PDA

View Full Version : момичета помагайте



simba5
08-15-2011, 19:44
Искам да ви попитам според вас кой начин мога да си махна космите на триъгълника. С епилатор е невъзможно, с кола маска ме боли много. Мога да го направя със самобръсначка, но съм чула, че като се бръснеш, след това космите ти стават по-дебели и остри (като на мъжка брада). Това вярно ли е? Препоръчайте ми някъкав начин.

tuzaro
08-15-2011, 19:55
изгори ги с горелка

NomNomNom
08-16-2011, 05:53
С крем , ама пак стават дебели като с бръснач.
Моята тактика е да ги бръсна, по някое време, ако не ме мързи , ги махам с кола маска, вадят се с кръв и пада кожата чат-пат, защото съм некадърна сама , но е поносимо .

Епилатора е някакво дзверство ;д

SonataArctica
08-16-2011, 06:44
вадят се с кръв и пада кожата чат-пат

щото т`ва не е дзверство :lol:

NomNomNom
08-16-2011, 07:43
вадят се с кръв и пада кожата чат-пат

щото т`ва не е дзверство :lol:
Там, дето ми стана лилаво и ми падна кожата , сега е беличко, нормално, но мисля, че никога няма да имам косми там :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

РЕШЕНИЕТО НА ВСИЧКИ КОСМИ -
http://grabo.bg/sofia/fotoepilatziia-na-palen-intim-i-podmishnitzi-za-jeni-za-2990lv-0rqsw
!!!!!!!!

SonataArctica
08-16-2011, 07:54
вадят се с кръв и пада кожата чат-пат

щото т`ва не е дзверство :lol:
Там, дето ми стана лилаво и ми падна кожата , сега е беличко, нормално, но мисля, че никога няма да имам косми там :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ти си някъв дзвер :lol: няква машина :lol:

kitty02
08-16-2011, 08:34
Ножичка ;-)

Taam
08-16-2011, 09:16
С епилатора верно си е нехуманно туй занимание...

Пробвай с крем или с тия лентичките (забравих им името) дето се загряяват, отлеепят и така нататък. Като кола маска са, точно толкова си боли, обаче става по-бързо от епилатора и бръсненето .За който има тренинг де, аз така и не се научих да го правя като хората и е борба всеки път.

tuzaro
08-16-2011, 09:34
не е важно с какво ще си ги махнеш, най-важното е пyтетo да е влажно!

Josefinne
08-16-2011, 11:34
Аз не бих си сложила депилатор там, за вас не знам. Най-добре с бръсначка, ще трябва да повтаряш процедурата 2 макс пъти седмично, става за минутки, не боли и е сравнително евтино.

jghgh
08-16-2011, 11:51
NomNomNom, това си е чист мазохизъм... :shock: Не си прави кола маска сама.. има си козметици за тая работа!


А иначе до въпроса - не може хем боли, хем сърби. Като не искаш да ти станат дебели и твърди космите, ще трябва да се прежалиш за кола маска! Просто няма как. Кремовете за депилация са на същия принцип като бръснача, пак трябва през ден два да ги прилагаш, единствения им плюс е, че оставят приятен аромат и донякъде омекотяват... Но за мен са си пари на вятъра. Самобръсначка изобщо не коментирам, то не е кикерчене, опасност от порязване, досадно често трябва да се бръснеш и т.н.

Най-добре си е кола маска, а ако имаш повече пари - фотоепилация. Просто инвестицията си струва...

Verminaard
08-16-2011, 13:00
Откачаш нагревателите на микровълновата,закрепваш ги към няколко фокусиращи лещи и акумулатор и си готова.Епилираш...с радиация!

Nich
08-16-2011, 13:28
Откачаш нагревателите на микровълновата,закрепваш ги към няколко фокусиращи лещи и акумулатор и си готова.Епилираш...с радиация!

:D

по темата: пробвала съм всички гореизброени начини(без цитирания :Д), най-дълго се задържах на епилатор, свиква се на 2-3път и не се повтаря особено често процедурата в сравнение със самобръсначката, с две думи не е болка за умиране

tuzaro
08-16-2011, 13:29
Откачаш нагревателите на микровълновата,закрепваш ги към няколко фокусиращи лещи и акумулатор и си готова.Епилираш...с радиация!

:D

по темата: пробвала съм всички гореизброени начини(без цитирания :Д), най-дълго се задържах на епилатор, свиква се на 2-3път и не се повтаря особено често процедурата в сравнение със самобръсначката, с две думи не е болка за умиранепробвала си и с горелка :shock:

Nich
08-16-2011, 13:48
Откачаш нагревателите на микровълновата,закрепваш ги към няколко фокусиращи лещи и акумулатор и си готова.Епилираш...с радиация!

:D

по темата: пробвала съм всички гореизброени начини(без цитирания :Д), най-дълго се задържах на епилатор, свиква се на 2-3път и не се повтаря особено често процедурата в сравнение със самобръсначката, с две думи не е болка за умиранепробвала си и с горелка :shock:

:razz: забравила съм,че съм прочела и такава идея, извинявай за психическото натоварване, което ти докарах :D

Decu
08-16-2011, 13:52
^ Малко е гей мъжа на профила ти, но е як! Кой е? :D

а по темата наистина най-добре е колата маска при козметик (не че съм била хахахаа) или епилатор..

Jaune
08-16-2011, 20:50
^ Малко е гей мъжа на профила ти, но е як! Кой е? :D

а по темата наистина най-добре е колата маска при козметик (не че съм била хахахаа) или епилатор..

Деси, т'ва е Ian Somerhalder. Мега як. 8-)

Exothermic
08-17-2011, 09:49
Аз действам с пинсета или епилатор, като пинсетата е далеч по-безболезнена.
Като ме мързи карам с бръсначка, но гледам да я ползвам възможно най-рядко.

cookie_master
08-17-2011, 13:44
Аз действам с пинсета или епилатор, като пинсетата е далеч по-безболезнена.
Като ме мързи карам с бръсначка, но гледам да я ползвам възможно най-рядко.как с пинсета :shock: ?
това ще ти отнеме вечно

Exothermic
08-17-2011, 14:19
При мен става бързо, а и с времето в някои участъци спират да поникват косъмчета. :D
Честно казано с пинсетата става по-бързо отколкото с епилатора и няма кръв! :)

TheTanichka99
08-29-2011, 14:43
мм със самообръсначкаа ! :D

Dessynka
08-29-2011, 14:51
М по-добре не ги бръсни. :)

Аз съм с пинсета - бавно е и много занимавка, но пък става много хубаво и дълготрайно :)

4o4ina
08-29-2011, 15:52
34646541354657 такива теми. :-x

Pliok0019
08-29-2011, 16:20
Намажи ги с мед