PDA

View Full Version : Приятелка



beastly
08-15-2011, 13:22
Ето какъв е проблемът ми : Има едно момче с, което се забивахме обаче той не правеше нищо за по сериозно и аз реших да се откажа, защото осъзнах, че е твърде детски.Това стана преди седмица.Снощи бях на купон на моя приятелка и тя го беше поканила.Аз не му обръщах никакво внимание и ми беше напълно безразличен.
В един момент на вечерта го гледам се натиска с една от моите най-добри приятелки.В какви ли не пози !
Стана ми супер гадно, защото само до преди седмица с нея си говорехме какво съм му писала и разни такива неща.
Още преди купона аз знаех, че ще стане така, защото предните дни тя постоянно говореше какво са си писали, но аз просто не й обръщах внимание, защото го приемах, че ще стане.
Най-много се из дразних от факта, че на нея не й пукаше как ще реагирам.Разбира те ли, те не се криеха, правеха разни неща, от които наистина ми се повръщаше, навсякъде из къщата.Аз се стараех да ги избягвам, но просто беше невъзможно.В един момент ми се стори, че тя ме гледа докато той я целуваше.
Какво да правя сега, как да излизам с нея ?

icetoo0
08-15-2011, 13:28
Хахахах такъв човек ако направи такова нещо с мен няма да го погледна... и не си прави илюзия че това е приятел .... просто поредния предател, откажи се от нея и него нека се обичат ;]

MojoJojo88
08-15-2011, 13:49
Детски истории. И твоето и нейното поведение са смешни. Твоето, защото си мислиш, че явно тя няма право да се наслаждава на това, което й се случва, защото видиш ли ти си се забила с господина, ама на него не му пука за теб. Но в твоето съзнание той явно трябва да седи в клетка и да те гледа влюбено...
И нейната постъпка е детска, защото го е правила, за да ти натрие носа...но въпреки всичко, тя има право да е щастлива...аз на нейно място не бих излизала с теб, защото звучиш доста егоистично...

nepowtorima
08-15-2011, 14:05
Ти си спряла да общуваш с него, решила си, че няма да се занимаваш повече с него и изведнъж нещо ти щраква в мозъка, че защо той се целува с приятелката ти. Та той не е твой. Тя и той си имат пълното право да си се натискат като им се натиска. Недей да бъдеш егоист. Гадното е, че тя е започнала да контактува с човек с който ти си общувала, но .. така е. Тя го е харесала и не е решила, че е твърде детски. Хайде.. недей така. не ти е никакъв!!

xoxi
08-15-2011, 14:16
Отказала си се, не си му обръщала внимание, било ти безразлично, ама като се натиска с друга започва да ти пука за него? Е, добре.

Evterpa
08-15-2011, 14:21
Показателно е, че за седмица решаваш, че не си заслужава да имаш отношения с това момче, ей така, от нищото.
Станал ти е (уж) безразличен, ама като приятелката ти демонстрира близост с него, се дразниш. Чисто и просто ти е наранено егото, щото той явно не те е взимал насериозно и си е продължил живота.
Първата асоциация, която направих, като прочетох темата ти беше с разглезено хлапе, което си е харесало играчка, но друг я е купил преди на него да му я вземат и то се цупи, ама не щото толкова е искало самата играчка, а заради факта, че тя вече принадлежи на друг.

DiabolicalSoul
08-15-2011, 14:32
пикли... :-x

icetoo0
08-15-2011, 14:45
пикли... :-x

Защо е нужно да обиждаш приятел ?

kyon
08-15-2011, 14:49
Ти си се отказала от него. Какво искаш? :?

insane7
08-15-2011, 14:55
'Не знам какво искам .. пък и да не го искам на друга не го давам .'

Стига си се дразнила за глупости. И следващия път преди да тръгнеш да зарязваш някой си помисли добре. Т'ва, че сте си писали малко не означава, че той цял живот трябва да те чака теб. Хората си правят кефа. Малко кофти, че приятелката ти е постъпила така без да поговори с теб, но и вие само свалки сте имали, без връзка. so ..

xPafx
08-15-2011, 16:25
Е па, той да не е твоя собственност, а и налу уж вече си нямала чувства.. тогава приятелката ти е нямала с кво да се съобразява

SmilezZz
08-15-2011, 16:52
Тааакааа'м. Значи сте си флиртували ,но само това. На теб не ти е харесало и си го зарязала ? Следователно няма защо да му се сърдиш. Той не е твоя собственост. Пък и щом се харесват - да се вземат. Ти няма какво да правиш.

Bella5
08-15-2011, 20:25
Дистанцирай се от "приятелката" си и това е. Дано да й е било приятно... :x :x

roadrunner
08-15-2011, 20:30
Щом ти е станало толкова гадно явно не ти е бил толкова безразличен.. А тази "приятелка" можеш да проговориш с нея, да й обясниш всичко и ако още веднъж направи подобно нещо просто явно не ти е приятелка..

shanell1
08-15-2011, 20:33
Мен това също би ме подразнило, в предвид, че сте приятелки е тъпо да го направи, но ти нямаш никакво право да се сърдиш, защото всеки може да прави каквото си иска, а и момчето не е твоя собственост :) Трябва да гледаш повече над тези неща :)

jeezloxxy
08-15-2011, 20:43
Най-много се из дразних от факта, че на нея не й пукаше как ще реагирам.

А защо да й пука?

balu4ka
08-15-2011, 20:45
Трябвало е още в началото да премислиш нещата.Тъпото е ,че го е правила показно пред теб .Но ,наистина нямаш правото да и се сърдиш,момчето не е твое ...няма нищо общо с теб,оставила си го и толкова....Да си мислила по отрано...

roadrunner
08-15-2011, 20:46
Най-много се из дразних от факта, че на нея не й пукаше как ще реагирам.

А защо да й пука?
Защото й е "приятелка" а приятелите не постъпват така ;)

jeezloxxy
08-15-2011, 20:53
Най-много се из дразних от факта, че на нея не й пукаше как ще реагирам.

А защо да й пука?
Защото й е "приятелка" а приятелите не постъпват така ;)

Не се натискат с бившите на приятелите си? Та нали тя самата е казала, че онзи не означава нищо за нея?

pamsityybee
08-15-2011, 22:47
Дръж се нормално не говори въобще за него а още по-добре ако и казваш, че той е влюбен в нея .. Ще се пръсне от яд, че не те е изнервила :) :D

beastly
08-16-2011, 12:30
Повтарям не ме интересува той или неговото мнение, интересувам се от нейното, защото наистина мислех, че сме приятелки, а какво стана наистина.На нея хич не й дремеше от мен, при положение, че съм споделяла с нея всичко, което се е случило преди.

Josefinne
08-16-2011, 12:31
Ами за к'во да се крият, то между вас не е имало нищо. Стегни се.

sladur4etyYy
08-16-2011, 12:37
авторке, те явно са се забивали, още докато ти си го харесвала. споделяла си на приятелката си какво се случва м/у теб и момчето, а зад гърба ти- тя му се е слагала.

каквото и да си говорим, ако наистина те ценеше като приятелка, нямаше да постъпи така. отпиши я.

jghgh
08-16-2011, 12:43
Оф, всички дето нареждате и се правите на много зрели с голяма сигурност ще се почувствате по същия начин, както и авторката.

Но явно не усещате тънкостта на нещата. Приятелката на авторката явно не се е сетила, че момичето още има чувства, щом постоянно говори за него и т.н. Това е тънкостта, че не се е усетила. А авторката почти сигурно се самонавива, че онзи й е безразличен.
И се е получило куцо :) Явно не са се доразбрали.

За всеки случай една приятелка не би следвало да прави неща, които биха наранили приятелката й. Но явно не е знаела, че ти още имаш чувства към момчето и не е съобразила поведението си.

Да, не си заслужава да я съдиш твърде строго - пробвала си е късмета с момче, което си казала, че ти е беразлично, но явно не е така.
Той не принадлежи и на двете в крайна сметка и не може да се ядосваш за това с коя се натиска и с коя не.

MojoJojo88
08-16-2011, 12:48
:D :D Тази тема става все по-забавна.
Разберете, че никой не дължи нищо никому.
Ако авторката не е била безразлична, да си се е разбрала с пича. Тя не е направила нищо по въпроса-и той е свободен да си прави каквото иска.
Ако трябваше да се съобразява с всяка "приятелка" в тийн годините по кого си пада, трябваше да съм девствена още.
И ще обясня какво имам предвид. Имах около 10 "приятелки", и всяка си харесваше някого, който естествено не й обръщаше грам внимание, но пък е обръщал на мен. Трябва ли да отрежа всяко момче, което ме харесва и което аз харесвам, защото Пена разбираш ли имала някакви неизказани чувства към него?
Примири се, живота е сурав и ку*ав и или се бориш, или те стъпкват...

sladur4etyYy
08-16-2011, 12:54
:D :D Тази тема става все по-забавна.
Разберете, че никой не дължи нищо никому.
Ако авторката не е била безразлична, да си се е разбрала с пича. Тя не е направила нищо по въпроса-и той е свободен да си прави каквото иска.
Ако трябваше да се съобразява с всяка "приятелка" в тийн годините по кого си пада, трябваше да съм девствена още.
И ще обясня какво имам предвид. Имах около 10 "приятелки", и всяка си харесваше някого, който естествено не й обръщаше грам внимание, но пък е обръщал на мен. Трябва ли да отрежа всяко момче, което ме харесва и което аз харесвам, защото Пена разбираш ли имала някакви неизказани чувства към него?
Примири се, живота е сурав и ку*ав и или се бориш, или те стъпкват...

съгласна съм. постъпката показва точно, че момичето е ''приятелка'', а не истинска такава, затова авторката трябва да внимава какво й споделя и доколко й се доверява. явно допреди случката й е имала пълно доверие, което е доста наивно.

beastly
08-16-2011, 14:07
Мога да добавя, че аз изобщо не съм и споменавала пред нея, че вече ми е безразличен и вече не ме интересува, затова ми стана гадно и се почувствах ужасно, че на нея не й пука и дори не поговори с мен за това.Имам подозрения, че тя го е била намислила да стане така, в смисъл, преди партито тя постоянно говореше кви смешки са си били писали и разни такива.
Накратко тя си е била решила да се натиска с него преди това и изобщо не я е интересувало кво ще си помисля.

elizabethg
08-16-2011, 14:19
Приятел=предател=>Тя не ти е истинска приятелка!Една приятелка никога не би постъпила така. :) Тя е просто позната.Ако съм на твое място няма да се занимавам с нея.Просто ще я игнорирам и ще се дистанцирам. :)

MojoJojo88
08-16-2011, 14:36
Мога да добавя, че аз изобщо не съм и споменавала пред нея, че вече ми е безразличен и вече не ме интересува, затова ми стана гадно и се почувствах ужасно, че на нея не й пука и дори не поговори с мен за това.Имам подозрения, че тя го е била намислила да стане така, в смисъл, преди партито тя постоянно говореше кви смешки са си били писали и разни такива.
Накратко тя си е била решила да се натиска с него преди това и изобщо не я е интересувало кво ще си помисля.
Ама да ти кажа и ти не й отстъпваш.
Значи и ти си знаела, че тя има нещо към него, но не си спряла да й говориш за чувствата си, а сега даже й се сърдиш...е права ли си?

beastly
08-16-2011, 15:57
Но тя не ми е казвала нищо и изведнъж стана това.Може и да съм подозирала, че така ще стане, но вътрешно наистина не съм го вярвала, защото не съм си и помисляла, че ще постъпи така.

MojoJojo88
08-16-2011, 16:37
Но тя не ми е казвала нищо и изведнъж стана това.Може и да съм подозирала, че така ще стане, но вътрешно наистина не съм го вярвала, защото не съм си и помисляла, че ще постъпи така.
Противоречиш си. Тя ти е обяснявала, че си пишат, че си пускат разни смешки, ала бала. Значи той не й е безразличен...Пак те питам-и ти си знаела(или хайде-подозирала), че тя има нещо към него, но не си я подкрепила. Не си преглътнала своите чувства, заради нейното хлътване, а като нейна приятелка би трябвало да го направиш, след като изискваш същото от нея.
Не те обвинявам, просто ти давам странична гледна точка.

vikiraa
08-16-2011, 20:16
Щом ти е гадно значи,че ти е пукало за него.А тази твоя "приятелка" е постъпила доста глупаво.Все пак вие с него сте се забили преди седмица.. Аз те съветвам,както и няколко хора преди мен,да не се занимаваш вече с това момиче...и с това момче.

SonataArctica
08-16-2011, 20:19
Нали ти е безразличен? След като на теб не ти пука за него това не значи че и другите трябва да се съобразяват с теб.

Julliee
08-28-2011, 14:46
Какви са тези приятелки,които имаш???Момчето няма вина в случая,че то не те е харесало,а приятелката ти е използвачка и лицемерка...

BlondeRebelion
08-28-2011, 14:54
Женска злоба :D Няма приятелки има само интереси! Едва ли приятелката ти е толкова влюбена в момчето просто за нея това е един вид победа тя е успяла,а ти-не! :D От друга страна ти искаш тя да се съобразява с теб за всяко свое действие...било е купон станало е и ти сега я определяш за виновна,въпреки че ти сама си си виновна като си харесвала момчето да си действала навреме... и така стигнахме до извода,че и двете не знаете к'во искате...

annonimnna
08-28-2011, 14:59
Ами отговорът е един...
Тя не ти е истинска приятелка :)

Shturrrche88
08-28-2011, 15:24
Какви са тези приятелки,които имаш???Момчето няма вина в случая,че то не те е харесало,а приятелката ти е използвачка и лицемерка...
Цъ, цъ, цъ...
Едно съм разбрала. Момичета на възраст 12-19 години, понятие си нямат какво ТОЧНО означава приятелство. И поради тази причина, когато видят своя приятелка да се наслаждава на нещо, което самите те не могат да имат, веднага я обявяват нея за лошата, а другите й пригласят, че е използвачка и лицемерка...
Типично детско отношение на авторката, и типично детски (предимно) коментари по темата.... :?

leiisy01
08-28-2011, 15:32
мм може би и тя е изпитвала нещо към него . . . ??? Ти си се отказала от него . . . и тя е решила да действа . . . аа и вие сте още малки за да сте истински приятели или да харесвате сер. някой . . . това по - скоро е увлечение . .. .: )) :o :o :o :o :o :o 8-)

NoMore
08-28-2011, 17:00
Затова нямам приятелки, защото почти всичките момичета са кифли! Майната й по-добре поне ще знаеш кой наистина ти е приятел :)

leiisy01
08-28-2011, 17:03
Затова нямам приятелки, защото почти всичките момичета са кифли! Майната й по-добре поне ще знаеш кой наистина ти е приятел :)


праваа сии . . . Няма приятели , има само общи интереси :) :) Гадно но факт :?