PDA

View Full Version : Oт какво е ;x ?



motohead
08-16-2011, 20:12
Проблемът ми е че от март, 1 месец след рожденният ми ден почнах да се потя много без причина ( много НЕ като количество а като ПЪТИ) Повечето хора с които споделях ме успокояваха с това,че е нормално,било от пубертета (също и 1 приятел е като мене)
Използвам много ролони,бръсна се , какво ли неправя но все се потя , но това е странното че не винаги :D Например вечерта исках да пробвам да се изпотя и си сложих ДЕБЕЛО одеало и изобщо не се изпотих а ми беше МНОГО топло или като пътувам ( в кола) също не се потя . Четох за тази половин година много много теми за потене и така разбрах че не страдам от някакво заболяване , но все пак много се чудя от какво ще се потя така и дали ще продължава .. ?


Краката не ми се потят,а дланите малко защото винаги ми са МНОГО топли ръцете :)А забравих и като ми е съвсем нормално (като съм у нас или на хладно място) не се потя изобщо.

БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА,КОЙТО СТЕ ПОЛОЖИЛИ ЗА ДА ПРОЧЕТЕТЕ ТАЗИ ТЕМА (bow)

Altamira
08-17-2011, 09:05
мии пробва ли да се изследваш за нещо на хипофизата? ии иначе тва сигурно е от стрес и на мен ми се е случвало като се притеснявам, да се потя малко повечко. можеш да поровориш в интернет за някоя народна отвара против изпотяване, чела съм някакви рецепти, но не помня вече..