PDA

View Full Version : Бяло течение



titinkaa
08-16-2011, 20:14
Здравейте!

Забелязвам,че в последно време имам бяло течение,малко повече от нормалното.Преди няколко дена бях в овулация,но и сега пак си имам същото течение,като тогава.Едно такова леко бяло е на цвят,не е прозрачно.Та се чудя дали не съм лепнала някакви гъбички от тея обществени тоалетни и т.н.Хигиената ми е на ниво,поддържам се всеки ден по 2 пъти,и пак го има.А секс правих миналата седмица,но с кондом.А да не би да съм настинала и от това да е,че тея дни ме наболява гърлото.
Нека някой който знае нещо по въпроса да пише.Искам само сериозни коментари.

Biskfitka
08-16-2011, 22:49
Сигурно си настинала.Ако искаш изчакай да ти мине настинката (или болката в гърлото,каквито оплаквания имаш де...) и виж дали и то ще спре.Но нищо няма да ти стане,ако отидеш на гинеколог :)

titinkaa
08-17-2011, 06:20
Еми ще изчакам да мине настинката и после ако не отшуми ще ида на АГ.

maya884
08-20-2011, 12:44
Видях темата и да не правя друга реших да попитам следното-Бялото течение всеки ден ли се забелязва да запа гащите или...Защото при мен не е всеки ден

kalpazanka
08-20-2011, 13:10
Нормално здравата вулва не тече. Обичайно около овулацията може да усещаш влагалището по-хлъзгаво и да ти се мокри бельото, но това не е бяло течение, а цервикална слуз.

mimseyy
09-09-2011, 12:24
На мен всеки ден ми цапаше гащичките и най-вероятно може да си хванала някой гъбички на мен доктора ми изписа флажил и флуомизин и сега е по-малко (: