PDA

View Full Version : не мога да го разбераа ..



gabby1995
08-16-2011, 11:56
Здравейте ! Аз съм Габи и съм на 16 . Преди около месец , когато бяхме с едни приятели да похапнем на една лафка , там срещнах едно момче ! След като се пребрах вкъщи видях че ми е писал по феисбук-а . . въобще не предположих , че ме познава .. Всъшност ми се стори доста приятен , и като характер също много ми хареса .. ! Пишехме си всеки ден в продължение на 2 седмици , и най накрая решихме да се видим , като отидем на басеин заедно !
Е , отидохме на плаж .. там също си побъбрихме , и спед това се случи нещо много вълнуващо ! Той беше влязъл в басеина и ме молеше и аз да вляза с него , обаче тъи като на мен ми беше много студено, не се съгласих .. , но по-късно влязохме и двамата ! След като влязох му казах ,че не мога да плувам много добре , (защото в басеина си беше доста дълбокичко ) и тои ме хвана и ме притисна към себе си .. направо въобще не го очаквах . . след това ме заведе до стълбичката , усмихна се и ме целуна по бузата .. ! Не знам защо, но реших просто да си стоя и да не предприемам никакви деиствия , просто след целувката му се усмихнах , а след това излязох от басеина . . Не знам дали причината е , че не отвърнах на целувката , но след това се държеше все едно нищо не се бе случило .. ! Даже почти спряхме да си пишем , а когато си пишехме се питахме само " как си " , " как я караш " и т.н. . . . НО ! Преди няколко дни си бях качила нова снимка в профила ми в феисбук-а и видях , че той я е коментирал .. беше написал :: Красавицата МИ ! :** .. чак се учудих , че е коментирал снимката ми .. много се развълнувах от коментара му и с нетърпение чаках да влезе в феиса и да ми пише .. да ама си останах с чакането . Той влезе , но нищо .. не ми писа . . . уш ми е казвал ,че ме чувства много близка , че много съм му допадала , а немога да го разбера някакси .. дали ми е сърдит заради целувката . . не знам и аз вече !!

Моля ви , даите ми някакъв съвет , че не знам какво да правя вече . Това момче толкова ми е взело акъла . Мислех си да го попитам дали не ми е сърдит за нещо , дали не съм сбъркала някаде . . не знам ! Много съм объркана , куп въпроси изникват в главата ми . .
Извинявам се ако има някакви правописни грешки , просто бях много развълнувана докато го пиша . . !

sladur4etyYy
08-16-2011, 11:59
като ти пише, че си красива, има предвид, че те харесва на външен вид, но това съвсем не значи, че има някакви намерения или чувства към теб. какво си го слагаш на сърце, забавлявай се с всичко, ще си живееш доста по- спокойно. :wink:

gabby1995
08-16-2011, 12:02
е да .. , но тогава какво е значела тази целувка ?!?

balu4ka
08-16-2011, 12:04
Той не те е харесал,явно си е "играч",не очаквай скоро да ти обърне внимание.Гледай си живота и толкова.

sladur4etyYy
08-16-2011, 12:06
е да .. , но тогава какво е значела тази целувка ?!?

че изпитва плътско влечение към теб и всяко друго добре изглеждащо момиче.

gabby1995
08-16-2011, 12:08
ами всъшност , до колкото го познавам не ми излежда голям женкар . . дори не се и прославя като такъв , но си имам едно наум .. и това е вариант !

Exidee
08-16-2011, 12:27
A защо чакаш той да ти пише .. нали знаеш лафа "щом не те търся, чакам ти да ме потърсиш" , давай смело, кажи му какво изпитваш, така сама се прецакваш според мен . Успех! :)

gabby1995
08-16-2011, 12:30
Благодаря ти , Exidee ! : )

Audiophile
08-16-2011, 12:34
я отивайте пак на басейн 8)

kyon
08-16-2011, 13:46
Предложи му пак да излезете? :-D

Luidgie
08-16-2011, 13:53
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

MojoJojo88
08-16-2011, 13:55
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?
Може да е изтекъл в басейна... :grin:

Luidgie
08-16-2011, 13:58
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?
Може да е изтекъл в басейна... :grin:
И да е изтекъл, едва ли е направил някакво впечатление, то с това "огромно" количество. Най-вероятно някое невинно момченце го е глътнало...

kyon
08-16-2011, 14:27
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

Толкова малко пъти ли ще споменеш Господ?

Luidgie
08-16-2011, 14:31
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

Толкова малко пъти ли ще споменеш Господ?
Не, мисля да го спомена още милиард пъти!

kyon
08-16-2011, 14:33
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

Толкова малко пъти ли ще споменеш Господ?
Не, мисля да го спомена още милиард пъти!

Сигурно, защото имаш малък речник. /фацепалм

Luidgie
08-16-2011, 14:36
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

Толкова малко пъти ли ще споменеш Господ?
Не, мисля да го спомена още милиард пъти!

Сигурно, защото имаш малък речник. /фацепалм
Точно това е! Речникът ми е толкова беден, че едва наброява 10 думи. А фейспалма, да не казвам къде да си го завреш.

MojoJojo88
08-16-2011, 14:37
МИЛИ БОЖЕ! Пиши му! Или се правиш на недостъпна? Господи отговорът е толкова прост! Неможеш ли сама да стигнеш до него? Или си забрави мозъка на шезлонга?

Толкова малко пъти ли ще споменеш Господ?
Не, мисля да го спомена още милиард пъти!

Сигурно, защото имаш малък речник. /фацепалм
Точно това е! Речникът ми е толкова беден, че едва наброява 10 думи. А фейспалма, да не казвам къде да си го завреш.
Глей ква си па ти...не ти е беден, а ти е малък :? :D :D :D

Luidgie
08-16-2011, 14:51
Е kyon знае най-добре какъв ми е речника... То неговия/нейния нали е много голям.

kyon
08-16-2011, 14:54
Не бе ГОСПОДИ.. Не е така, о БОЖЕЕ! МИЛИ ГОСПОДИ, ГОСПОДИИИИ :(

MojoJojo88
08-16-2011, 14:58
Не бе ГОСПОДИ.. Не е така, о БОЖЕЕ! МИЛИ ГОСПОДИ, ГОСПОДИИИИ :(
Нидей рива, помогни на момичето да й порасне речника....

Luidgie
08-16-2011, 14:59
Не бе ГОСПОДИ.. Не е така, о БОЖЕЕ! МИЛИ ГОСПОДИ, ГОСПОДИИИИ :(
Нидей рива, помогни на момичето да й порасне речника....

А така! Помогни ми! Щото на мене Господ не ми е помогнал, за това ти, О велики! Ми помогни!

kyon
08-16-2011, 15:00
Ни мога бе, ГОСПОДИ! МАЛЪК РЕЧНИК ИМАМ , ГОСПОДИИИИИ ...

Аре без повече сеири.. чувствайте се свободни да говорите за ГОСПОД. xhahaxhax

Luidgie
08-16-2011, 15:02
Ни мога бе, ГОСПОДИ! МАЛЪК РЕЧНИК ИМАМ , ГОСПОДИИИИИ ...

Аре без повече сеири.. чувствайте се свободни да говорите за ГОСПОД. xhahaxhax
Сеира ти го направи. Разбирам, че ти е скучно, ама вместо да се занимаваш с моя речник. Провери своя, може да има някои думи които дори ТИ незнаеш!

kyon
08-16-2011, 15:03
8-)