PDA

View Full Version : Басейн



under_black_sky
08-16-2011, 18:07
Здравейте,не знам дали темата е за тук,извинявам се ако е така :) Значи днес бях на басейн и през по голямата част лежах по гръб и предната част ми се изпече добре и ми почервеняха краката,ама отзад съм беличка.Като застана в профил отпред червено отзад средно някакво има разлика.КАк да го оправя :( Скоро на басейн пак няма да ходя и със солариум дали ще стане малко изравняване или ще се пече пак повече предната част а задната ще е назад с материала :Д

mimimimi123
08-16-2011, 18:13
ами трябва да се печеш и отзад, но щом няма да ходиш на басейн [море]?? ,ако няма никъде да ходиш излез на двора/терасата и там се печи, но преди да се изложиш на слънце се намажи с мазило, АКО ИСКАШ ДА НЕ ТЕ БОЛИ, защото щом си червена (не е задължително) ще те боли :)

under_black_sky
08-16-2011, 18:34
Значи май солариума отпада като вариант.То не ми е толкова проблем ама се вижда повече на бедрата и затова.Но ще изчакам значи да ми мине червеното и ще видя как ще стои :Д

blueberryyy
08-16-2011, 19:32
Ъъ :-o
За един ден няма как да стане фрапираща разлика, споко...

under_black_sky
08-16-2011, 19:38
И аз взех да го осъзнавам пък и то сравнение с червеното ми се струва бяло :Д ама дреме ми вече ще се оправи ,ако ме дразни по нататък ще видя ккакво ще правя :))

xoxi
08-16-2011, 19:41
Щом си била само 1 ден, спокойно.
След няколко дни ще избледнееш и няма да си личи толкова разликата.
Аз миналата седмица се изпекох повече от лявата страна, но като гледам сега въобще не личи. Само, че на мен не ми беше първи ден и вече съм кафява.

titinkaa
08-16-2011, 19:47
Като идеш другия път на басейн се печи на другата страна,за да ти се изравнят.

infinitypeace97
08-17-2011, 09:42
Печи се от другата страна 8-) Аз така сега след морето от лявата страна ми се забелязва разлика от банския на дупето, а от дясната няма и съм си по-беличка :D

under_black_sky
08-17-2011, 11:21
Днес вече не съм червена отпред и не се забелязва толкова и се успокоих ,нещо май се бях стресирала излишно.Благодаря ви за отговорите :)))