PDA

View Full Version : Какво да правя?



ssweetcandy
08-16-2011, 20:49
Запознах се с момче и още в началото го харесах. Започнах да се влюбвам видно и той в мен. тръгнахме и след около седмица той се отдалечи .. вече втори ден отдалечен го попитахкакво му има и защо е така а той започна да ми обяснява , че между нас не се получава защото все още има чувства към бившата си с която е бил 3 години и това че не може да ми се отдаде изцяло щяло да ме нарани аз естествено се почувствах гадно и го питах дали късаме и той ми каза , че ако намеря по правилно решение ок обаче според него това е най - вярното сега обаче една седмица след като сме разделени започнахме да излизаме по приятелски днес бях с него 5 часа и все още имам чувства към него. Това ме наранява и не знам какво да правя чудя се как да си го върна . Някакви идеи освен да говоря с него?
Благодаря предварително ^^

elysunny
08-16-2011, 21:06
ГОВОРИ с него, не с нас

elysunny
08-16-2011, 21:07
и бтв на колко сте ?

DeviL_AsS
08-16-2011, 21:12
Мислиш ли,че има смисъл да си с него,докато той още има чувства към бившата си?Няма ли да ти е гадно?Да се чувстваш пренебрегната?!

GShock
08-16-2011, 21:21
Даам.. освен пренебрегната ще се чувстваш излишна.. Той ще залъгва себе си с теб, а на свой ред ще лъже теб като ти казва, че те обича etc.. :)

kobrichka
08-16-2011, 21:25
Говори с него, друго няма какво да ти кажа :( Замисли се над това, дали си струва да си го връщаш !?!?! Той ти е казал,че има чувства към бившата, искаш ли да си заместител ? Според мен лично, това момче не е готово за нова връзка и определено смятам, че ти ще страдаш накрая. Но ти си човека, който трябва да реши. :)

ssweetcandy
08-16-2011, 21:37
Благодаря много , че толкова бързо се отзовахте бтв аз съм на 14 а той на 16 сега като се замисля май наистина няма смисъл да започваме нещо отново и не искам да съм парцал който се използва за следи от кока кола ако ме разбирате не искам да ме използва за да я забрави , но когато бяхме заедно сякаш беше истинско а и като излизаме почти всеки ден ми е трудно да не съм до него , но ще се справя благодаря ви!

balu4ka
08-17-2011, 07:20
Твърде си незряла. Остави го ,като иска да се върне при бившата си,не е момчето за теб.Няма какво повече да направиш (:

SonataArctica
08-17-2011, 07:28
аз съм на 14 а той на 16

Here's the problem

Hilary_
08-17-2011, 07:34
Няма какво да направиш повече.
Момчето ти е казало, че още я обича.
Какво да правиш? Спри да излизаш с него и да си храниш надеждите напразно .. :?

xPafx
08-17-2011, 09:42
Моме, ти мазохист ли си? Момчето има чувства към друга и е направил много добре като ти е казал. Просто няма как да е с теб изцяло. И ти все пак искаш това... А и още нещо... знаеш ли ква е разликата в акъла и начина на мислене на един 14 годишен и един 16 годишен.. и там сигурно има нещо..

kyon
08-17-2011, 09:47
Така или иначе си наранена. Рискувай и тръгни с него.. квото стане ..

DeviL_AsS
08-17-2011, 09:50
Така или иначе си наранена. Рискувай и тръгни с него.. квото стане ..

Да,айде да тръгне с него,че да стане още по-наранена :x
Страшна логика.
Щом момчето обича друга,тя за кво да се навира?За нея изобщо няма да е приятно да е на 2ро място.

Bambii
08-17-2011, 09:54
Докато е с теб ще мисли за друга... няма смисъл. Не се занимавай.

kyon
08-17-2011, 10:02
Така или иначе си наранена. Рискувай и тръгни с него.. квото стане ..

Да,айде да тръгне с него,че да стане още по-наранена :x
Страшна логика.
Щом момчето обича друга,тя за кво да се навира?За нея изобщо няма да е приятно да е на 2ро място.

На мен ми е все тая.. тя пита в форум :D Толкова не може сама да прецени..

antifashionshit
08-17-2011, 13:57
бившата е просто оправдание. просто не те харесва достатъчно, че да остане с теб за по-дълго.

fenkaaa
08-17-2011, 13:59
Моме, ти мазохист ли си? Момчето има чувства към друга и е направил много добре като ти е казал. Просто няма как да е с теб изцяло. И ти все пак искаш това... А и още нещо... знаеш ли ква е разликата в акъла и начина на мислене на един 14 годишен и един 16 годишен.. и там сигурно има нещо..