PDA

View Full Version : Въпрос за 90 дневната диета



BeMySecret
08-17-2011, 09:52
Здравейте , искам да попитам по-вещите от мен относно тази 90 дневна диета. Лично аз преди 3 години бях доста пълничка , но след като отказах хляба , газираното и сладкото свалих 15 килограма . Но с течение на времето направо се вманиечих ,защото качвах килограми от време на време и се подлагах на диети. И в резултат на което сега , когато похапна сладко или тестяно веднага качвам . И та така много ми хареса тази диета ,но се притеснявам от въглехидратния ден , тъй като не ям нито едно от изброените разрешени храни (хляб , пица , тесто , сладкиши , сладолед ) все храни от който качвам....и все си мисля дали няма да качвам супер много от тази диета , вместо да сваля . За инфо аз съм на 20 години тежа 61 кг висока съм 176 :)

4y4u_g
08-17-2011, 10:03
Въглехидратния ден не е ,за да се натъпчеш с боклуци.Хапваш си въглехидратни неща,но без да прекаляваш.Виж в темата "не можем да спазваме диета сами..." Там има линкове с идеи какво в кой ден можешш да хапваш.И както пише в статията за диетата важно е да се спазва последователността.Пък и след въглехидратния имаш плодов и ще разпуснеш. :)

eti725
08-18-2011, 19:50
Но с течение на времето направо се вманиечих ,защото качвах килограми от време на време и се подлагах на диети. И в резултат на което сега , когато похапна сладко или тестяно веднага качвам . И та така много ми хареса тази диета ,но се притеснявам от въглехидратния ден , тъй като не ям нито едно от изброените разрешени храни (хляб , пица , тесто , сладкиши , сладолед ) все храни от който качвам....и все си мисля дали няма да качвам супер много от тази диета , вместо да сваля
По същия начин и аз, ама съм по-малка :D от понеделник почвам ако искаш хайде заедно :-)