PDA

View Full Version : Няма по-хубаво нещо от...



make_you_mine
08-16-2011, 21:27
довършете изречението като смисъла е в Ебането.
Кое е най-хубавото нещо за вас в секса ?
За мен това е да усещам целия му хуй в путката си, да пулсира целия вътре в мен,обожавам чувството. За вас кое е ?

Naik1
08-16-2011, 21:41
0т това да чета некадърно написани простотии. Като си представя как момиче казва това, ккоето си написала, ми става много кофти :(

TheJack
08-16-2011, 22:05
Здравейте, няма да се задълбочавам, но да ви кажа засега не съм имала никакви по-интимни контакти с момче...нищо по-така нали се сещате...без орална, даже не съм се натискала сериозно с момче...и ест не съм правила секс..целувала съм се с език,но няколко пъти... на 18 съм. Тук гледам разни на по 14 се оплакват,че не са правили секс,а аз съм вече дооста по-голяма. Приятел от много време не съм си имала. А не мисля,че имам някакви проблеми. Нормално, добре изглеждащо, симпатично момиче съм , приятелите ми ми казват,че съм красавица даже, (със сини очи съм и наистина изглеждам добре и по мое мнение), та така де...чудя се-не ми е дошло времето или какво? Но хормона си е хормон,знаете как е...не съм се влюбвала,апсурд... Та къде ли е проблема и дали скоро ще е промени... Мн ли съм изостанала? Всмисъл, мен вече ми се прави,ама като няма с кого ! :oops:
By: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3513710&highlight=#3513710
Тейй тоо...до 18 години държано на въжи после...не може се запре дет се пее...деградация :grin:
По темата:Няма по-хубаво нещо от това да разбереш ,че приятелакта ти ще ти пусне :D :D
Това за мъжете е нещо голямо 8) 8)

ShtrudeL
08-16-2011, 22:26
Айде ще се видим пак като си оправиш начина на изказване. :wink: