PDA

View Full Version : Апарат за кола маска



darka1
08-14-2011, 10:06
Здравейте, мацки :) Въпросът ми е как правите кола маската си - на козметик или у дома и запознати ли те с този апарат за кола маска, който доколкото знам, я затопля и изпуска толкова кола маска, колкото трябва (за домашна употреба). Мисля, че и в козметичните салони правят кола маската с такъв апарат. Реших да отида на кола маска, даже в момента чакам косъмчетата да станат по-дълги (май трябва да не съм ги чистила около 15 дни, за да отида?). За почистване на двата крака цената е 18лв., а този апарат, заедно там с лентички и патрони с кола маска е 45лв. http://kolamaska.com/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%be-%d0%bf%d0%b0%d0%ba%d0%b5%d1%82-%d0%b7%d0%b0-%d0%b5%d0%bf%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%86%d0%b8%d1%8f-%d1%81-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0-%d0%bc%d0%b0%d1%81%d0%ba%d0%b0-start-45/ или там 55 с повече включени неща. Четох доста положителни коментари за този апарат и мисля да отида първия път на козметик, за да видя как стават нещата, а после да си купя апарата. То няма смисъл да ходя всеки месец на кола маска - като отида 3 пъти и все едно съм си закупила уреда. Та въпросът ми е дали някоя от вас е ползвала такова нещо и изобщо какво мислите за него и ако може да ме светнете за колата маска някои неща, че никога не съм ходила - трябва ли да взимам някакви болкоуспокояващи преди това, има ли зачервявания след това ( имам много странна кожа, ходих на дерматолог и жената ме посъветва само с кола маска да се обезкосмявам, защото от епилатор, самобръсначка и депилатоар краката ми стават ужааас )

Мерси предварително :-)

anonymous708973
08-14-2011, 10:12
Никъде не съм чула да използват апарат по салоните, но и аз се канех на този. Би ли споделила мнение, след като го използваш?

SuperBadSuperFresh
08-14-2011, 10:21
Една позната не беше доволна.Разходите за самата кола-маска и излизали доста,понякога не уцелвала температурата.Извода ми е,че си трябва професионалист.

j_adore2
08-14-2011, 10:30
Козметичките използват нещо подобно. На моята примерно апарата е малко по - голям и могат да се загряват 2 или 3 такива тубички заедно. Нанасянето е много лесно, то е като рол он - мажеш се и дърпаш. И трябва да го нанасяш по посока на растежа и да дърпаш срещу.
Това, което си решила да отидеш първо на козметик не е лошо, ще имаш още по - добра представа после кое как и защо. Кола маската според мен поне не боли (е ако последния път си си ги махала с самобръсначка и са ти по - дебели, може и да те боли малко .. но чак за болкоуспокояващи няма смисъл). Иии мисля, че този апарат не е лоша инвестиция, защото една такава тубичка стига г/д за 2 пъти чистене на крака, а те се купуват отделно ии една е към 12-13 лева.
Излиза по - евтино, но неудобното е, че трябва да хванеш някоя приятелка да те чисти защото сама е неудобно, особено отзад на краката.
Изписах цял роман, но се надявам да съм ти била полезна :)

darka1
08-14-2011, 11:05
Козметичките използват нещо подобно. На моята примерно апарата е малко по - голям и могат да се загряват 2 или 3 такива тубички заедно. Нанасянето е много лесно, то е като рол он - мажеш се и дърпаш. И трябва да го нанасяш по посока на растежа и да дърпаш срещу.
Това, което си решила да отидеш първо на козметик не е лошо, ще имаш още по - добра представа после кое как и защо. Кола маската според мен поне не боли (е ако последния път си си ги махала с самобръсначка и са ти по - дебели, може и да те боли малко .. но чак за болкоуспокояващи няма смисъл). Иии мисля, че този апарат не е лоша инвестиция, защото една такава тубичка стига г/д за 2 пъти чистене на крака, а те се купуват отделно ии една е към 12-13 лева.
Излиза по - евтино, но неудобното е, че трябва да хванеш някоя приятелка да те чисти защото сама е неудобно, особено отзад на краката.
Изписах цял роман, но се надявам да съм ти била полезна :)

Мерси за инфото :) . Последният път ги махах с епилатор (аз по принцип ги махам с епилатор и то и заради това ми станаха така краката ). А относно дубичките с кола маската - не са 12/13лв., а около 2лв. - даже и в този сайт ги има, виж, ако искаш :)
PinkPan7her ако си взема, ще споделя :)

cookie_master
08-14-2011, 11:11
оо това изглежда много интересно :-D бих искала и аз да го пробвам

rammstein123
08-14-2011, 11:18
Имам подобно /не точно същия модел/, ползвам го страшно рядко, но върши работа. 8-) Трябва към 25 минути да чакаш да се стопли и да внимаваш да не станеш цялата лепкава.. Иначе съм си епилирала дори горната част на ръцете по този начин, така че щом аз мога сама, всеки може.. :д

blueberryyy
08-14-2011, 12:54
Предишната ми козметичка ме правеше с такова. Самият рол-он е за да улесни нанасянето, иначе колата си е същата. Сегашната ми работи с обикновена шпатола, защото и е по-удобно.
Принципно изглежда лесно, обаче не е точно така. Трябва да знаеш на коя посока и как да дърпаш, защото иначе можеш да си дръпнеш кожата заедно с косъмчетата. Една позната го беше направила този номер. Наистина разходът е по-малък, обаче аз например никога не бих си причинила такова нещо сама, затова си ходя при козметичката да ме мъчи :-D

YouAteMyHeart
08-14-2011, 13:08
Супер лесно се използва и става много бързо.
пп.Аз съм момче и се справям,значи и ти ще успееш! хаха :D

j_adore2
08-14-2011, 14:33
Козметичките използват нещо подобно. На моята примерно апарата е малко по - голям и могат да се загряват 2 или 3 такива тубички заедно. Нанасянето е много лесно, то е като рол он - мажеш се и дърпаш. И трябва да го нанасяш по посока на растежа и да дърпаш срещу.
Това, което си решила да отидеш първо на козметик не е лошо, ще имаш още по - добра представа после кое как и защо. Кола маската според мен поне не боли (е ако последния път си си ги махала с самобръсначка и са ти по - дебели, може и да те боли малко .. но чак за болкоуспокояващи няма смисъл). Иии мисля, че този апарат не е лоша инвестиция, защото една такава тубичка стига г/д за 2 пъти чистене на крака, а те се купуват отделно ии една е към 12-13 лева.
Излиза по - евтино, но неудобното е, че трябва да хванеш някоя приятелка да те чисти защото сама е неудобно, особено отзад на краката.
Изписах цял роман, но се надявам да съм ти била полезна :)

Мерси за инфото :) . Последният път ги махах с епилатор (аз по принцип ги махам с епилатор и то и заради това ми станаха така краката ). А относно дубичките с кола маската - не са 12/13лв., а около 2лв. - даже и в този сайт ги има, виж, ако искаш :)
PinkPan7her ако си взема, ще споделя :)
Аз съм ги виждала в козметични магазини по толкова. Даже и в Джъмбо има, но не знам стават ли за нещо :)

darka1
08-14-2011, 16:07
Супер лесно се използва и става много бързо.
пп.Аз съм момче и се справям,значи и ти ще успееш! хаха :D

Ти имаш такъв апарат ли ?