PDA

View Full Version : сериали по AXN



mimsssssss
08-17-2011, 10:18
Искам да попитам за мнението ви за два сериали, които мернах тези дни, а и рекламите им изглеждаха добри - "Интернатът" и "Да бъдеш човек". Някой гледал ли ги е, какво му е мнението, добри ли са или да не си губя времето? Не очаквам нещо супер интелектуално, но все пак да не са нискобюджетни помии...

the_best_f
08-17-2011, 14:20
И аз обърнах внимание на рекламата на "Да бъдеш човек". Всъщност едната песен ми направи голямо впечатление. :lol: Не мисля, че сериалът ще е нещо по-различно от True Blood примерно. Писна ми от тия вампири...
Аз се зарибих по друг сериал, който дават по AXN - Life Unexpected. Много е интересен. Гледай някой и друг епизод и прецени дали ти харесва. :)

raduna
08-17-2011, 15:53
Аз за "Интернатът" много позитивни мнения съм чувала и исках да го намеря да си го изтегля отнякъде, но в замундата не са последователни сезоните, а другаде не е с превод (аз испански не разбирам).
Не знаех, че го дават в момента по АХN, мислех, че вече е минал.
А там дават и един друг испански сериал - "Корабът". Интересен е и той.

mimsssssss
08-17-2011, 17:09
Интернатът го има в http://www.p2pbg.com/index.php?page=torrents ... иначе мерси :)

raduna
08-17-2011, 18:35
Тук има 5, 6 и 7 сезон. :) Но пък в замунда има 3 и 4 (без вторите серии, не знам защо), значи остава да нямеря някъде 1 и 2. : )

lemonademouth123
08-23-2011, 11:24
Не съм гледала Интернатът, но сестра ми го изгледа и му е огромна фенка, препоричвам ти го :)

rock101
08-23-2011, 13:48
"Интернатът" е доста заплетен сериал, интересен наистина и доколкото знам го дават в ефира на AXN и AXN CRIME с превод. ;) "Да бъдеш човек" не е чак толкова близко до True Blood, както казаха преди мен. Всъщност единият от тримата главни герои е вампир - да, но сериалът не се върти единствено около действията му и го смятам за къде къде по-интересен. :)

jeni92_abc
08-23-2011, 20:39
Интернатът е най-страхотният сериал на света,влюбена съм в него!!!!!!изгледала съм всички епизоди,сега започвам да го гледам наново,няма да си изгубиш времето,нещо уникално е <3 освен него Корабът също е доста интересен,само че трябва да си го изтеглиш защото по AXN вече свършва..