PDA

View Full Version : Да се пробвам ли ?



dream1707
08-14-2011, 22:52
Такам... Та, вече бях пускала тема, че с приятеля ми се разделихме, но много ми липсва.. Като се съберем не върви, като се разделим си липсваме много ... Така де.. сега сме разделени, но сме в добри отношения, имаме общи приятели и от време на време излизаме заедно.. пишем си по скайп и тнт ... Разделени сме от един месец.
Та... той има един познат, който преди да се запозная с него много харесвах... ама бях много, много хлътнала. И снощи той (познатия) ми писа в фб.. там разпитва ме, дали сме щели да се събираме и тнт .. И аз му казах, че няма, защото реално ние няма да се съберем. И той започна да ми обяснява, че преди да тръгна с бившия си ме бил харесвал, щял да ме кани на кафе, но му било кофти, че като ме погледнел и съм си извъртала главата на страни (аз това го правех от срам) ... И после видял нали, че биша вече с момчето с което ходех... и нали са приятели, казал си няма шанс ии решил нищо да не прави. А той е убийствено сладък .. Аз вече съм необвързана, обаче държа на бившия си и не искам на него да му е неприятно ... Мислех си да изляза с това момче, може нещата да потръгнат, но ми е кофти за бившия, като знам, че ще му е неприятно... А и ние бяхме бая време заедно, страх ме е, че ако примерно нещо стане с другия.. и ще започна по някое време да мисля за миналото ии нз.. ще си прецакам работите, защото вече ми се е случвало така.
Пиша малко заплетено ... надявам се да разбирате какво имам предвид ;д
Та, дайте съвет... да пробвам с това момче или да изчакам... Твърде рано ли е ?

kyon
08-14-2011, 22:59
Защо не кажеш на бифшия си за това? Кажи му, че харесваш въпросното момче и искаш да видиш дали ще се получат нещата.

Може да започнеш с темата "Искам да говоря с теб, но не знам дали ще ме разбереш.." :D

munik2805
08-14-2011, 23:02
С Риск да прозвучи малко грубо ще кажа " Земи СЕ ЗАПРИ МАЛКО " .. Най-вероятно на бившия ти ще му е кофти, а на теб най-вероятно няма да ти стане нищо ако поизчакаш малко .. мисля, че по-добрия вариант в този случей е да поизчакаш .. докато обмислиш всичко .. за да не се връщаш после към миналото както си написала ти по-горе .. А след като въпростното момче е чакало толкова време докато ти си ходила с бившия си .. още 1 или 2 седмици на дали ще го сбъркат :) :grin: :grin:

Е дано да съм ти била полезна :))

dream1707
08-14-2011, 23:07
Е той човека не ме е чакал, просто каза, че ме харесва... Не е казано, че ще се получи нещо 100%.

Пък на бившия си, просто не знам как да му го съобщя... Особено като се има предвид, че съм абсолютно сигурна, че ще му стане гадно.. а аз не искам да му е гадно ;д

kyon
08-14-2011, 23:11
^ Да, но тя иска да са си в добри отношения, а това да тръгне с негов приятел си е кофти. Иначе и аз съм на мнението, че няма смисъл да му казва въобще. То, ако става на въпрос бифшия ти, с който и да тръгнеш ще му е кофти. :lol:

dream1707
08-14-2011, 23:17
Ще му е кофти, защото още ме обича :)

elizabethg
08-14-2011, 23:25
Бъди с този,с когото искаш!Не мисли на кого ще му е кофти,а мисли за себе си!Ти решаваш! :-) :-) :-)

TheNewReligion
08-14-2011, 23:35
Изясни си какво искаш.
"Ами, ако все още искам бившия;
Ами, ако му стане гадно;
Ами, ако ме обявят за курва;
Ами, ако с онзи не се получи; "
Айде, стига!
Много насериозно се вземаш...все още те обичал. Глупости. Ако толкова те обичаше, сега щяхте да сте заедно. Такъв е животът. Няма рано, няма късно- когато стане, тогава. Продължи напред, защото може с години да циклиш на "бившия" ('баааааааааати противната дума).

Mimka29
08-14-2011, 23:46
Според мен не трябва да зависиш от една бивша връзка, се пак за това е бивша. Ако сте се разделили по взаимно съгласие не виждам, защо да му става гадно на бившия ти. И все пак той не може нищо да ти каже, защото ти е вече в групата приятели. И не не е нужно да му казваш, по простата причина, че вече сте скъсали.

TheNewReligion
08-14-2011, 23:51
Но от друга страна!
Ти щеше да опищиш целия свят, ако бившия ти беше тръгнал с твоя приятелка (говорим за приятелка в истинския смисъл, а не просто позната).
Аз така и не разбрах това момче, по което си била хлътнала, какво е на бившия ти- приятел или познат? Не знам как е при момчетата, ама при момичетата има някакво неписано правило, гласящо никога да не тръгваш с бившия на настояща приятелка. 8-)

icetoo0
08-15-2011, 07:01
Такам... Та, вече бях пускала тема, че с приятеля ми се разделихме, но много ми липсва.. Като се съберем не върви, като се разделим си липсваме много ... Така де.. сега сме разделени, но сме в добри отношения, имаме общи приятели и от време на време излизаме заедно.. пишем си по скайп и тнт ... Разделени сме от един месец.
Та... той има един познат, който преди да се запозная с него много харесвах... ама бях много, много хлътнала. И снощи той (познатия) ми писа в фб.. там разпитва ме, дали сме щели да се събираме и тнт .. И аз му казах, че няма, защото реално ние няма да се съберем. И той започна да ми обяснява, че преди да тръгна с бившия си ме бил харесвал, щял да ме кани на кафе, но му било кофти, че като ме погледнел и съм си извъртала главата на страни (аз това го правех от срам) ... И после видял нали, че биша вече с момчето с което ходех... и нали са приятели, казал си няма шанс ии решил нищо да не прави. А той е убийствено сладък .. Аз вече съм необвързана, обаче държа на бившия си и не искам на него да му е неприятно ... Мислех си да изляза с това момче, може нещата да потръгнат, но ми е кофти за бившия, като знам, че ще му е неприятно... А и ние бяхме бая време заедно, страх ме е, че ако примерно нещо стане с другия.. и ще започна по някое време да мисля за миналото ии нз.. ще си прецакам работите, защото вече ми се е случвало така.
Пиша малко заплетено ... надявам се да разбирате какво имам предвид ;д
Та, дайте съвет... да пробвам с това момче или да изчакам... Твърде рано ли е ?

Пробвай кукло щом няма чувства да не ти пука.Търси си щастието ;]

Josefinne
08-15-2011, 07:02
Ами, била съм в тази ситуация преди години. Едно мога да ти кажа - бившия ти няма да ви го прости. На него може , до някъде, но на теб - не. такива са мъжете.
Та, нещата с онзи сладур може да се получат, но така да се каже - не може да имаш и двамата. Ако решиш да се пробвате, бъди готова с почти непоклатима сигурност, че отношенията с бившия ти ще се развалят. Не говоря дори за караници, но просто ще усещаш едно леко пренебрежение в погледа му. В най-добрия случай. Аз лично чух доста ужасни неща по свой адрес от бившия си в тази ситуация.

SonataArctica
08-15-2011, 07:27
Много бързо заменяш бившия си... Ще се почуства като парцалена кукла ;) . Кажи на момчето да изчака месец-два най-малко и може да пробвате...

vesko555
08-17-2011, 09:29
Бъди с този,с когото искаш!Не мисли на кого ще му е кофти,а мисли за себе си!Ти решаваш! :-) :-) :-)

Точно :)

Biskfitka
08-17-2011, 22:09
Аз тръгнах преди няколко месеца с приятел на бившия (с който още се обичахме ,но не си признавахме,но той не е в БГ и затова..)...единственото ,което се получи е,че се сдобрих донякъде с бившия,изяснихме си чувствата и нараних приятеля му...Според мен недей... :?

DesireToFire
08-18-2011, 07:34
Ами, била съм в тази ситуация преди години. Едно мога да ти кажа - бившия ти няма да ви го прости. На него може , до някъде, но на теб - не. такива са мъжете.

Глупости, познавам доста хора, които са си супер добри приятели все едно нищо не е ставало а и двамата примерно са ходили с едно и също момиче *с което и първия който е ходил с нея продължава да общува с нея и нямат проблеми*

b0rity
09-01-2011, 09:14
Ако може да попитам - защо скъса с Пламен ?

mechtaq_za_teb
09-01-2011, 09:19
Аз също съм на мнение, че не си длъжна да му съобщаваш кого харесваш и прочие. Не сте заедно, следователно вече твоят живой си е твой и можеш да правиш каквото искаш, да излизаш с когото искаш. Като имаш желание, виж какво ще стане. Но ако още имаш нещо към бившия, по-добре изчакай малко.

pisenceto90
09-01-2011, 09:23
Докото не пробваш няма как да разбереш !! :) Само едно щи кажа ,не живееш за хората ,а за себе си .Дори и да не се получи, нищо, поне ще знаеш,че си опитала и няма непрекъснато да се питаш "Ами какво щеше да стане ако..." Живота е един не го забравяй...Прави това, което те удовлетворява,пък времето ще покаже !!!

Chacho
09-01-2011, 09:24
Ако може да попитам - защо скъса с Пламен ?

Ахахахаха, busted!

badsector
09-01-2011, 09:27
Явно от предния (очевидно Пламен) знае, че пускаш, видял е знаците ти и е решил да се пробва. Чушлето трябва да се топва :D

ADMIRALKA14
09-01-2011, 09:48
Отиваш при бившия си и му казваш, че така и така сте разделени и ще е по добре дори и само за известно време да вържете нови запознанства да пробвате с други хора и ако миналото започне да се обажда, старите чувства и т.н. Отново ще се съберете. Просто един вид да си дадете малко почивка и да осмислите, как да продължите от тук нататък живота си. :)
Надявам се да съм била полезна.
Поздрави. :)

ilievabe098
09-01-2011, 15:06
Що пък да му казва?
И к'во ѝ пука на нея какво ще му е?
Тя си продължава, той си продължава, нищо сложно.
Един път бивш, завинаги бивш.
Не му дължи никакви обяснения, вече е влезнал в графа 'приятели' и ще си седи там. Въобще не трябва да му обръща по-специално внимание, грешно е т'ва. Ясно е, че другото момче те харесва, а щом и теб те кефи не виждам причина да не излезеш с него и да видите как ще се получат нещата.
+ + + +

fenkaaa
09-01-2011, 15:48
Излез с него,виж как ще протечат нещата и ако има възможост да стане нещо между вас,говори с бившия си.. бъди честна с него :) Така или иначе вече не ходите,всеки е свободен да прави каквото иска :)

blaaablaaablaaa
09-01-2011, 19:21
Пробвай се. Ако изчакаш, може той да го изтълкува погрешно и да не чака заедно с теб. Защо да чакаш? Животът продължава. Харесваш го, той те харесва, ако стане, стане, ако не, не. :)

ted4ty
09-01-2011, 20:41
Не се чувствай длъжна да не се обвързваш!Щом го харесваш опитай :)