PDA

View Full Version : Проблем с малкия...



spiriTofNeshto
08-14-2011, 23:25
Здрасти,
от около 2-3 месеца забелязвам, че на левия тестис (може да прозвучи тъпо) имам нещо като "вени" (може би да са семепроводи) и вечер, когато ми се отпуснат мъдята се подува, все едно си се напомпал във фитнеса и ти изкачат вените по ръцете. Не ме боли, имам гадже - нямам проблеми със съвкупляването xD, не се е променило количеството сперма. :D
Левият ми тестис е малко по-малък от десния
Левият тестис при около 70% от мъжете обикновено е малко по-голям от десният и лежи по ниско от него. В останалите 30% е обратното. И двете ситуации са нормални.

На 15 години съм, почти 16. Знам, че ще ме посъветвате да ида на лекър, но искам да чуя дали някой е имал същия проблем, ако може така да се нарече. Ебавайте се, ама давайте и смислени отговори. Благодаря предварително!

ПП

Може да има правописни грешки, ама то си е човешко :-P [/quote]

icetoo0
08-15-2011, 07:49
Ти сам си отговори братле! По добре отиди на лекар. Все пак не говорим за счупена ръка или крак... говорим за нещо много по важно, така че не му мисли а заминавай ;]

Unabomber
08-15-2011, 16:22
http://www.puls.bg/illnes/issue_43/

spiriTofNeshto
08-15-2011, 18:50
http://www.puls.bg/illnes/issue_43/


Докато го четох ми прилоша....

Ще тичам на лекар, само че не знам... баси няма да имам желание за живот... ако се усложни нещо.... :cry:

spiriTofNeshto
08-15-2011, 21:31
Подходих сериозно и още утре отивам да ме преглеждат. Може ли някой да ми предложи добър лекар в София (уролог)? Не искам да се окаже някой мангал, да вземе да ми кръцне нещо друго. Изчетох много по въпроса, още утре отивам не лекар. Мерси на Unabomber за инфото, аз намерих и друго... офф почвам да се повтарям ама така е... супер ми е нервно. ](*,) :-s


Ако има някой, който е опериран от Варикоцеле моля да сподели как е протекъл целия период - от самата операция до сега, има ли проблеми със секса, болки и други "екстри".


Не съм казал на наще, ама със сестра ми (на 25г. е) си споделяме повечето неща. Казах и се разбрахме, тя да ми помогне (с каквото и да е), ше дойде с мен при лекаря.
Просто не мога да кажа не баща ми, нито пък на майка ми. Нещо не съм на "ти" с тях.