PDA

View Full Version : държание



simba5
08-15-2011, 17:03
Понякога ме избива на едно такова никакво и умрело чувство. И не ми разминава дълго време. И от това чувство без да искам започвам да се държа неадекватно. Личи ми отстрани. А сега ще съм в нов клас и искам да се представя добре, те да направя добро впечатление. Как да постъпя според вас?

thegreenzombie
08-15-2011, 18:11
ти пъкк :D това да ти е проблема.... таа аз съм момиче, нося се смъкнато и обожавам да нося шапки, а в даскало е "забранено" ... постоянно се карам с учителите, доста често заспивам в часовете и на всичкото отгоре съм пълна отличничка и общо взето даскалите не знаят какво да ме правят 8-) обаче на мен си ми е кеф да се нося така, да се държа така и честно казано, направо не знам за какво се оплакваш :) :)

simba5
08-15-2011, 19:24
също така съм и наивна и то много плйс това някой ме бъзикат щото съм имала детски акъл. От всичко това ми е мн кофти.

Jaune
08-15-2011, 19:39
абе, я стига
сега съм 10. клас и не мога да се позная, изобщо не съм каквато бях в началото на осми
та кво ти пука, нали, дръж се естествено, някои ще те харесат, други - не и така ще е навсякъде; но ще намериш твоите хора, не се съмнявай :wink:

thegreenzombie
08-15-2011, 19:44
също така съм и наивна и то много плйс това някой ме бъзикат щото съм имала детски акъл. От всичко това ми е мн кофти.

щом си мислиш, че нещо не е наред у теб, значи писането тук не трябва да е 1вото за което се сетиш :? само едно въпросче... години? наистина на колко си, защото ако си на 12-13 е нормално да имаш детски акъл

simba5
08-15-2011, 19:54
на 14 съм