PDA

View Full Version : Мисля си нещо ...



Torn
08-14-2011, 22:16
Какво стана с тези момичета на последък ? Ако момчета е груб - късай , ако е прекалено мил - късай , ако не го бива много в леглото - the same ... Какъв е извода момичетата незная какво искат и винаги се чудят между ( в най-добрия случай ) 2ма .
Така че момчета дайте да ходим за по бира :D

Righteousness
08-14-2011, 22:20
Затова хора като мене стават вълци единаци отвратени от всички момичета :D

kyon
08-14-2011, 22:23
Боклукът за една е съкровище за друга.
Не се отчайвайте ;)

Adda
08-14-2011, 22:27
може ли да пия бира с вас? :-o

kyon
08-14-2011, 22:33
Според мен всяка жена си търси някакъв идеал :D Лошото е, че едно нещо, ако не е както трябва на "идеала" и вече не е годен мъжа. :lol:

icetoo0
08-15-2011, 06:54
Добе че аз съм уцелил точния човек :D :D :-)

cupcake7
08-15-2011, 06:58
Няма нужда всички момичета да ни слагате под общ знаменател нали ? Аз не бих си играла с момчето до мен, а и груб или мил щом съм тръгнала с него значи го харесвам такъв какъвто е.

MysteryOfMan
08-15-2011, 07:13
Това, че вие не знаете как да се държите и как да говорите с момичета, колко мили и колко груби да бъдете, не означава, че те не знаят какво искат, а че вие сте балъци. Истината боли.

blodering
08-15-2011, 07:20
Какво стана с тези момичета на последък ? Ако момчета е груб - късай , ако е прекалено мил - късай , ако не го бива много в леглото - the same ... Какъв е извода момичетата незная какво искат и винаги се чудят между ( в най-добрия случай ) 2ма .
Така че момчета дайте да ходим за по бира :D

Кво пак си се писал,че си от София бе.Срам ли те е от родния ти град.Тва значи че те е срам от родината ти.По добре се пиши авганистанец.

SonataArctica
08-15-2011, 07:24
http://www.youtube.com/watch?v=FgHzrTwXZ20

http://www.youtube.com/watch?v=XOKbhQbvpPA

Те самите момичета вече се чудят какво искат... :? Какво очаквате?

Josefinne
08-15-2011, 07:26
Добре, обаче същото нещо се отнася и за момичетата:
Ако мацката е добричка и ви угажда - няма собствено мнение, зарежи я;
Ако мацката е независима и силна - кучка е, зарежи я;
Ако е емоционална - зарежи я;
Ако не е - студена пачавра - зарежи я;
Ако се поддържа и ходи по процедури, прически, солариум - егоцентрична патица - зарежи я;
Ако не се поддържа и не й е всеки косъм на главата абсолютно пригладен - дори не я забелязвам, какво остава да я зарязвам...
Е к'ви тряя да сме ние, за да ни харесате?

MysteryOfMan
08-15-2011, 07:30
Е к'ви тряя да сме ние, за да ни харесате?

Себе си.

Josefinne
08-15-2011, 07:32
^ Е, т'ва е отговора и на въпроса "к'ви тряя да сме" от момчетата.

MysteryOfMan
08-15-2011, 07:36
^ Е, т'ва е отговора и на въпроса "к'ви тряя да сме" от момчетата.

В грешка си, но няма да споря..

balu4ka
08-15-2011, 08:35
^ Е, т'ва е отговора и на въпроса "к'ви тряя да сме" от момчетата.

В грешка си, но няма да споря..

Къде и е грешката по-точно?!Всеки е с различни претенции,с различно мнение и накрая се получава една каша.

fakesmiles
08-15-2011, 08:53
независимо дали си момче или момиче никога не може да угодиш на всички.може да направиш малък компромис със себе си в името на връзката,но не и да се "преправяш" за всеки нов човек

пък и не мисля,че всички момичета правят това,което си описал

zarzamora
08-15-2011, 09:17
Винаги трябва да има компромис и от двете страни - идеални хора няма.Затова нека да обичаме човека до себе си, а не да се вторачваме в най-малките грешки и недостатъци. :grin:

Colouring
08-15-2011, 09:29
^Точно.Никой не е идеален,моля ви се.И аз си имам недостатъци и съм готова да приема недостатъците на човека от другия пол,стига й той да приеме моите.Ще се допълваме взаимно.
Глупаво е да слагате всички жени(както и момичетата-мъжете) под общ знаменател.

balu4ka
08-15-2011, 09:39
^Точно.Никой не е идеален,моля ви се.И аз си имам недостатъци и съм готова да приема недостатъците на човека от другия пол,стига й той да приеме моите.Ще се допълваме взаимно.
Глупаво е да слагате всички жени(както и момичетата-мъжете) под общ знаменател.

Много точно казано.Идеални хора няма,има само очаквания,а дали те ще бъдат достигнати..кой знае .За това да не търсим косурите на всички,и да видим себе си .

tuzaro
08-15-2011, 09:43
то винаги е било така, момичетата да си избират момчетата.

antifashionshit
08-15-2011, 10:06
Какво стана с тези момичета на последък ? Ако момчета е груб - късай , ако е прекалено мил - късай , ако не го бива много в леглото - the same ... Какъв е извода момичетата незная какво искат и винаги се чудят между ( в най-добрия случай ) 2ма .
Така че момчета дайте да ходим за по бира :D
тия неща, дето ги изброи като причина, могат да бъдат както и реална причина, така и някакъв опит/оправдание да се обясни липсата на желание към момчето.
според мен не е проблема там, че момичетата не знаят какво искат(то май и не им трябва да знаят, като се замисля), а там, че ние не им даваме това, което искат. замисли се - харесваш някоя мацка донякъде, обаче тя не отговаря на всичките ти желания(т.е. или не е достатъчно красива/разбрана/забавна/мила). напълно логично е да се двоумиш.

kyon
08-15-2011, 10:08
Трябва да се направи силно впечатление на една жена..
Някой момчета като са празни отвътре как да ги заобичаш :?

pofek
08-15-2011, 19:23
Да,не сме идеални и всеки си има недостатъци,но ако се допълвате,обичате и не се карате за дреболии с човекът,който е до Вас според мен той е идеалния...

Bella5
08-15-2011, 19:28
Може би просто, момчета, вашето мислене е по-различно от нашето и когато вие мислете едно нещо за ОК, вашата приятелка не мисли, че е добре. Затова просто ако суетите напрежение, безразличие или каквото и да е нехубаво настроение помежду ви, говорете с нея и порпавете нещата, защото наистина когато едно момиче се разочарова, не е на хубаво.
А някои момчие наистина не знаят какво искат. Ако сте попаднали на такава, Бог да ви е на помощ.

elysunny
08-15-2011, 19:29
и аз искам биричка

а иначе съм напълно съгласна с теб, момичетата изобщо не знаем какво искаме и в повечето случай правим грешния избор. знам го от личен опит. но ако питаш някое момиче, то все е неразбрано от света. но ние сме такива. и вие заради самите нас, се влюбвате в нас. това е живота за съжаление, неразбран и заплетен, с голяма доза любов и малка щипка щастие, понякога има тъга( доста често, ако трябва да съм честна), но всичко това ни прави такива каквито сме, разделите, тъгата, събиранията, бирата, красотата, добротата, любовта. А може би не за съжаление, живота е такъв, а за радост.

Разгърнах една огромна тема и мога да си размишлявам още дълго време, затова по-добре да спра, айде БИРА ТАЙМ !

GabrielleShayk
08-15-2011, 19:37
Не съм съгласна с това ,че момичета преследват даден идеал за момче.Много малко са празноглавките ,които го правят...А за останалите ,щом едно момче ни е впечатлило именно недостатъците му,го правят привлекателен...

valdesbg
08-15-2011, 19:44
Като ви се пие бира що се занимавате с форуми?