PDA

View Full Version : диета



modelcheee
08-16-2011, 13:08
офф няма да пропусна да се оплача :Д така значи върнах се от море и отидох на диетолог . той ми направи режим който трябва да спазвам който е 16 дни и след тези 16 дни ще ми направи не толкова строга диета за поддържане на свалените килограми , а те трябва да са около 6 . и сега към питането ми . значи кога пак ще мога да ям сладки работи защото като видя шоколад и почти припадам . знчи вчера едни приятелки са си купили шоколад и желирани бонбони и мен почна да ми се вие свят и щях да припадна . никога не съм живяла толкова време без сладко . аа и не може да ям хляб и сега нямам никакво сили в краката . отида на разходка на 10-тата крачка имам чувството че ще падна просто не ме държат . какво да правя не мога да я прекратя защото съм дала 150 лева за тая диета (не аз а майка ми :razz: ) смисъл по - скоро как да преодолея пристрастяването ми към сладкото и да си избия от главата постоянните мисли за храна ;((((

kitty02
08-16-2011, 13:20
Мисли за нещо друго :)

08-16-2011, 17:28
Олеле каква по дяволите е тая диета? Иначе кажи на приятелките ти да са по-толерантни и да не те тормозят така... Мисли за нещо друго и така... :S

vikiraa
08-16-2011, 19:22
Прави си така плановете за деня,че да нямаш време в което да не правиш нищо и да мислиш за храна.Мен не ми звучи много здравословно да си на диета от която ти става толкова лошо...пък и за 16 дни 6кг е доста бързо сваляне,но не аз съм тази която разбира де...
Успех с диетата :P

titinkaa
08-16-2011, 20:08
Така ти става,защото си свикнала да приемаш всеки ден сладки неща,и сега организмът ти си иска,защото е свикнал.Мисли за нещо друго,чети книга или нещо от сорта,за да се залисваш и да не мислиш за сладко,а на приятелките ти им кажи, поне като излизате да не хапват сладко пред теб.

kyon
08-17-2011, 10:44
Издръж малко.. ще свикнеш.