PDA

View Full Version : Притеснявам се пред гаджето ми



zvezdiichkataa
08-17-2011, 17:09
Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и имам гадже на 18. С него се познаваме отдавна, но не се водих с неговата компания. Той е прекалено ``див`` човек спрямо мен. :Д Отначало , когато станахме гаджета , почти не му приказвах, само той ми говореше, а аз му отговарях на въпросите, когато ме пита и се хилex на приказките му . Така, мина известно време, около 3 седмици и вече започнах да свиквам в неговата компания /защото когато станахме гаджета се наложи да сменя компанията си/, вече приказвам без стеснение и т.н. Проблема е , че когато излезем заедно , приказваме си нали, обаче сякаш не говоря толкова свободно както когато сме с другите . Защо може да е и как да спра да се притеснявам /за щастие той почти не го забелязва/ . Когато ме викне да излезем, сърцето ми почва да бие .. не мога да си обясня защо. И мисля, че не само аз имам тоя проблем.
След това.. вчера той си замина за ВТ , а утре заминава за Италия за 1-2 месеца. Много ми е кофти, че няма да го виждам толкова време, защото го обичам и съм привързана към него прекалено много. Надявам се да разберете проблемите ми и да ми дадете съвет особено за първия. :oops:

Sh@d0w
08-17-2011, 17:14
Познавате се отдавна и няма за какво да си говорите? :shock:

Просто се отпусни,явно твърде много мислиш преди да кажеш нещо...

sladkalady
08-17-2011, 17:21
Твърде много се притесняваш,понеже искаш да му се харесаш.Не се безпокой-щом е с теб,значи има защо :) Просто бъди себе си!

cookie_master
08-17-2011, 17:22
не мисли толкова какво ще кажеш,бъди себе си :)

zvezdiichkataa
08-17-2011, 17:23
Познавате се отдавна и няма за какво да си говорите? :shock:

Просто се отпусни,явно твърде много мислиш преди да кажеш нещо...

Ами не че няма за какво да си говорим, притеснявам се и вероятно е от това. Познаваме се отдавна, но за първи път излизам с него. Благодаря ти все пак, ще се опитам . (:

zvezdiichkataa
08-17-2011, 17:27
Благодаря ви ! :-) :-) :-) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

SmilezZz
08-17-2011, 17:27
Отпусни се и бъди себе си. Няма от какво да се притесняваш.

cigarettekisses
08-17-2011, 17:47
Познавате се отдавна и няма за какво да си говорите? :shock:

Просто се отпусни,явно твърде много мислиш преди да кажеш нещо...

FuCKkK13
08-17-2011, 17:52
я по-спокойно.. щом е с теб значи те харесва такава каквато си.. няма нужда да се преструваш.. притеснителна си - ок. .. просто се постарай да свикнеш малко по-бързичко (защото каза, че той не забелязва) .. ако се усети му обясни, че ти трябва малко време да свикнеш и толкова..а и това да спреш да се притесняваш си идва само.. не мисли толкова за това.. още малко като сте заедно няма да усетиш как си се отпуснала и как може да му кажеш всичко без значение какво е.. :) а за заминаването.. ами щом се обичате ще изтърпите 1-2 месеца..през тези месеци си правете планове за това какво ще правите като дойде.. все весели и хубави неща и то времето ще си мине.. айде успех :)

insane7
08-17-2011, 17:53
Ще свикнеш. И аз в началото на връзката си бях д/г така, но след това с него си говорех неща, които и на уж най-близките ми приятели не казвах. Започнахме да си споделяме всичко и не го чувствам като някакво поредно гадже. Всичко ще се оправи с времето.
Както казаха преди мен бъди себе си и не му мисли много.

elysunny
08-17-2011, 18:08
още не си свикнала, добре, че не го забелязва

гледай да се отпуснеш и да свикнеш по-бързо

zvezdiichkataa
08-17-2011, 23:19
Благодаря ви много ! :neutral: :-P

ccdesigns
08-17-2011, 23:23
Stupid little bitch... 8)

Hilary_
08-18-2011, 06:13
Когато ме викне да излезем, сърцето ми почва да бие .. не мога да си обясня защо.
омг това ми беше познато преди години .. хах колко сладко ^^


Иначе заминаването му е повод да осъзнаеш и премислиш поведението си към него. Говори повече, отпусни се .. все пак на никой не би му било интересно да излиза с дръвце .. 8-)
Няма от какво да се притесняваш.

Priceless
08-18-2011, 06:50
защото го обичам и съм привързана към него прекалено много. :oops:




Познаваме се отдавна, но за първи път излизам с него. Благодаря ти все пак, ще се опитам . (:

Ти сериозно ли?

zvezdiichkataa
08-18-2011, 07:57
защото го обичам и съм привързана към него прекалено много. :oops:




Познаваме се отдавна, но за първи път излизам с него. Благодаря ти все пак, ще се опитам . (:

Ти сериозно ли?

За кое говориш ? Имам впредвид, че преди да станем гаджета, не съм се водела с него, само 1-2 пъти, което повторих над 2 пъти.
Благодаря ви за съветите . (:

Priceless
08-18-2011, 08:15
Ами мисля, че ще ми трябват малко повече от "над 2 пъти", за да разбера как така го обичаш?

fenkaaa
08-18-2011, 08:19
Е oт колко време сте заедно :?

zvezdiichkataa
08-18-2011, 11:21
Ами мисля, че ще ми трябват малко повече от "над 2 пъти", за да разбера как така го обичаш?

Това беше преди да станем гаджета. Тогава си писахме по скайп и така постепенно взех да се водя в неговата компания. Не ми трябваше много време, за да разбера че го обичам, защото е толкова нежен и мил, винаги е готов да ме чака. Не един е cлучая за жалост . (: Както и да е, ще се опитам да съм спокойна. Отново ви благодаря! :-)


Е oт колко време сте заедно :?

Точно един месец правим днес. :)

mrazqkindergarten
08-18-2011, 14:18
Ще мине с времето. :)

LeprikonA
08-18-2011, 17:36
не мисля, че думите "обичам го" отговарят.. та как по дяволите го обичаш, като не можеш да се отпуснеш пред него..

"винаги е готов да ме чака. Не един е cлучая за жалост"

кво викаш те чака?!

ccdesigns
08-19-2011, 00:52
Как така никой не взе под внимение думите ми?

tuzaro
08-19-2011, 06:25
нормално е

zvezdiichkataa
08-19-2011, 20:03
Как така никой не взе под внимение думите ми?

"Stupid little bitch..." ли ?
Не мисля, че им трябва внимание. :)

@LeprikonA не съм започнала темата, за да ме питате как така го обичам .. ;)
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа.

LeprikonA
08-20-2011, 08:04
Как така никой не взе под внимение думите ми?

"Stupid little bitch..." ли ?
Не мисля, че им трябва внимание. :)

@LeprikonA не съм започнала темата, за да ме питате как така го обичам .. ;)
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа.

знаеш ли въобще защо си я започнала??

обичала била - колкото от днес до утре... :?

zvezdiichkataa
08-20-2011, 14:07
Как така никой не взе под внимение думите ми?

"Stupid little bitch..." ли ?
Не мисля, че им трябва внимание. :)

@LeprikonA не съм започнала темата, за да ме питате как така го обичам .. ;)
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа.

знаеш ли въобще защо си я започнала??

обичала била - колкото от днес до утре... :?

Eстествено, човек, който не е запознат със ситуацията , ще каже така .. ти си точно такъв човек .. и мнението си го запази за себе си, не ми трябва :) и да, започнах темата - ПРИТЕСНЕНИЕ беше, а не ОБИЧ. "Обичала била - колкото от днес до утре..." съвсем не на място според мен. Не искам повече мнение по темата!! (: Благодаря на всички за съветите, ще се справя.

sexa_na_kompleksa
08-20-2011, 14:29
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа. [/b]

Е, май всички се досетихме за какво става въпрос. Не си мисли, че това е голямо геройство от негова страна. ; )
Относно притесненията ти - наистина не трябва да се срамуваш. Колкото повече се притесняваш, толкова повече няма да знаеш какво да му кажеш. Ако темите ви се изчерпат или не знаеш какво да му кажеш, разкажи му какво си правила днес, за книга/списание, което си чела, някой филм, стара случка...
И аз така бях в началото на връзката ми с приятеля ми, но после свикнах с него, и сега винаги има какво да си кажем, и за нищо не се притеснявам пред него.
Успех! : )

LeprikonA
08-20-2011, 18:20
Как така никой не взе под внимение думите ми?

"Stupid little bitch..." ли ?
Не мисля, че им трябва внимание. :)

@LeprikonA не съм започнала темата, за да ме питате как така го обичам .. ;)
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа.

знаеш ли въобще защо си я започнала??

обичала била - колкото от днес до утре... :?

Eстествено, човек, който не е запознат със ситуацията , ще каже така .. ти си точно такъв човек .. и мнението си го запази за себе си, не ми трябва :) и да, започнах темата - ПРИТЕСНЕНИЕ беше, а не ОБИЧ. "Обичала била - колкото от днес до утре..." съвсем не на място според мен. Не искам повече мнение по темата!! (: Благодаря на всички за съветите, ще се справя.


че аз не те питам, баси :D пускаш тема във форум и не искаш определени мнения - доообре :shock:

zvezdiichkataa
08-21-2011, 08:05
Как така никой не взе под внимение думите ми?

"Stupid little bitch..." ли ?
Не мисля, че им трябва внимание. :)

@LeprikonA не съм започнала темата, за да ме питате как така го обичам .. ;)
И за чакането .. няма да ми е много приятно да го разкажа.

знаеш ли въобще защо си я започнала??

обичала била - колкото от днес до утре... :?

Eстествено, човек, който не е запознат със ситуацията , ще каже така .. ти си точно такъв човек .. и мнението си го запази за себе си, не ми трябва :) и да, започнах темата - ПРИТЕСНЕНИЕ беше, а не ОБИЧ. "Обичала била - колкото от днес до утре..." съвсем не на място според мен. Не искам повече мнение по темата!! (: Благодаря на всички за съветите, ще се справя.


че аз не те питам, баси :D пускаш тема във форум и не искаш определени мнения - доообре :shock:

Алоууу, бе ти не ми говориш по темата.

И @sexa_na_kompleksa , благодаря за съветите. :) Само ми е любопитно какво си се досетил/а .. :))

fakesmiles
08-21-2011, 08:35
нормално е според мен :)
едва ли имаш много опит,а и той е по-голям
опитай се да се отпуснеш,бърбори за квото се сетиш и успех!

gummybear
08-21-2011, 08:41
Нали е твой човек?Недей се притеснява .. отпусни се малко де 8-) Ходете примерно на кино ,обсъждайте филма и така 8-) Сигурна съм, че когато се върне ще има да си говорите много ... :oops: УСПЕХ!

zvezdiichkataa
08-21-2011, 16:29
Благодаря ви !