PDA

View Full Version : Знак за ревност ли е?



brainlessrockbaby7
08-13-2011, 19:57
Здравейте, наскоро си публикувах тук моята история, става въпрос за тази:
Здравейте! Казвам се Радостина и съм на 17 години!
---------------------------------------------------
когато бях на 15 години в класа ни дойдоха 3-ма нови уеници още при влизането на момчето аз се влюбих в него ии така цяла година.......много се надявах и той да ме харесва иии следкато свърши учебната година той ми каза че ме харесва станахме си...бяхме заедно около 1 година и половина през тази 1 година аз се чуствах невероятно той винаги ме подкрепяше, защитаваше, беше с мене, простоо...но преди около 3 седмици ми каза че късаме аз го попитах защо той каза че незнае;....дни по късно се оказа че на всички е казал различно....((аз го приех мн мн тежко винаги съм рзчитала на него нямах желание за живот, нямах апетит, неможах да спя, не исках да виждам никого)) иии така това е моята история ии искам много да Ви помоля да ми помогнете искам да направя нещо искам да разбера дали ме обича ии искам да се съберем знам че неможе да стане ето така но..просто искам няколко съвета..благодаря Ви много..
--------------------------------
Вие страшно много ми помогнахте за което ви много благодаряя
------
няколко дена подред той ми държи сметка защо съм ходила с това момче и защо като съм си тръгнала съм го прегърнала, а аз нямям някакви специални отнешения с това момче. Та въпросът ми е това ревност ли е. И ако се държи така дали той има още чувства?

kalpazanka
08-13-2011, 20:00
Може просто да му е наранено егото от мисълта, че си го преодоляла/заменила бързо.

SonataArctica
08-13-2011, 20:01
1. мисля че момчето е постъпило глупаво.
2. може просто да си мисли че те притежава.
3. възможно е и ти да си права.

Gerrynka
08-13-2011, 20:02
подкрепям kalpazanka :)

ivcheto0o
08-13-2011, 20:02
Не си с него вече ама нямаш право да се държиш приятелски с друго момче :-o Може и наистина да ревнува.Най-добре си поговорете сериозно кой какво изпитва.

brainlessrockbaby7
08-14-2011, 08:46
защо да не мога?

nepowtorima
08-14-2011, 08:49
Първо си оправи правописа!!
Явно те ревнува щом ти държи такава сметка..
Поговори с него и се изяснете!!

abvd
08-14-2011, 08:52
Може нещо да му е щтракнало в ума и това "касам с тебе" да е било лъжа, и после да ти държи сметка, що си прегърнала т'ва момче .. може пък и в съсзнанието си да си мисли че още сте заедно.. ! Абе най-добре го покани в някой парк,кафене ии т.н. и поговорете малко ! УСПЕХ от мен :) :) :) :)

brainlessrockbaby7
08-14-2011, 18:24
много Ви благодаря :-)