PDA

View Full Version : Знам,че ще бъда упрекната за действията си...



let_me_be
08-17-2011, 08:15
Първо,знам,че ще ме упрекнете за това,което се случва,но просто няма на кого да го разкажа...Започвам с това,че имам приятел от 4 години.Той бе единственият мъж в живота ми...Живеехме заедно,но преди 5 месеца се наложи да замина на далечно място от неговото...Място с много нови хора.Както на всяко такова място,така и на това срещнах такива,който ми допаднаха и такива,които не ми....Един обаче бе по-различен от останалитеяна доста по-високо интелектуално ниво,човек,човек,който ме грабна с обаянието си.Започнах да комуникирам само с него,дълги среднощни разговори,разходки,дискоте ки,филми.Този човек ми ставаше все по-симпатичен,докато дойде един прекрасен момент,в който нещата се задълбочиха.Разговорите ставаха все по-сериозни,а близостта ни все по-голяма...Настъпи и моментът на голямата привързаност,която обаче скоро трябва да приключи,защото обстоятелствата го налагат.След броени седмици всичко ще бъде както преди 5 месеца....Ужасното е,че този човек вече ми липсва.Наистина изживях прекрасни емоции,които отдавна не бях изпитвата...при 4-годишна връзка...

bebeemalko
08-17-2011, 08:31
На каква възраст си??
След 4 години обикновенно хората си омръзват, ако не са достатъчно зрели или влюбени.
Може би трябва да приключиш 4-годишната връзка, ако си сигурна че ще се получи м/у вас (според обстоятелствата и чувствата)
Помисли добре дали го искаш!!!!!!!

let_me_be
08-17-2011, 08:42
След 4 години остава навикът...Защо казах,че привързаността трябва да приключи...обстоятелствата не го позволяват тя да продължи...или поне не на този етап.И двамата осъзнаваме как стоят нещата и че случилото се е само за сега.Когато се прибера,всичко ще е както беше....монотонно.Не разрирай,че не обичам човека до себе си,напротив,просто нещо липсва....тръпката,която сега се появи,но с друг човек...

NomNomNom
08-17-2011, 09:40
Млада си , не нужно да се закопаваш с такива дълги връзки.
На колко сте ?

xPafx
08-17-2011, 09:46
С времето всичко притъпява... приятеля ти вече ти е омръзнал.. смисъл.. няма ги вече онези чувства.. по-добре бъди искренна със себе си и с него.. а и това е твоя живот, той е за теб. Не се съобразявай чак толкова с другите, бъди с този, с коггото искаш.

Hilary_
08-17-2011, 09:55
4 години са много и е нормално да сте си омръзнали.
Срещнала си нещо ново, различно .. нормално е да ти привлече вниманието. Въпросът по - скоро е да решиш от тук нататък какво да правиш. Помисли добре, прецени ситуацията и вземи решение, за което няма да съжаляваш. (:

kyon
08-17-2011, 09:58
"Да не се съобразява с другите"
Вие нормални ли сте? С това момче е 4 ГОДИНИ...
Реши с кой искаш да си и не ги разигравай, ако имаш поне малко уважение към момчето, с което си ходила 4 години..

Истината!

let_me_be
08-17-2011, 12:26
Не разигравам никого...Аз съм наясно с избора си,случилото се няма да има развитие в бъдеще,поради ред причини.Да,изневерила съм,не бягам от отговорност ,и не съжалявам.Така съм решила,така съм направила...Лошото е,че това момче ще ми липсва много...Единственото,за което ми е кофти до известна степен е,че позволих да се привържа прекалено

fenkaaa
08-17-2011, 12:28
Така.Ние какво трябва да направим? Ти сама казваш,че нямаш бъдеще с момчето занапред.Е,щом е така,връщай се при 4 годишната връзка,ако не ти е гузно да целуваш и да правиш куп други неща с приятеля си след стореното,или просто прекрати отношенията си с него.Може би вече ви липсва най-важното във връзката ви-обичта :) Сама си прави изводите.

sladkalady
08-17-2011, 12:29
А не ти ли е кофти за това,как ще се почувства приятеля ти като разбере какво си направила...или ти не смяташ да му кажеш?

let_me_be
08-17-2011, 12:38
Миличка,рано или късно във всяка връзка,тръпката изчезва,остава привързаността,навикът,упо рата,получена в лицето на човека до теб....Всичко омръзва и е необходимо разнообразие...И не,не мисля да му казвам.Смятам,че това е най-неразумното нещо.Остави ги тези клиширани фрази от рода на"Ако имаш смелост,ще си признаеш".Ако държиш на този човек,няма да го нараниш,казвайки му...

SisiStrange
08-17-2011, 13:10
Ти обичаш ли го още? (приятелят ти)

BlindedAngel
08-17-2011, 14:06
^То сигурно 1 момиче няма в тоя форум, дето наистина да обича, а не поредната лигава история, т.ч. отговора е ясен.

П.П.Аре почвайте да ме храните 8)

kyon
08-17-2011, 14:07
^То сигурно 1 момиче няма в тоя форум, дето наистина да обича, а не поредната лигава история, т.ч. отговора е ясен.

П.П.Аре почвайте да ме храните 8)

Докато така говориш май теб няма да обичат 8-) Няма нужда от хранене..

SisiStrange
08-17-2011, 14:07
^То сигурно 1 момиче няма в тоя форум, дето наистина да обича, а не поредната лигава история, т.ч. отговора е ясен.

П.П.Аре почвайте да ме храните 8)
Мързи ме да те храня.
Просто ще кажа, че това са глупости.

BlindedAngel
08-17-2011, 14:13
^То сигурно 1 момиче няма в тоя форум, дето наистина да обича, а не поредната лигава история, т.ч. отговора е ясен.

П.П.Аре почвайте да ме храните 8)
Мързи ме да те храня.
Просто ще кажа, че това са глупости.
Разбира се че са глупости, щом това е общоприетото мнение.Толкова сте еднакви всичките, че не ми се мисли след 5 години какво ще е.Ходи с авера си от 3 месеца вече са обичат от втората седмица 8) И без да скачате с наизустени фрази от сорта на "всеки е различен"... 8-)

SisiStrange
08-17-2011, 14:20
Всичко зависи от това кой с кого как се отнася. :) Има пикли, които до 10тия месец се правят на "Глей ме коя съм." или п**ьовци, които гледат да се докажат като големи мъже, незаинтересовани. За тези ситуации си прав. За всички ситуации - не си. При едно истинско, грижовно, изпълнено с нежност отношение, можем да се влюбим и за по-малко от 3 месеца. Все пак кой бяга от там, където му е хубаво? Като видиш, че на някого му пука (не по думи, а по действия) е лесно да го обикнеш.

kyon
08-17-2011, 14:21
Хахаха като прочетох коментарите се сетих за един дето на втората среща ми разправя колко много ме обича :lol: :lol: :lol: После на жените не им е наред нещо :lol:

BlindedAngel
08-17-2011, 14:27
Хахаха като прочетох коментарите се сетих за един дето на втората среща ми разправя колко много ме обича :lol: :lol: :lol: После на жените не им е наред нещо :lol:
Аз говорих като цяло, не само жените 8-)

крънбери - то така трябва да е 8)

marin4itu
08-17-2011, 14:54
Малко отклонихте темата...

Авторке, една моя приятелка имаше подобно преживяване, само че не бяха заедно 4, а 3 години. Аз й обяснявах, че щом веднъж е изневерила, тя вече няма чувства към това момче. Тя ми казваше, че звучи странно, но го обичала. Сега на скоро ми сподели, че вече е осъзнала, че не иска да е с него, просто й е трябвало време и това е само защото и тя като теб си е намерила тръпка. За това замисли се добре какво чувстваш и към кого. Изясни се със себе си и тогава с останалите. Успех и да споделиш после какво е станало. :)