PDA

View Full Version : Продават се учебници!!! :)



musicbxst
08-15-2011, 22:30
Здравейте продавам си учебниците тъй като вече не са ми необходими
Продават се учебници по английски ЗАПАЗЕНИ с нормални следи от употреба:
за 10, 11 и 12 клас на профилирана подготовка в езиковите гимназии
както следва

Pearson Longman

CAE Gold Plus комплект Coursebook (учебник) и Exam Maximizer (учебна тетрадка) - (зелените)
Писано е само с молив, на няколко упражнения отговорите бяха отбелязвани с химикал-съответна са изчистени с коректор)
Учебната тетрадка е напълно изчистена (изтрита). Учебника не съм го трил трябва само да се въоръжите с гума и сте вие
цена 35

http://www.longman-bulgaria.com/product.php?id=67


CAE Gold New proficiency (синия) комплект както по горе учебник и учебна тетрадка, писано е само с МОЛИВ, имаше само няколко отговора които бяха отбелязани с химикал и съм ги изчистил с коректор. Учебната тетрадка беше попълнена на около 40-50 процента сега е напълно изтрита. Учебника не съм го трил; попълнен горе долу на 60-70 процента. (само с молив разбира се)
цена 40
http://www.longman-bulgaria.com/product.php?id=68

Отделно Английска литература за 11 клас на издателство 'ПРОСВЕТА' ENGLISH THROUGH LITERATURE
Учебник и учебна тетрадка попълвани на има няма 10-15 процента учебника е изтрит, уебната тетрадка мисля че има няколко неизтрити упражнения.
Практически нови.
Коричната им цена е съответно на учебника-14, на учебната тетрадка 6 лева (общо 20)
давам ги за 15

ПОДАРЪК!
Английска литература за 12 клас пак на просвета ксерокопие безплатно- ако вземете всичко заедно
Мисля че съм попълвал само 1 или 2 упражнения или само съм подфчертавал с молив, практически нова е литературата


ИМАМ също така някъде и учебници Opportunities червен, зелен и син, за тези които сега започват но трябва да ги видя къде са и в какво състояние са.

От Варна съм, но мога да пратя и с куриер и наложен платеж.
за връзка на ЛС

Не съм често онлайн но след като пусна обявата ще се постарая да бъда редовно в форума. :)
Поздрави!

musicbxst
08-19-2011, 09:22
Също така имам и всякакви помагала за матура по БЕЛ, много са добри -гарантиран успех взех си матурата с тях с много добра оценка :P

musicbxst
08-31-2011, 17:38
здравейте имам и учебници по немски трябва само да видя в какво състояние са :)

musicbxst
09-06-2011, 09:53
Айде 15ти идва :booooomb:

ivtex72
09-27-2011, 18:11
интересуват ме учебниците по английски дай тел номер или се обади на 0885025888

Samanta923
01-10-2012, 06:48
търся CAE Gold Plus Coursebook много спешно някой ако го има да ми пише...