PDA

View Full Version : Влюбена...



sladkabebova
08-17-2011, 12:27
Много ли искам ?! ..
Искам само да обичам и да бъда обичана от същия човек.
Опитах се да забравя за него,но не мога. Просто съм влюбена ..
Дали той ще ме разочарова и ще ме нарани .. не ме интересува защото опитах,но не мога да живея в свят,в който той не съществува.Сълзите не спират..просто искам да е до мен дори и само като приятел.
Нямам никъкъв контакт с него може би от месец .. този месец беше най-ужасният в живота ми.Залъгвах се,че ще се оправя и ще забравя,но някак си усмивката ми винаги е изкуствена.

fenkaaa
08-17-2011, 12:30
Аха.. имало ли е нещо между вас,ходили ли сте.. уточни се малко :)

bloodyred
08-17-2011, 12:36
И аз се питам *много ли искам* .. И всеки човек, предполагам..
И наистина, имало ли е нещо помежду ви или..?

sladkabebova
08-17-2011, 12:38
Ами значи запозна ни един общ приятел..
Разменихме си скайповете с въпросния човек и много си пишехме .. по цяла нощ.Той е на 18,а аз на 15 и постоянно се оплакваше,че му пишат някакви си 'деца' на по 14-15 години и му е омръзнало,а винаги първи ми пишеше..даже и телефона си даде.
Една вечер се държеше някак си странно..студено..
Видях го на следващия ден и ме гледаше по много странен начин..говори малко с мен..
Вечерта не ми писа и реших аз да му пиша ''здравей,как си? .. добре .. '' и до тук.Дори и лека нощт не ми каза.
Проблема е,че не мога да спра да мисля за него дори и когато правя нещо,което ми харесва например да излизам с приятели.
Започнах да го сънувам..чувствам се сякаш съм обладана от него ..

MilanowPz
08-17-2011, 13:52
Той е на 18,а аз на 15 и постоянно се оплакваше,че му пишат някакви си 'деца' на по 14-15 години и му е омръзнало



kazal ti go e... tolkowa li si tupa :?

kyon
08-17-2011, 14:01
Ако не си показвала никакъв интерес към него.. Може затова така да се е получило. Или да си е намерил друга някоя на 14-15, я която да си пише.

FuckedUp
08-17-2011, 15:01
Той е на 18,а аз на 15 и постоянно се оплакваше,че му пишат някакви си 'деца' на по 14-15 години и му е омръзнало



kazal ti go e... tolkowa li si tupa :?
:razz:

sladkabebova
08-17-2011, 15:34
Той е на 18,а аз на 15 и постоянно се оплакваше,че му пишат някакви си 'деца' на по 14-15 години и му е омръзнало



kazal ti go e... tolkowa li si tupa :?


Ами всъшност той ми го каза още в началото..аз не съм нахалствала да му пиша..винаги той пръв пишеше ..

sladkabebova
08-17-2011, 15:58
Той е на 18,а аз на 15 и постоянно се оплакваше,че му пишат някакви си 'деца' на по 14-15 години и му е омръзнало



kazal ti go e... tolkowa li si tupa :?


Ами всъшност той ми го каза още в началото..аз не съм нахалствала да му пиша..винаги той пръв пишеше ..

Luidgie
08-17-2011, 16:25
Може да те е зарибил, за да си има резерва. И понеже ти си яко флюбена, ако след 2 месеца те поиска, ти ще му се дадеш... :-o Просто се откажи, тегли му една майна.

elysunny
08-17-2011, 18:06
Може да те е зарибил, за да си има резерва. И понеже ти си яко флюбена, ако след 2 месеца те поиска, ти ще му се дадеш... :-o Просто се откажи, тегли му една майна.

lorager0va
08-17-2011, 19:16
Може да те е зарибил, за да си има резерва. И понеже ти си яко флюбена, ако след 2 месеца те поиска, ти ще му се дадеш... :-o Просто се откажи, тегли му една майна.

+1
Скоро и с мен се случи горе-долу същото.. единственият изход е "Върви по дяволите тъпако, не ме заслужаваш". Просто забрави, ако чувствата не са взаимни само си губиш времето и рискуваш да станеш за смях. :)

Evterpa
08-17-2011, 19:30
Има нещо, което пропускаш, не може за една вечер толкова да си промени отношението, ей така, от нищото.