PDA

View Full Version : относно тена и слънцето...



sambadance94
08-17-2011, 20:20
Наскоро ходих на басейни, но се позачервих и нали както си следва след 2-3 дена почернях. Да но след 1 седмица започнах да се беля, но по ръцете си остана като петънца 3-4-5 и по-точно не можах да се обеля като хората по ръцете. Тъй като съм танцьорка ползвам бронзанти, когато наближи състезание, но сега лятото не съм ползвала (не се е налагало; последно беше преди 3-4 месеца и разбира се "боята"си падна). Но сега като че ли започнаха да се появяват нещо като ситни пъпчици с бели връхчета. Чувала съм, че такива петна могат да са признак за рак на кожата.. Бих искала да чуя мнението ви какво може да е това, дали е от бронзанта?? :) Благодаря предварително

kalpazanka
08-18-2011, 07:17
Слънцезащита ползваш ли?
Правилно ли съм разбрала, че след излагането на слънце имаш петна по кожата, които не са "хванали тен"?

sambadance94
08-18-2011, 08:29
Да, ползвах слънцезащитни продукти. Но след слънце се получиха.. и то след като почнах да се беля, като едно такова недоизбелено де да знам и аз как да го нарека. Нямам си и на идея какво може да е :?

kalpazanka
08-18-2011, 08:30
Дерматолог.
При положение че няма как да обясниш какво е и не си постнала снимки, няма как да гадаем.

sambadance94
08-18-2011, 08:31
Сега ще ходя неделя на море да видим ако се попека на слънце какво ще стане, ако се задълбочи най-вероятно ще ида на дерматолог. Друг вариант не виждам ...