PDA

View Full Version : Оргазъм при момичето



ludiqmax
08-14-2011, 10:12
Искам да попитам дали по време на целувка е възможно момичето да получи оргазъм при положение че никога не е имало полов контакт

elysunny
08-14-2011, 10:13
тва е за раздел "секс"

SisiStrange
08-14-2011, 10:14
Само от една целувка? :-o
Аз не познавам такова момиче.

ludiqmax
08-14-2011, 10:15
не знам просто питам защото някой момчета правят работата от целувка за това питам за момичетата

kalpazanka
08-14-2011, 10:16
тва е за раздел "секс"
Преместена.

SisiStrange
08-14-2011, 10:22
не знам просто питам защото някой момчета правят работата от целувка за това питам за момичетата
Да бе. :D Правят я те от целувка. В сънищата си.

ПП. Стига да не говориш за целувка по сливката де.

kyon
08-14-2011, 10:22
Шанс.

ludiqmax
08-14-2011, 10:28
на никой ли не му се е случвало да свършва поне малко от страсна целувка :D :D :D

elysunny
08-14-2011, 10:52
на никой ли не му се е случвало да свършва поне малко от страсна целувка :D :D :D

да свърши малко ми прозвуча като "малко бременна"

LambOfGod
08-14-2011, 10:53
Що ли си мисля, че имаш предвид да се възбуди, а не да свърши... :(

straus
08-14-2011, 10:59
Ти да не вярваш в непорочни зачатия?!

cookie_master
08-14-2011, 11:20
не мисля :?

ludiqmax
08-14-2011, 11:23
аз си свършвам всеки път като се целувам и не е приятно :D

sladkaaata
08-14-2011, 14:45
Аз получавам докато ме докосне, а ти за целувка ми говориш..

Loooooser
08-14-2011, 16:24
Тези и 2мата само блафират .. той свършва от целувка , а тя от докосване .. аиде нема нужда!

TheJack
08-14-2011, 19:57
Копеле ако докарваш жените до оргазъм с целувка...обади са веднага ида стискам ти ръката..черпя те една бира..и отваряме едно ателие ще го наречем ОРГАЗЪМ...ще ущастливиш много жени..И ще станеш много богат..!!
Ще те направим световно известна атракция бе..ти ще си като цирка ще патуваш по целия свят и ще целуваш жените само..повяравй ми славата ще ти е толкова висока..че ще въвиш по улицате и хората ще те сочат и ще си шушнат..ТОВА ОНЯ ЛИ Е БЕ? ТОЙ Е..ще искат да се снимат с човека оргазъм..! ще имаш всичко кот кажешш...коли жени алкохоли наркотици яхти апартаменти...ае брат ЩЕ БЪДЕМ МИЛИОНЕРИ ВЕ...! Е вяно секи втори пич ще иска да ти почупи уста..зъби..език абе всичко което те кара да проявяваш своя талант..АМА ЩЕ ТЕ ПАЗИМ...!
Ще променим израза kiss me in the morning със...ОРГАЗЪМ ВСЯКА СУТРИН...! :grin: :grin: :grin: :grin:

granger
08-14-2011, 20:05
Оле мале! Тва,че ако я целунеш ти си свършиш в гащите, не значи ,че и при нас е така! Едно момиче не може да свърши , само с целувка, повечето дори свършват трудно,някои и не могат да свършат по време на секс , ти ми говори за целувка :?

Sunshin3
08-14-2011, 20:08
:lol: :lol: :lol:

сори, нямам кво друго да кажа............
:lol:

TheJack
08-14-2011, 20:23
:lol: :lol: :lol:

сори, нямам кво друго да кажа............
:lol:
Пффф..то няма нужда да говориш..
На мен ми е напълно ясно какво става..тук си имаме работа с истенски професионалист в областа на оргазмите и сексуалното задоволяване..
Вече всеки които влезе и прочете темата..ии просто..получава духовен оргазъм...по какъв друг повод всеки може да се смее така в тази тема?
:grin: :grin: :grin: :grin: :lol:

luiji
08-14-2011, 21:13
наистина забавна тема но и на мен ми се струва малко трудно момиче да сварши само от целувка колкото и страстна да е

Anja
08-15-2011, 06:18
:shock: Kiss me.

icetoo0
08-15-2011, 06:36
Копеле ако докарваш жените до оргазъм с целувка...обади са веднага ида стискам ти ръката..черпя те една бира..и отваряме едно ателие ще го наречем ОРГАЗЪМ...ще ущастливиш много жени..И ще станеш много богат..!!
Ще те направим световно известна атракция бе..ти ще си като цирка ще патуваш по целия свят и ще целуваш жените само..повяравй ми славата ще ти е толкова висока..че ще въвиш по улицате и хората ще те сочат и ще си шушнат..ТОВА ОНЯ ЛИ Е БЕ? ТОЙ Е..ще искат да се снимат с човека оргазъм..! ще имаш всичко кот кажешш...коли жени алкохоли наркотици яхти апартаменти...ае брат ЩЕ БЪДЕМ МИЛИОНЕРИ ВЕ...! Е вяно секи втори пич ще иска да ти почупи уста..зъби..език абе всичко което те кара да проявяваш своя талант..АМА ЩЕ ТЕ ПАЗИМ...!
Ще променим израза kiss me in the morning със...ОРГАЗЪМ ВСЯКА СУТРИН...! :grin: :grin: :grin: :grin:

Брат нормален ли си ? Сериозно те питам ? Въобще схвана ли момчето какво пита ? Той не казва че кара момичетата да свършват а просто пита дали свършват като при някой момчета ;]

Hilary_
08-15-2011, 06:37
ъъ не .. :lol:

vesko555
08-17-2011, 16:31
Аз от целувка само се възбуждам понякога. А като е нещо повече може да стигна до края,но никога не свършвам,'щото я помолвам да спрем за малко,'щото ако свършиш е леко...странно :D

buzzzz
08-17-2011, 16:41
Аз свършвам като си играе с косата ми... :D :D :D

Не, честно, вие не сте добре.

FuckedUp
08-17-2011, 17:28
http://ihasahotdog.files.wordpress.com/2011/08/funny-dog-pictures-not-sure-if-trolling-or-just-stupid.jpg
ТРЯБВАШЕ ДА ГО НАПРАВя!

RipTheChain
08-17-2011, 19:06
Такава жена има...Може да свърши 10-ина пъти за минута,нещо такова.Но ако искаш всяко момиче да свършва така...Успех! :D

pandiflysche
08-26-2011, 19:07
Ти да не вярваш в непорочни зачатия?!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ducky
08-26-2011, 19:15
Копеле ако докарваш жените до оргазъм с целувка...обади са веднага ида стискам ти ръката..черпя те една бира..и отваряме едно ателие ще го наречем ОРГАЗЪМ...ще ущастливиш много жени..И ще станеш много богат..!!
Ще те направим световно известна атракция бе..ти ще си като цирка ще патуваш по целия свят и ще целуваш жените само..повяравй ми славата ще ти е толкова висока..че ще въвиш по улицате и хората ще те сочат и ще си шушнат..ТОВА ОНЯ ЛИ Е БЕ? ТОЙ Е..ще искат да се снимат с човека оргазъм..! ще имаш всичко кот кажешш...коли жени алкохоли наркотици яхти апартаменти...ае брат ЩЕ БЪДЕМ МИЛИОНЕРИ ВЕ...! Е вяно секи втори пич ще иска да ти почупи уста..зъби..език абе всичко което те кара да проявяваш своя талант..АМА ЩЕ ТЕ ПАЗИМ...!
Ще променим израза kiss me in the morning със...ОРГАЗЪМ ВСЯКА СУТРИН...! :grin: :grin: :grin: :grin:

TheJack аз ще се оженя за теб и двамата ще му помогнем на пича да се издигне :D

Anja
08-26-2011, 19:17
Копеле ако докарваш жените до оргазъм с целувка...обади са веднага ида стискам ти ръката..черпя те една бира..и отваряме едно ателие ще го наречем ОРГАЗЪМ...ще ущастливиш много жени..И ще станеш много богат..!!
Ще те направим световно известна атракция бе..ти ще си като цирка ще патуваш по целия свят и ще целуваш жените само..повяравй ми славата ще ти е толкова висока..че ще въвиш по улицате и хората ще те сочат и ще си шушнат..ТОВА ОНЯ ЛИ Е БЕ? ТОЙ Е..ще искат да се снимат с човека оргазъм..! ще имаш всичко кот кажешш...коли жени алкохоли наркотици яхти апартаменти...ае брат ЩЕ БЪДЕМ МИЛИОНЕРИ ВЕ...! Е вяно секи втори пич ще иска да ти почупи уста..зъби..език абе всичко което те кара да проявяваш своя талант..АМА ЩЕ ТЕ ПАЗИМ...!
Ще променим израза kiss me in the morning със...ОРГАЗЪМ ВСЯКА СУТРИН...! :grin: :grin: :grin: :grin:

TheJack аз ще се оженя за теб и двамата ще му помогнем на пича да се издигне :D

Мислех, че ще си моя завинаги... :cry:

Ducky
08-26-2011, 19:20
Копеле ако докарваш жените до оргазъм с целувка...обади са веднага ида стискам ти ръката..черпя те една бира..и отваряме едно ателие ще го наречем ОРГАЗЪМ...ще ущастливиш много жени..И ще станеш много богат..!!
Ще те направим световно известна атракция бе..ти ще си като цирка ще патуваш по целия свят и ще целуваш жените само..повяравй ми славата ще ти е толкова висока..че ще въвиш по улицате и хората ще те сочат и ще си шушнат..ТОВА ОНЯ ЛИ Е БЕ? ТОЙ Е..ще искат да се снимат с човека оргазъм..! ще имаш всичко кот кажешш...коли жени алкохоли наркотици яхти апартаменти...ае брат ЩЕ БЪДЕМ МИЛИОНЕРИ ВЕ...! Е вяно секи втори пич ще иска да ти почупи уста..зъби..език абе всичко което те кара да проявяваш своя талант..АМА ЩЕ ТЕ ПАЗИМ...!
Ще променим израза kiss me in the morning със...ОРГАЗЪМ ВСЯКА СУТРИН...! :grin: :grin: :grin: :grin:

TheJack аз ще се оженя за теб и двамата ще му помогнем на пича да се издигне :D

Мислех, че ще си моя завинаги... :cry:

то тва е друг въпрос.. ще сме си заедно впреки моя нов съпруг. ама той може да не ме иска ..