PDA

View Full Version : Какво да правя



teen4o5000
08-16-2011, 19:19
Възбуждам се като гаджето ми ме прегърне и като се целуваме.Не знам дали ме е усетила,но искам това да спре.Неудобно ми е като излезем и все да ми е вдигнат.Смятате ли,че ме е разбрала и как да го спра и може ли?

SonataArctica
08-16-2011, 19:20
Мисли си за баба ти в различни пози. 8)

teen4o5000
08-16-2011, 19:24
:D Еми като гаджето ми е до мене едва ли ще се сетя за баба ми :D

teen4o5000
08-16-2011, 19:26
Искам да попитам и момичетата как биха реагирали на такъв простак като мене,дето не може да се овладее,ако го усетят,че му се е вдигнал.
П.П.От начало не ставаше така,но вече не знам :(

xoxi
08-16-2011, 19:36
На колко си?
Предполагам, че точно сега яко те тресат хормоните.
С времето ще се научиш да се контролираш. Не напълно, но достатъчно. 8-)

liliii
08-16-2011, 19:37
Нормално, след като те привлича...

jghgh
08-16-2011, 19:40
Това пък е напълно нормално.
Повярвай, нямала съм приятел, който да не го е вдигал около мен дори само от целувки.

Просто много я харесваш. Нормално е.
Може и да те е усетила, разбира се, може и да не е.
Но това не е осъдително. Това е просто нормално.

teen4o5000
08-16-2011, 19:40
На 17 съм,а тя е на 15.Рано и е на нея за секс,то и аз не съм правил де.Има ли някакви хапчета?Просто ми е супер неудобно и ако е усетила,ако примерно повдигне въпроса,нямам представа какво да кажа :(

teen4o5000
08-16-2011, 19:42
П.П.Нормално е,но е ужасно,повярвайте.Като се разделим и си погледна панталона си личи и то доста,но тя едва ли поглежда там :(.Много ми е гадно,ако ме е усетила сигурно си мисли,че искам от нея секс или нещо такова.Като се запознахме в първите дни тя сама ми каза,че не е готова още.Утре ще се срещнем и пак ще се повтори същата история :(

Silwiya
08-16-2011, 19:51
А защо не и обесниш? Примерно при добро изложение тя няма да се почувства ужасена, а поласкана :-)

jghgh
08-16-2011, 19:53
Хапчета? Ти окей?

Да не би да си възпитаван че сексът е супер лошо нещо, както и мастурбацията и т.н. ... Звучиш точно като такъв човек.

Виж сега. Похвално е че мислиш за нея и гледаш да я "опазиш". Това е чудесно. Нека тя сама го пожелае, а ти да не я притискаш. Това е чудесно.
Обаче да се самобичуваш, че се дървиш в нейно присъствие е много тъпо, безсмислено и ... не знам... Обичай и приемай себе си такъв какъвто си. А и, повярвай ми, абсолютно всички мъже са така, не си нито 1вият, нито последният. Не си и единственият такъв.
Не мисли за хапчета, не се чувствай гузен - даже е добре, че има такава химия между вас.
Като дойде моментът за секс пак ли ще се притесняваш, че си надървен?

За Бога.....

Просто го слагай под колана, чувала съм, че мъжете правят така? Нямам идея всъщност 8-) Но си имало трикове, при които да не личи възбудата.

Споко и пий една вода.

teen4o5000
08-16-2011, 19:53
А защо не и обесниш? Примерно при добро изложение тя няма да се почувства ужасена, а поласкана
_________________
Еми мислел съм си,но не знам как,не ме бива и в приказките.Какво да и кажа,просто си нямам и на идея.Толкова съм зле :(

teen4o5000
08-16-2011, 19:57
Притеснявам се,че може да и е гадно,да мисли,че я притискам :(.За секс въпроса няма да повдигна,но ако не аз,то има кой :(

jghgh
08-16-2011, 20:01
Трябва да не е в час, ако си помисли, че я притискаш само от такова нещо.
В крайна сметка ако си го помисли и повдигне въпроса може да й обясниш, че няма момче, което да не е възбуден от приятелката си по време на срещите с нея.

Това явно е заложено в човека по презумпция - да се размножава, да прави поколение, да е в готовност за това. Любовта и сантименталностите са украса. Въпрос на природа е че при всяка близост с момиче членът ти е вече "готов". Това не е притискане, а нещо естествено, особено ако е привлекателна.

Не вярвам да си го помисли. Ако го помисли - значи няма никаква обща култура. Винаги можеш да я разубедиш, давайки пример и с други момчета, ако трябва лично да ги пита.

И, между другото, да ти стане съвсем не е притискане. Аз наричам притискане при изрична молба към момчето да почакаме, или при изрично заявление, че аз секс няма да правя, да се опитва да ме "предразполага", да ми натяква, да ми прави намеци и т.н.

Не вярвам ти да правиш това. Така че, сериозно, успокой се...
А между другото не се знае дали пък на нея не й се иска нещо повече когато се натискате, кой знае? :D А ти понеже си толкова уплашен да не предприемаш нищо.

Silwiya
08-16-2011, 20:02
Кажи и. Кажи и, че не искаш да я притискаш за секс, кажи и, че ще изчакаш когато стане готова, без значение кога е това. Кажи и, че я обичаш... обесни и как се чувстваш за това, че го "вдигаш".. И ОЩЕ НЕЩО! Не си мисли, че тя не го е видяла, просто се прави на ударена с мокър парцал. :-D Моя съвет: БЪДИ ОТКРОВЕН!

teen4o5000
08-16-2011, 20:08
Наистина съм мислел да и кажа какво чувствам и че не я притискам по този начин,но не знаех как би реагирало едно момиче на моите несвързани изречения :D.Дано утре съм малко по уверен :(

anonymous708973
08-16-2011, 20:32
П.П.Нормално е,но е ужасно,повярвайте.Като се разделим и си погледна панталона си личи и то доста,но тя едва ли поглежда там :(

Не че искам да те sad-вам още повече, ама гледа 8-) Съдя по себе си, аз много гледам там. :oops: Шанс.

Та, ако те попита, обясни й точно това, което написа тук. Че не я притискаш, но просто ти действа така и че се надяваш това да не е проблем за нея. Момче си, това е физическа реакция на твоя пол. Тя също се възбужда, просто не й личи. :) Слава Богу, момичетата поне за това не трябва да се тревожим. :-D

Alabalaportokala
08-17-2011, 01:28
Ако сте на публично място и си личи прекалено много е смущаващо наистина. Говоря от личен опит. Решението на проблема е да носиш малко по широки дънки, панталон или както се носиш.

Но ако сте си само двамата не виждам къде е проблема. Човещинка си е когато си в интимна близост до мадама която те привлича сексуално да вдигнеш самолета. Питал съм доста момичета дали това ги смущава по някакъв начин и на всички отговора беше един и същ : "не". Не си мисли, че и твоята приятелка не се възбужда когато се прегръщате и целувате. Разликата е, че мъжете сме наказани от майката природа да ни личи когато сме възбудени. Хехе това в кръга на шегата разбира се. Всяко нормално момиче би го приело като комплимент. В нейните очи това е доказателство, че тя е желана, привлекателна и красива.

GLaDOS
08-17-2011, 03:29
^ Хах ,аз не се чувствам наказан 8-)

По темата :
Няма какво да ти казвам . Пази се само да не се излагаш пред хората със самолета :D ,а от мацката не се пази - и да не си го признае ,аз ти казвам че не й става лошо 8-)

teen4o5000
08-17-2011, 05:38
Не излизаме на публични места,но до като се прибирам ми е доста кофти :D

teen4o5000
08-18-2011, 10:08
Не успях да събера смелост да и кажа :-x.Уж започнах с "аз,такова",но само до там.С моя несвързан текст,тя взе да ме целува и не успях нищо да кажа :oops:

kyon
08-18-2011, 10:12
Ъм, доста ми е неудобно, но ме привличаш доста затова не му се плаши на малкия. :lol:

teen4o5000
08-18-2011, 10:35
Каквото и да казвам ще ми трябва малко решителност.Ако е забелязала лошо,ако не е забелязала ще и говоря празни приказки :(

teen4o5000
08-18-2011, 18:49
Оф,пак нищо не и казах.Преди малко бяхме навън.До като се целувахме тя си сложи ръката там.Не знам нарочно ли е или без да иска,но щях да потъна в земята.Не е ставало после на въпрос нищо свързано с къде си беше сложила ръката.Държа я там известно време след като спряхме да се целуваме и седяхме прегърнати.Дори да не е забелязала преди сега дали е усетила :( :oops:

TheNewReligion
08-18-2011, 19:48
Купи си от стягащите калъфи.

teen4o5000
08-18-2011, 20:07
Сериозно се почувствах супер гадно и даже още не ми дава мира защо го направи и дали е нарочно :(

jeezloxxy
08-18-2011, 20:15
Ъм, доста ми е неудобно, но ме привличаш доста затова не му се плаши на малкия. :lol:

:razz: :razz:

Точно това направи.

DeviL_AsS
08-18-2011, 20:20
Каквото и да казвам ще ми трябва малко решителност.Ако е забелязала лошо,ако не е забелязала ще и говоря празни приказки :(

Обърни 2 водки и ще ти дойде смелостта.

teen4o5000
08-18-2011, 20:29
...и няма да знам после какво съм и казал,ако въобще успея да повдигна въпроса :D

eXxXciTeD
08-18-2011, 20:37
Това е съвсем нормално... Тъпо е да се срамуваш, че си мъж.. :?

icetoo0
08-19-2011, 10:57
Дигай брат до като можеш, защотот после ще искаш да се върнат тези времена но няма да стане ;]