положение, че си на 18 години, разлика от 4-5 години не е голяма. Нашите имат разлика 5 години и са тръгнали, когато мама е била на 17.

mlakniwe2
08-14-2011, 17:31
Голяма разлика означава 20+ години :-o

Къв е проблема с 5 год разлика? Просто ако беше на 16-17, а той на 22-23 щеше да звучи по друг начин, но инъче си е перфектно, почти всички на моята възраст/18/ имат гаджета на по 13-14 год! Например моите родители имат 10 год разлика и живеят 20 год заедно вече, тъй,че няя голямо зн възрастта, от нашия клас на едни майка му е набор 72, а баща му е набор 38 и кво?

mArMaLaDkA
08-14-2011, 17:54
^ Е вече наистина взе да става брутално. :shock:

Проблемът иначе е, че по времето, в което тя трябва да си е измила вече зъбките и да е в леглото, нейният възлюбен тепърва ще излиза някъде с приятели и обратното - по времето, по което той се прибира и ляга да спи, тя вече трябва да ходи на училище. Някак, все си мисля, че момче, на което му предстои кандидатстване или което работи, т.е издържа се сам, учи се да бъде самостоятелен, организиран и пр., няма да има много допирни точки с момиченце, на което най-големите му грижи са, че не си е написало домашното по математика или му се е олющил лака за нокти.

Blab
08-14-2011, 18:03
^какви са тези еднопланови съчинения без картинка? сериозно, знам, че е лесно да боравим с типажи, обаче е смешно. в крайна сметка взаимоотношения се градят между индивиди, не м/у групи, но какво ли разбирам аз...

anonymous708973
08-14-2011, 18:20
Наистина не е казано, че е от излизащият тип или че 13-годишната се интересува само от лака си за нокти, но Мармаладка е права като цяло.
Коя майка ще пусне 13-годишната си дъщеря навън посреднощ, за да е с 18-годишния си приятел?

peace95
08-14-2011, 21:18
Общи интереси и теми между 18 и 13 годишни - едва ли ..
да получиш нещо - ми , да - секс :)
да се получи нещо - ако има секс - може би :) (все пак той е на 18 )

аз лично мисля , че разликата 5 години не е фатална , но ако си на 13 Е фатална , понеже той , както каза ти е зрял или поне се предполага , а ти тепърва навлизаш в пубертета. Пък и замисли се преди да пишеш - той харесва ли те въобще .. :-o

ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ОМГ ! Абе затебе всичко ли е СЕКС ?? на 13 съм ходя с ДЕВЕТНАДЕСЕТ годишен и мога СМЕЛО да твърдя че се получава и БЕЗ секс :)ОБИЧА ме ... доказва ми го и ми го показва МНОГОКРАТНО .. общи теми можеш да намериш и м/у 12 и 45 годишни хора :) По темата ; виж сега ако ти си няква с детски акъл - ЕДВА Ли наистина .. но ако знаеш какво искаш за момента,ако той те иска НЕ виждам проблем //
Това са фактите :) Пък и ти можеш ли да кажеш , че нейният 18 годишен е като твоя 19 годишен ? Това , че твоя за сега те чака , не значи , че и нея ще я чакат.

autumn666
08-14-2011, 22:01
5 години принципно не са голяма разлика, но не в случая. Ако става въпрос за момиче на 18 и момче на 23 примерно става, но не и 13-18... и хора, стига сте давали примери как родителите ви имат 10 години разлика... и мойте имат 8, обаче те не са започнали връзка когато майка ми е била на 13. Ако на някои родителите му са - евалата, но тогава времената са били различни. Повечето момчета в днешно време на по 16 и нагоре, че и по-малки вече даже за жалост, се интересуват от секс, така че не мисля, че ако тръгнете, ще издържи дълго без да го поиска от теб. Това все пак е важна част от една връзка, дори и да не си го разбрала още. Разбира се, ако и той те харесва, ще те чака колкото се налага, но рано или късно все ще му писне, а ти не бива да започваш да водиш полов живот на твоята възраст. Какво всички малки само батковците ги гледате? Били са по-зрели :Д:Д То си е до човека, както има незрели на 12 така има и на 20... за мен възрастта никога не е била от значение, както и с по-големи съм била, така и с такива на моята възраст, и с по-малки от мен. Дори в момента приятелят ми е малко по-малък от мен, и изобщо не ми пука.

dream1707
08-14-2011, 23:04
Имам приятели, които тръгнаха, когато тя беше на 12, а той на 20 .. вече 3та година са заедно. За любовта няма граници.