PDA

View Full Version : по-скоро учудване...



confidence
08-17-2011, 12:38
Момиче съм на 17 .. обожавам да чета списания.. и там винаги попадам.. на теми ---защо той няма желание.. защо мъжете отказват на жени.. и т.н. и си казвах не е възможно един мъж да откаже секс...!!!! Но уви снощи моя приятел каза,че бил много уморен.. ббях в шок и ужас..не вярвах,че някога ще дойде този момент... смисъл ние правихме секс..ама той бързо приключи.. а аз искахх ощеее :D не,че съм манячка но знаете,че има моменти.. когато искаш ощее ииииии нз.. дали трябва да се притеснявам,че вече не ме желае.. П.С. ДНЕС правиме 9 месеца.. едва ли съм му омръзнала.. :grin: нз.. на вас случвало ли ви се ееее ???? :shock:

fenkaaa
08-17-2011, 13:01
Ние ходим 9 месеца и горница.. отказвал ми е секс някоя вечер,ако е уморен,нормално.. но на другия ден сам си го иска и ми се реванширва тройно :D Не си му омръзнала,не се тревожи :)

SisiStrange
08-17-2011, 13:13
И моя веднъж каза, че му е мързеливо и няма секс. Аз спрях да си искам и взе че ме награби. :D
Не бе, нормално е. Реално и двата пола еднакво искаме секс. Ако е бил преуморен, с главоболие или някакво друго неразположение, нормално да не му се занимава половин час да скача отгоре ти.

naQkataRaota
08-17-2011, 13:29
Вярно, че ние си показваме либидото повече, но понякога не ни се прави и то заради причините, заради които и ти не би правила някой път, не си му омръзнала или нещо такова, не се притеснявай ;). И ние сме хора, не секс машини на пълен работен ден

confidence
08-17-2011, 13:38
еее да окей прави сте ама.. другия проблем е,че спахме нали заедно снощи и сутринта даже нямаше желание да ме целува.. ааа как искамм и мене да ме награби.. ххахахха :D

kyon
08-17-2011, 13:41
еее да окей прави сте ама.. другия проблем е,че спахме нали заедно снощи и сутринта даже нямаше желание да ме целува.. ааа как искамм и мене да ме награби.. ххахахха :D

Да не си го разсърдила нещо и да не си се извинила?

confidence
08-17-2011, 13:43
мм..мисля че не.. ;;d

DeviL_AsS
08-17-2011, 14:42
Да не ти е миришела устата сутринта като не е искал да те целува?

buzzzz
08-17-2011, 14:47
Един път ти отказал и ти вече се притесняваш дали си му омръзнала. Както казаха по-горе, човечеца да не е секс машина когато ти се прииска и давай.. Но ако наистина няма желание да те целува най-добре говори с него.

MojoJojo88
08-17-2011, 14:50
Те мъжете не са човешки същества, не се изморяват, не ги боли глава, няма начин да не са в настроение?!
Момиче, я се стегни. Правил е секс с теб, но явно е бил изморен за втори тек, а ти веднага драмите...
Приеми, че човека е бил изтощен, изморен, не е искал да повтаря. Това не означава, че не го привличаш, че не те желае или обича...
Влизайте им малко в положението на тия мъже, те не са роботи.

Freakylol
08-17-2011, 16:37
Те мъжете не са човешки същества, не се изморяват, не ги боли глава, няма начин да не са в настроение?!
Момиче, я се стегни. Правил е секс с теб, но явно е бил изморен за втори тек, а ти веднага драмите...
Приеми, че човека е бил изтощен, изморен, не е искал да повтаря. Това не означава, че не го привличаш, че не те желае или обича...
Влизайте им малко в положението на тия мъже, те не са роботи.

+1 А и не вярвам, че искаш да правиш секс с него като е изморен, защото ще е като някакъв труп и няма да ти е много приятно :D

Alabalaportokala
08-17-2011, 17:57
Били уморени, спяло им се... гейчовци :D. Веднъж на високосна женско ще поиска секс и аз да тръгна да му отказвам поради горните причини. Никакъв шанс. Я се стегнете какви сте такива мъже. Трябва да имате повече от уважителна причина, че да откаже секс на жена... :o

SisiStrange
08-17-2011, 18:05
Били уморени, спяло им се... гейчовци :D. Веднъж на високосна женско ще поиска секс и аз да тръгна да му отказвам поради горните причини. Никакъв шанс. Я се стегнете какви сте такива мъже. Трябва да имате повече от уважителна причина, че да откаже секс на жена... :o
Да бе, веднъж на високосна. :D Той моя, ако ми угажда всеки път да е издъхнал. 8-)

Alabalaportokala
08-17-2011, 18:39
Били уморени, спяло им се... гейчовци :D. Веднъж на високосна женско ще поиска секс и аз да тръгна да му отказвам поради горните причини. Никакъв шанс. Я се стегнете какви сте такива мъже. Трябва да имате повече от уважителна причина, че да откаже секс на жена... :o
Да бе, веднъж на високосна. :D Той моя, ако ми угажда всеки път да е издъхнал. 8-)

Той твоя ако ти угажда 1 път, ама както трябва ти ще си издъхнала и ще ти държи бая влага отдолу. Явно е кръгла 0 в леглото :D

И все пак знаеш за какво говоря. Жените не винаги сте настроени за секс докато мъжете си искаме постоянно. Мене на сън да ме бутнат съм готов за секс :-D

SisiStrange
08-17-2011, 18:43
Били уморени, спяло им се... гейчовци :D. Веднъж на високосна женско ще поиска секс и аз да тръгна да му отказвам поради горните причини. Никакъв шанс. Я се стегнете какви сте такива мъже. Трябва да имате повече от уважителна причина, че да откаже секс на жена... :o
Да бе, веднъж на високосна. :D Той моя, ако ми угажда всеки път да е издъхнал. 8-)

Той твоя ако ти угажда 1 път, ама както трябва ти ще си издъхнала и ще ти държи бая влага отдолу. Явно е кръгла 0 в леглото :D

И все пак знаеш за какво говоря. Жените не винаги сте настроени за секс докато мъжете си искаме постоянно. Мене на сън да ме бутнат съм готов за секс :-D
Ууу, толкова не си прав. Колкото повече хубаво, толкова повече. По себе си съм забелязала, че като много ми хареса първия път, искам втори още повече. Хиииич не е кръгла 0, точно обратното.
И определено и жените си искаме бая. И мен от сън да ме бутнат, пак си искам. Оня ден, както съм болна и с температура, и ми се гади и ми се вие свят, пак си исках. :D Никой не бяга от хубавото.

confidence
08-17-2011, 21:53
викам му днеска.. снощи ми отказа.. сутринта ми отказа.. не може и сега.. ии тойй хаха познайте каза че бил много уморен отново... хаха викам доооооообре.. питам го има ли някакъв проблем той нее.. а сегаа :D ?

Cardiology
08-17-2011, 21:59
was ist das vagina ? :?

ccdesigns
08-17-2011, 22:53
викам му днеска.. снощи ми отказа.. сутринта ми отказа.. не може и сега.. ии тойй хаха познайте каза че бил много уморен отново... хаха викам доооооообре.. питам го има ли някакъв проблем той нее.. а сегаа :D ?

Какво е правил през деня? Ако цял ден е ритал примерно или там някакъв друг спорт, или пък цял ден на работа, абе въобще дори 1 ден с малко повече стрес може да ти повлияе тотално. Може от малко тичане да чувстваш умора целия ден след това. Дори да ти се струва смешно, дори времето оказва влияние. Има много фактори, възможно е. Ако това продължава с дни (3-4 поне), поговори с него, но не го обвинявай в нищо! Възможно е просто да има по-напрегната седмица. Не знам с какво се занимава, дори на колко години е, но човек може да има всякакви проблеми :)

mrazqkindergarten
08-18-2011, 09:58
Да, мъжете отказват секс... И аз някога мислех, че е невъзможно, но уви... Иначе и според мен има нещо гнило в тая ситуация.. ако много време не иска секс. :D

GreenFairy
08-18-2011, 19:42
Може да е ръкоблудствал скоро преди да се видите и да му е било трудно да го вдигне...

ludnica
10-01-2011, 14:37
Какво като е мъж...и той е човек, и той може да е уморен и да не ми се прави точно в този момент секс :) Спокойно :)

Loooooser
10-01-2011, 14:48
Абе и ние не винаги имаме желание бе жени.. не търсете подтекст..
Просто не винаги имаме желание :x