PDA

View Full Version : Моля за съвет!



damqn4o
08-17-2011, 06:22
Има едно момиче с което излизаме доста често... Никога не ни е скучно заедно, но се чудя вече къде да излезем... Става банално вече навсякъде...

П.С: С нея можем да правим всичко заедно... спорт, разходка, плаж ... и така... Някакви съвети ?

SonataArctica
08-17-2011, 07:05
Нито знаем от къде си, нито нищо.. :-o
Излезте извън града някъде. Планина? Хижичка?

damqn4o
08-17-2011, 07:16
Нито знаем от къде си, нито нищо.. :-o
Излезте извън града някъде. Планина? Хижичка?

Брат, ако имах 18 години и кола можеше и да я заведа! От Варна съм.. И двамата сме на 15 години... Говоря за някое местенце в града :)

SonataArctica
08-17-2011, 07:19
Като нямаш 18, с влак отиди някъде бе.
Боровец например.

DaNGeRousLy
08-17-2011, 07:21
ти имам проблема :(

damqn4o
08-17-2011, 07:25
Златен си брато, но мисля че майка и няма да я пусне... Познавам и майка и и баща и :( Работата е там, че ходихме с нея 1 година и 3 месеца, след това се разделихме и сега просто излизаме... Тя си има приятел, което усложнява още повече работата... Ходят от година вече ... А нашето беше детска работа ... бяхме на 12 години :D Сега тя обмисля връзката с приятеля си и аз и помагам да разведри, аз имам чувства към нея... Когато излезем стоим постоянно прегърнати, но когато посегна да я целуна тя се дърпа... Май още не е готова да се раздели с приятеля си... А пък приятелят и е на 19... тя е на 15 :shock: :shock:

damqn4o
08-17-2011, 07:27
ти имам проблема :(

Ако прочетеш горния коментар ще ти се доизясни :D

DaNGeRousLy
08-17-2011, 07:29
ти имам проблема :(

Ако прочетеш горния коментар ще ти се доизясни :D

Чета преди да пиша, бъди спокоен .. :-o

damqn4o
08-17-2011, 07:29
ти имам проблема :(

Ако прочетеш горния коментар ще ти се доизясни :D

Винаги чета преди да пиша .. :-o

Гледам, че след теб съм го написал и затова.. Извинявай :)

SonataArctica
08-17-2011, 07:41
Разходете се в детската градина .

jghgh
08-17-2011, 12:13
Златен си брато, но мисля че майка и няма да я пусне... Познавам и майка и и баща и :( Работата е там, че ходихме с нея 1 година и 3 месеца, след това се разделихме и сега просто излизаме... Тя си има приятел, което усложнява още повече работата... Ходят от година вече ... А нашето беше детска работа ... бяхме на 12 години :D Сега тя обмисля връзката с приятеля си и аз и помагам да разведри, аз имам чувства към нея... Когато излезем стоим постоянно прегърнати, но когато посегна да я целуна тя се дърпа... Май още не е готова да се раздели с приятеля си... А пък приятелят и е на 19... тя е на 15 :shock: :shock:
Не знае какво иска.

Може и да имаш шанс с нея, но бъди подготвен и за обратното - прекалено дълго да те разиграва и накрая нищо да не излезе, понеже не знае какво иска - теб или "баткото".
Само казвам.. Трябва да си подготвен и за най-лошото.

Това с влака е просто супер идея, но го направете за 1 ден - така техните няма да разберат. Например сутринта хващате влака и предиобед сте в Шумен - Шумен не е лош град, има кво да се види, паметника, тва-онова. После вечерта хващате влака и сте си у вас тъкмо за вечерния час.
Или до Провадия отидете с маршрутка или пак с влак, да видите крепостта, и там каквото има да се види.

Щом имате толкова много общи неща значи не е проблем да организирате нещо свързано именно с тези неща.....