PDA

View Full Version : Проблеми с приятелката ми?



Skylife
08-14-2011, 00:44
Привет.Не мислех че някога ще потърся помощ точно в този раздел но винаги съдбата има други намерения...Имам приятелка от 7 месеца.В началото всичко беше ок но от както започна лятото нещата се преобърнаха точно на обратният бряг...Почти не се виждаме (живеем в съседни градове) Аз работех до преди седмица (общо 2 месеца работих) очаквах всичко да си е по старому но уви...(подчертавам че през тези 2 месеца не е идвала нито един път да ме види въпреки че работя на 40 мин път с автобус от града в който живее) Колкото и пъти да си направим уговорка да прекараме малко време заедно се прецаква..(по често по моя вина) Чувствата и тръпката се изгубиха а тя все повече ме обвинява че аз съм виновен за всичко не се чувства обичана...И дори усещала че е сама (необвързана) Не съм и доказвал обичта си а точно обратното ... безразличие.От моя страна вече не съм напълно сигурен дали искам да съм с нея.Но въпреки това все още имам желание връзката ни да продължи...Опитахме с разговори но каквото и да си кажем до никакво подобрение не води...Ще се радвам да споделите мненията си и да помогнете до колкото можете със съвети...Благодаря за отделеното време ...

LambOfGod
08-14-2011, 04:41
Тези дни без да я предупредиш отиваш при нея с букет цветя и вино и правиш всичко възможно да се почувства най-желаното момиче на света и се правиш на принца на мечтите й.
Ако това не помогне пиши пак.

Sh@d0w
08-14-2011, 05:34
Чакай сега,безразлична ти е,но пък не искаш да прекратиш връзката?Звучи ми все едно не искаш да си капо.Една връзка се гради главно на любов,ако е само така за да не си сам няма смисъл и за двамата.Само загуба на време е,а всъщност самозалъгваш себе си.

Ако вече не изпитваш нищо към нея,по-добре сложи край наистина и спри да мъчиш и нея и себе си.

kykyto
08-14-2011, 07:06
Явно отношенията между двама ви вече са доста студенички. Моят съвет е да продължиш напред :) Знам, че ще бъде кофти (7 месеца връзка не е малко). Намери си друго момиче. Според мен се нуждаеш от нова връзка, за да излезеш от дупката! :)

Vilencety
08-14-2011, 07:09
Поговорете, само това е решението! :) След като няма тръпна във връзката ви няма смисъл! :(

marin4itu
08-14-2011, 07:30
Тя защо не е идвала при теб като си работил? Според мен още от там се корени проблемът.

SisiStrange
08-14-2011, 08:15
Според мен, каквото и да направиш, ще си личи, че е с нежелание. Когато нямаш чувства към някого, си личи. Някак просто приеми, че сте си писнали един на друг.

kyon
08-14-2011, 08:17
Спрях на третия ред..

xPafx
08-14-2011, 08:31
Пич, ти не знаеш кво искаш

Evterpa
08-14-2011, 08:37
Като не си сигурен, че искаш да сте заедно, най-добре не прави нищо. Иначе само ще измъчиш и нея, и себе си.

anonymous708973
08-14-2011, 10:00
не се чувства обичана...И дори усещала че е сама (необвързана) Не съм и доказвал обичта си а точно обратното ... безразличие.
Това е страшно, повярвай ми. Ако не направиш нещо, тя ще охладнее към теб и ще търси някого, който да я кара да се чувства желана и обичана.


От моя страна вече не съм напълно сигурен дали искам да съм с нея.Но въпреки това все още имам желание връзката ни да продължи
Последно? Хем не си сигурен, хем искаш връзката ви да продължи?

kalpazanka
08-14-2011, 10:07
Трябва ви почивка, смяна на обстановката или нещо от сорта. От опит мога да кажа, че когато сте "в отпуска" от служебни ангажименти и нямате стрес, отношенията са много по-различни от отношенията, които имате във всекидневието. Понамалете ангажиментите и идете заедно на почивка.

Taam
08-14-2011, 10:35
Редно е да си зададеш някои доста основни въпроси, на които повечето хора си мислят, че са си отговорили, но реално не са. А те са основополагащи за дадена връзка.
Какво правя аз с тази жена? Защо съм с нея? Искам ли да съм с нея сега, утре, след един месец...? Как се отнасям с нея и как се отнася тя с мен(обективно)?
Няма нищо лошо в това нещата да не са като преди- важно е една връзка да се развива по някакъв път. И както изтъкна kalpazanka- в различните житейски обстоятелства нещата са различни и за двамата. Отношението е някак по-друго. Но е важно да си изясниш първо твоята нагласа към тази връзка и после да кажеш ,че отношенията ВИ са станали по-студени. Защото е възможно нещата да са така само от твоя страна.

cigarettekisses
08-14-2011, 12:53
Еми вижте се и се изяснете..

iiordanova
08-14-2011, 14:25
Трябва ви почивка, смяна на обстановката или нещо от сорта. От опит мога да кажа, че когато сте "в отпуска" от служебни ангажименти и нямате стрес, отношенията са много по-различни от отношенията, които имате във всекидневието. Понамалете ангажиментите и идете заедно на почивка.

Съгласна съм!
Отидете някъде извън града даже за 1 ден. И ти си изясни чувствата. Искаш ли да си с нея или не искаш?

icetoo0
08-14-2011, 14:41
Братле няколко неща ще кажа :) Насила хубос не става.Най лошото нещо в една връзка е когато един от партньорите изгуби чувствата си .... Знам, тежко е но по добре потърси щастието другаде, там където ще бъдеш обичан и желан ;] Според мен проблема идва от това, че не си показал обичта си това са 7 месеца.И аз бях така като теб, не ги показвах, но не е правилно това, стреми се да покажеш на момичето, че е желана, обичана за да е щаслива и тя да те дари с това което и ти и даваш.Каквото посееш това ще пожънеш.Каквито чувста дадеш такива и ще получиш сигурен съм, и ще видиш колко прекрасно е това :)

Skylife
08-14-2011, 18:47
Точно това вече го имам като идея ... Ще отидем някъде на някое спокойно място за 1 вечер и чак тогава ще взема решение...Но въпроса е че трудно приемам раздялата и още по трудно ще си намеря друго момиче ... Относно тази неяснота за която питаше PinkPan7her обичам я ... но с всеки ден все повече се съмнявам че има смисъл да продължаваме а в същото време има моменти в който просто имам чувството че съм в рая с нея...Друго което има (може да ме помислите за бройкаджия но съм далеч от това) секса въобще липсва във връзката ни...Не сме деца на по 15 но тя не го е правила и реших да не я притискам поне първите няколко месеца.Казвала ми е че иска да го направи с мен но намекна ли нещо тактично веднага сменя темата...Пробвал съм по много начини но без резултат.Смятам това за част от останалото заради което отношенията ни са такива ...

anonymous708973
08-14-2011, 19:27
Малко я притисни. Вероятно някои от момичетата тук ще ми скочат, но ... нямаш си идея каква искра ще е помежду ви, ако успеете да се напаснете в леглото.

jeezloxxy
08-14-2011, 19:56
Ами щом не е идвала и един път да те види,според мен вече те е заменила.

Skylife
08-14-2011, 19:59
И аз точно това се опитвам да направя сигурен съм че нещата ще се променят но...Често ми пуска някви ужасно сериозни намеци например преди няколко дни се видяхме и я питам къде ти се ходи а тя... До Франция да опитам френската любов ? :X или ще получиш най яката свирка ако ми дадеш секс... Докато и кажа кога и край жестоко отрязване...

Josefinne
08-15-2011, 06:59
Струва ми се, че 1 нощ е много малко. Бих препоръчала да отидете двамата на някоя почивчица за около 1 седмица, да видиш дали ще се сближите пак, дали ще се изтърпите и след това отговорът сам ще си "лъсне". Успех :)

icetoo0
08-15-2011, 07:04
Струва ми се, че 1 нощ е много малко. Бих препоръчала да отидете двамата на някоя почивчица за около 1 седмица, да видиш дали ще се сближите пак, дали ще се изтърпите и след това отговорът сам ще си "лъсне". Успех :)

Да братле заведи мацката някъде по елитните ни курорти по черномориетор но побързай до като не е свършил сезона ;]

Josefinne
08-15-2011, 07:07
^ Въобще не е нужно да е по елитен курорт. Важното е да прекарате малко повече време ЗАЕДНО.

anonymous708973
08-15-2011, 07:11
ще получиш най яката свирка ако ми дадеш секс... Докато и кажа кога и край жестоко отрязване...

Я пак?

Skylife
08-15-2011, 14:54
Да това ми го изтърси при няколко дни...Искаш ли свирка ме пита...И аз и викам какво трябваше да значи това...А тя ами просто ти казвам че ако си получа секс-а ти ще си получиш свирката ? Аз и викам еми да наемам някоя стая в хотел и да видим..Отговора и беше...мм не не искам секс сега...Може би по нататък ? Вече е уредена 3 дневна почивка в елитен български курорт :) Ще кажа как е минало...след няколко дни.

jeezloxxy
08-15-2011, 20:04
Да това ми го изтърси при няколко дни...Искаш ли свирка ме пита...И аз и викам какво трябваше да значи това...А тя ами просто ти казвам че ако си получа секс-а ти ще си получиш свирката ? Аз и викам еми да наемам някоя стая в хотел и да видим..Отговора и беше...мм не не искам секс сега...Може би по нататък ? Вече е уредена 3 дневна почивка в елитен български курорт :) Ще кажа как е минало...след няколко дни.

Курвалък,бате,курвалък.

valdesbg
08-15-2011, 20:31
Няма смисъл в случая. Най-много да си спечелиш някой не-много-хубав секс.

Бита карта си от много време.

NoMore
08-15-2011, 21:47
Ами то и мацето май не знае какво иска! Прави ти намеци после се отмята... Може да я е страх както казаха преди мен притисни я! Понякога имаме нужда от малко натиск ама от МАЛКО! Ако решите въпроса за секса това може да освежи връзката ви, защото ще е нещо ново и за двамата :)

xBadxApple
08-16-2011, 10:46
Отеби 'спечелването' на мацката обратно или к'вато е схемата.

Най-много обективни да си похарчиш кинтите за нищо, да си скъсаш нервите за нищо и да си загубиш времето - пак за нищо.

Ако това момиче е държало поне малко на теб е щяло да дойде да те види за един ден през тея два месеца, като си си бъхтал кокалите. Самия факт, че не го е направило трябва да ти подсказва някакви неща.

Заеби и търси човек, който да те разбира и да знае какво означава да имаш човек до теб и да полагаш грижи за него.

Skylife
08-18-2011, 20:05
Привет от ново...преди няколко часа се прибрах от малката ни ваканция...Да започна с това че наистина имаше полза за мен...Изясних си изцяло чувствата към нея...а за мое учудване нейните бяха коренно различни.Последната вечер реших да е по романтична и намесих въпроса
А сега на къде? Казах и че не мога да продължавам така.В началото беше на вълна защо не можеш...Винаги се отказваш на най-трудното,Всяка връзка има такива моменти.Но просто след тези 3 дена знаех че не можем да продължим да сме заедно.Колкото и да настоявах да спрем да се виждаме тя все повече говори че не и пука колко ще я боли след това иска само още 1 опит.Всячески се опитва да ме задържи до себе си.Но все пак се примирих и скъсахме...Мисля че това беше по-добрият вариант.И не парите не бяха на вятъра защото имам приятел и хотела ни беше безплатен...
Tа това беше краят на връзката ни...Благодаря за помоща оценявам я :)

NoMore
08-18-2011, 22:13
Съжалявам, че се е стигнало до скъсване :(. Понякога е по-добре да се разделиш с някой! Щом си го решил значи имаш право и няма смисъл да си губите времето с връзка, която може и да няма бъдеще :)

jeezloxxy
08-18-2011, 22:20
Мне,не трябва да съжаляваш, че сте скъсали.
Направил си правилното решение, рядко виждам такива случаи.
Риспект.

TheNewReligion
08-19-2011, 00:27
Няма какво да се мъчите. Връзката ви е изчерпана. Ходете да търсите щастие по белия свят поотделно.