PDA

View Full Version : Въпрос относно таблетите :)



polssa
08-17-2011, 10:06
Здравейте! От няколко месеца съм си навила на пръста да си купувам теблет, но не от най-скъпите , защото си имам лаптоп и не ми е толкова потрябвал високотехнологичен таблеет :) Но тъй като съм малко индианец в тия неща, искам да ви питам кои характеристики трябва да се гледат най-много при избирането му. Ограничението при мен е, че искам цената да е до 300 лева (макс ;д) :oops: Затова няма да откажа и ако ми дадете някакви напътствия, сайтове и т.н. :) Благодаря предварително :)

Requisition
08-17-2011, 10:33
За тези пари освен някое китайче престижио нищо друго няма да намериш. По-добре да събереш повече, отколкото да се набуташ.

WhereIsMyMind
08-17-2011, 13:25
събирай пари и си вземи нещо по-скъпо и качествено..казвам ти го от личен опит защото аз така се прецаках с един телефон..китайски боклук

polssa
08-18-2011, 09:46
Доста хора ми казаха така, ама не знам как ще ги събера толкова пари :D

gadgetsbg
08-18-2011, 09:52
Здравей,
Доста хора грешат в това отношение :) Изпатили с калпавите китайски телефони, сега не искат да погледнат таблетите. Повечето дори не са пипали китайски таблет... Какво да ти кажа за тях - крадена технология, идентична с тази на "марковите". Единствената разлика е в контола за качество, който е доста по-занижен. Какво разлики имат с таблетите Archos примерно? Имат същите дъна, същите процесори, същите памети, същите дисплеи, същите графични ускорители. Предполагам няма нужда да споменавам, че работят с Android 2.2 - версията с която работи и Samsung Galaxy Tab.

Поздрави

Nam3less3
08-18-2011, 10:56
Здравей,
Доста хора грешат в това отношение :) Изпатили с калпавите китайски телефони, сега не искат да погледнат таблетите. Повечето дори не са пипали китайски таблет... Какво да ти кажа за тях - крадена технология, идентична с тази на "марковите". Единствената разлика е в контола за качество, който е доста по-занижен. Какво разлики имат с таблетите Archos примерно? Имат същите дъна, същите процесори, същите памети, същите дисплеи, същите графични ускорители. Предполагам няма нужда да споменавам, че работят с Android 2.2 - версията с която работи и Samsung Galaxy Tab.

ПоздравиРазликата между един скъп Galaxy Tab 10.1 с Android Honeycomb(андроид версията за таблетите) и Nvidia Tegra 2 chipset и между китайски таблет е от земята до космоса.

gadgetsbg
08-18-2011, 11:14
А разлика от 300лв до 1000лв правиш ли? Няма да се научите да сравнявате! Не искам да ти търся китайски таблет с Intel Atom и 2GB Ram, който без проблеми мачка твоя Galaxy Tab - в различен клас са... Не разбирам кому беше нужно твоето сравнение. Понякога пишете пълни глупости ей така...

Поздрави

Nam3less3
08-18-2011, 12:23
А разлика от 300лв до 1000лв правиш ли? Няма да се научите да сравнявате! Не искам да ти търся китайски таблет с Intel Atom и 2GB Ram, който без проблеми мачка твоя Galaxy Tab - в различен клас са... Не разбирам кому беше нужно твоето сравнение. Понякога пишете пълни глупости ей така...

ПоздравиМачка, с Windows-а на него ли, направен специално за тъчскрийни :D

polssa
08-18-2011, 12:46
баси нищо не ви разбрах, ама айде 8-)