PDA

View Full Version : Как да си публикуваш своя собствена книга?



Hecate
08-17-2011, 13:28
Забелязах, че има много интересни истории в личното творчество и се запитах някой от вас искал ли е да публикува книга с творчеството си, било то поезия, приключенски роман или нещо друго. Тук можете да споделяте идеите си и да намерите начин сами да си издадете книгата си. (все пак в България сме, държавата не спонсорира нас младите писатели)

Rikity
08-17-2011, 14:32
ами аз имам идеи за романи, ама не съм се заела да пиша, пък и сигурно са нужни средства за да се издаде книга не знам :-o

DarkAngelOfHope
08-17-2011, 15:01
Ами трябва да си намериш средства (пари) за издаването на книгата (може да потърсиш спонсор/и), отиваш в някое издателство и си поръчваш 1 000 броя примерно. :D хубаво е обаче книгата да има редактор особено ако си начинаещ в писането (което е още пари). Трябва да се помисли после и за разпространението на тази книга, тъй като не си някои известен писател може би не всеки ще иска да ти продава книгата, а кой ще си е купи е друг въпрос :D

- Вчера си купих новата ти книга.
- Ааа, ти ли си бил ...

:D :D :D

Hecate
08-17-2011, 16:09
Ами трябва да си намериш средства (пари) за издаването на книгата (може да потърсиш спонсор/и), отиваш в някое издателство и си поръчваш 1 000 броя примерно. :D хубаво е обаче книгата да има редактор особено ако си начинаещ в писането (което е още пари). Трябва да се помисли после и за разпространението на тази книга, тъй като не си някои известен писател може би не всеки ще иска да ти продава книгата, а кой ще си е купи е друг въпрос :D

- Вчера си купих новата ти книга.
- Ааа, ти ли си бил ...

:D :D :D

Ааа... Намерих решение! Печелим от тотото :D

Yankee
08-17-2011, 17:47
Ами да,мислила съм за издаване на книги романи,но първо че ме мързи да пиша и да реализирам идеите си,второ че ако се издаде няма да бъде в България :)

Rikity
08-17-2011, 21:25
Ааа... Намерих решение! Печелим от тотото :D
Ако чакаш да спечелиш от тотото скоро няма да ти бъде издадена книгата
8-)

Dyany10000
08-19-2011, 14:10
и колко горе долу се получава? там издаване разпространение..... че аз исках да издавам ама май шса откажа :?