PDA

View Full Version : >>>>>>>>>>>>>



Dumb
08-16-2011, 06:29
.Отворих вратата съвсем предпазливо, имах чувството, че звяр има зад нея. За пръв път щях да нощувам там. Бях влизала и друг път, но само денем, а тогава бешие нощ. Знаех ли какви таласъми и караконджули може да има, може и заблудени сенки да висят над телата ни цяла нощ докато съмне.
Отворих вратата съвсем предпазливо, а от нея ме обгърна лъх на сушени билки. Размирисали се, завихрили един танц тея ми билки- напълнили цялата стая. Цялата стая от пода до тавана пълна с отвара.
Той светна лампата и всичко светна. Цялата тая магия заблестя пред очите ни. Обви ни във воал от благи усещания и отражения. Покрити под това полу прозрачно, в нежни цевтове изтакано одеяло, се превърнахме в сенки.. Сянка със сянка - преплетени между светлината и тъмнината. Двете изначала вплетени в кълбо от чудесии.
Съмнало се беше вече, когато отворих очи. Никога. Никога вече не исках да напускам тази стая, тази къща. Всичката магия беше попила в цялото ми тяло и остана там завинаги
.

anonymous546178
08-17-2011, 06:06
\:D/ \:D/ Добра работа.. ама нещо не в твой стил

Taam
08-22-2011, 16:52
Никога. Никога вече не исках да напускам тази стая, тази къща. Всичката магия беше попила в цялото ми тяло и остана там завинаги.
:smt007 :smt007
Прекрасно е, Петя. : )

Dumb
08-24-2011, 06:30
Благодаря!