PDA

View Full Version : Закъснява ; х



musicbaby97
08-15-2011, 19:14
Здравейте видях за такава тема,но нищо полезно,защото съм на 14 ;х
Последният път ми дойде на 12 юли и сега трябваше да дойде на 10.Закъснява ми с 5 дни.Майка ми започна да полудява.Иска да ме води на гинеколог.Нормално ли е?Досега винаги ми е идвало точно +/- 1,2 дни.Но сега са 5 -> 6 .Казах на баба ми и тя започна да си мисли,че съм бременна и от както и казах ми е звъняла за 2 часа 11 пъти.Но аз съм на 100% убедена,че не съм.((все пак съм само на 14 )) Моля ви за съвет не искам да ходя при гинеколог .... УПЛАШЕНА СЪМ ?!?!?!?! :cry:

DoublePleasure
08-15-2011, 19:18
Така

Девствена ли си?
Прави ли секс без предпазни мерки когато беше в овулация?
Редовен ли ти е МЦ? :)

musicbaby97
08-15-2011, 19:23
1. Да девствена съм.
2. Не съм правила ...
3.Да винаги е редовен случва се за 1 път

DoublePleasure
08-15-2011, 19:25
Тогава не се притеснявай!!

Нормално е първите няколко години да не ти е редовен цикълът.Защо не посетиш гинеколог?Няма нищо страшно той ще ти каже,че си девствена :) Според мен ако не дойде до няколко дена върви с майка ти или сама!

musicbaby97
08-15-2011, 19:27
Вече съм във втората година.Лошото е,че и преди съм била на гинеколог и ми взимаха секрет.Тогава щях да припадна и сега се страхувам да отида. :cry:

DoublePleasure
08-15-2011, 19:31
СПОКОЙНО! Нищо няма да ти стане :?

musicbaby97
08-15-2011, 19:36
Знам,но тогава ми причерня и сега ела ме накарай ...

rammstein123
08-15-2011, 19:39
Най-много да е от стрес.. Не се филмирай допълнително, само ще стане по-зле. Иначе може да има и по-гадна причина.. Защо не изчакаш още малко и ако не ти дойде до една седмица, примерно, не отидеш на лекар?

musicbaby97
08-15-2011, 19:43
То утре стават 7 дни :shock:

08-15-2011, 19:46
Знам,но тогава ми причерня и сега ела ме накарай ...
Напълно те разбирам. След първия ми преглед при гинеколог се чувствах буквално изнасилена. Не стига че беше неописуем простак, пък и ми пушеше в кабинета..абе отвратителен... А като си спомня за болката просто ми се реве... Така че спокойно. Щом си десвствена просто изчакай още малко. Ако закъснее вече доста повече иди на лекар, но настоявай за коремен ултразвук (така беше една приятелка). Най-вероятно ще ти изпишат някакви витамини и ще те пуснат да си вървиш. ;)

SmilezZz
08-15-2011, 21:53
Според мен си е нормално да ти закъснява. Какво толкова сте се панирали цялото семейство ? Но да,отиди на гинеколог - няма нищо срамно в това. Не си нито първата,нито последната.

musicbaby97
08-16-2011, 06:11
Дойде ми :grin: е с малко моя намеса де .... аспирин :neutral:

association
08-16-2011, 22:23
Кажи това за аспирина..... :oops:

Biskfitka
08-16-2011, 22:49
Кажи това за аспирина..... :oops:Пила е Аспирин,какво да му казва.Не е полезно,не го прави по-добре... :?

musicbaby97
08-17-2011, 05:05
Кажи това за аспирина..... :oops:

Аспирина разширява кръвоносните съдове.Когато искаш да ти дойде по-бързо пиеш аспирин и на следващия ден ти гарантирам 90% че ще ти дойде ....Гадно е защото тече като река,но щом баба ми искаше и тест за бременност да ми купува нямах голям избор :o Но както казаха не е хубаво :?

Ashenvale
08-17-2011, 05:38
Като рекица ..

Biskfitka
08-17-2011, 21:58
Кажи това за аспирина..... :oops:

Аспирина разширява кръвоносните съдове.Когато искаш да ти дойде по-бързо пиеш аспирин и на следващия ден ти гарантирам 90% че ще ти дойде ....Гадно е защото тече като река,но щом баба ми искаше и тест за бременност да ми купува нямах голям избор :o Но както казаха не е хубаво :?А от къде на къде просветляваш толкова баба си в личните ти работи ? :shock:

musicbaby97
08-19-2011, 05:38
Кажи това за аспирина..... :oops:

Аспирина разширява кръвоносните съдове.Когато искаш да ти дойде по-бързо пиеш аспирин и на следващия ден ти гарантирам 90% че ще ти дойде ....Гадно е защото тече като река,но щом баба ми искаше и тест за бременност да ми купува нямах голям избор :o Но както казаха не е хубаво :?А от къде на къде просветляваш толкова баба си в личните ти работи ? :shock:


Попринцип винаги ми е помагала и НИКОГА не се е фрапирала така .... но все пак тя е МОНК няма как :-D :-D

FuCKkK13
08-19-2011, 06:30
щом не си правила секс няма за какво да се притесняваш.... ако си ходила на море или си сменила за няколко дни мястото където живееш е нормално от смяна на климата и т.н. да ти закъснее.. не прочетох цялата тема, но видях, че си казала, че ти идва от 2 години.. на мен ми се нормализира около 3тата година... т.е 3 години без няколко месеца... има момичета на които си е нередовен, но щом твоя е редовен си помисли за смяна на климата, дали последните дни не си се притеснявала много за нещо и т.н. :) .. но спри да се притесняваш, че не ти идва защото може и от това да закъснява т.е. от притеснение.. :)

bloodyF
08-19-2011, 08:58
хич ти нямат доверие май :o
а на мен ми закъсня с 12 дни 8-) ама си имах обяснение, защото пътувах надалеч ииии....

musicbaby97
08-19-2011, 09:07
Аз бях в Англия за 12 дни там дъжд,студ а в града ми 40 градуса температури.Баба ми каза,че сигурно е от това,но си настояваше на своето... :o

association
08-24-2011, 10:16
Абе на морето не ми дойде, за щастие, обаче сега ми закъснява с 4 дни. Пих аспирин 2 поредни дни (малко съм хремава) и нищо.................................. :x :(

Biskfitka
09-14-2011, 19:04
Кажи това за аспирина..... :oops:

Аспирина разширява кръвоносните съдове.Когато искаш да ти дойде по-бързо пиеш аспирин и на следващия ден ти гарантирам 90% че ще ти дойде ....Гадно е защото тече като река,но щом баба ми искаше и тест за бременност да ми купува нямах голям избор :o Но както казаха не е хубаво :?Още съм на мнение,че е много лошо,но много ми трябва,иначе не бих пробвала ;д
Значи ако пия сега Аспирин,утре сутринта или през деня някъде ;д ще ми дойде?!?!?!
А ако не ми дойде до утре вечерта трябва пак да пия Аспирин? :D

antoniqqq
09-16-2011, 20:21
Не се тъпчете с Аспирин,за Бога!
:? :? :?

Biskfitka
09-17-2011, 23:58
Не се тъпчете с Аспирин,за Бога!
:? :? :?1 хапче не е ''тъпчене'' ...

Phonique
09-18-2011, 09:44
Иди на гинеколог,майка ми така ме е възпитала че при всяко закъснение (дори да ми закъснявам често) ходя на гинеколог....какво ти пречи взимаш направлнение от личният и отиваш.... :) А това с Аспирина,казвали са ми че е не хубаво... :(

sapphire5
09-18-2011, 09:52
Абе баба ти пък каква ти е, че.... :-x омг.

пт
Не се притеснявай...след като си девствена .... :)

с какво си изгубила толкова доверието в родителите ти, че чак и тест... ;/

09-18-2011, 16:16
Абе баба ти пък каква ти е, че.... :-x омг.

Еми... Баба?! Няма право да се притеснява и да се интересува?! :-o

Biskfitka
09-18-2011, 20:27
На мен това с Аспирина не ми помогна,нито топлата вода и коремните преси :x Поне заради аспирина нямам мускулна треска от пресите ;д

Shturrrche88
09-19-2011, 07:34
Абе баба ти пък каква ти е, че.... :-x омг.

пт
Не се притеснявай...след като си девствена .... :)

с какво си изгубила толкова доверието в родителите ти, че чак и тест... ;/
Как може да зададеш въпроса "баба ти пък каква ти е"? :shock: :D :D
Нормално да се е шашнала жената, при положение, че навсякъде това поколение се разнася с лоша слава. Ама ако авторката беше достатъчно умна, да обясни че още е девствена, и че е нормално на тази възраст едно, че не й е коригиран цикъла, второ, че е имало смяна на климата. Тя ги е изпошашкала всичките, после защо така реагират хората.