PDA

View Full Version : Ревността-обич или проява на висш егоцентризъм



SunsetGirl
08-17-2011, 21:43
Според мен ,когато човек обича истински не би наранил любимия ,а когато се появи ревност ,ревнуващият си мисли,че така показва колко силни чувства има ,и колко много обича,но същност иска само за себе си него/нея ,без да се съобразява какво иска той/тя.
Ревнуваният бива преследван,той е като затворен в клетка дори и капка ревност да се появи в дадена връзка е проява на егоизъм ;)

NomNomNom
08-17-2011, 21:55
Още ли не си намерила кой да те чука бре.

SunsetGirl
08-17-2011, 22:14
Още ли не си намерила кой да те чука бре.
Защо толкова злобно отговаряш срещу мен?

TheNewReligion
08-17-2011, 22:21
По-скоро липса на самоувереност от страна на ревнуващия.

kyon
08-17-2011, 22:29
По-скоро липса на самоувереност от страна на ревнуващия.

xoxi
08-17-2011, 22:32
За мен е липса на доверие.

NomNomNom
08-17-2011, 22:36
Още ли не си намерила кой да те чука бре.
Защо толкова злобно отговаряш срещу мен?
Защото всяка твоя тема/мнение е с безмозъчен замисъл .

elysunny
08-17-2011, 22:44
и какъв е проблема
не разбирам, какво общо има това с теб :-o


ама аз явно съм тъпичка
готини теми пускаш



*беше ирония

SunsetGirl
08-17-2011, 22:50
NomNomNom,тук се дискутира дадена тема,а не мен,както виждаш има хора,които проявяват интерес,и си изказват мнението.
Като мислиш,че е глупаво и безинтересно просто не пиши,държанието ти издава избиване на комплекси освен това е доста грозно момиче да говори по този начин.
А,и всеки човек си има различно мнение по всяка тема,просто си решила да си правиш кефа,като ме нареждаш,толкова по-зле за теб.
''-''

mrazqkindergarten
08-17-2011, 22:50
За ревността може да има много причини... Смятам обаче, че човек като ревнува това не му дава право да унижава, да обижда и да причинява на другия страдание само защото той страда... Не знам, може би нямам най-точните представи за ревност, поне на мен това ми се е случвало.. Почват се едни скандали, едни обвинения с цел на човека да му стане криво, че е направил там каквото е правил.

FuckedUp
08-17-2011, 23:03
Според мен.........
BOOOOOOOOOOOOO!

icetoo0
08-18-2011, 04:17
Според мен ревноста е признак на голяма обич ... за мен който не ревнува не обича истински или не е изпитал тази голяма обич която някой хора са изпитали ;]

Sh@d0w
08-18-2011, 04:31
Още ли не си намерила кой да те чука бре.

Кой ще я вземе тая :lol:

Auriss
08-18-2011, 05:19
Според мен ревноста е признак на голяма обич ... за мен който не ревнува не обича истински или не е изпитал тази голяма обич която някой хора са изпитали ;]

Да ,бе ... помня как се дразнех като малък на едно момиче ,с което уж се харесвахме ,че си говореше и с другите момчета и се кефеше на разни неща ,които правят. Деба колко я обичах :lol:

nepowtorima
08-18-2011, 05:30
Ревността е слабост да не загубиш притежанието /независимо дали е човек или предмет/. Всеки има начин да пази нещата си, но понякога този начин е доста болезнен за половинката ти. Това т.е. означава, че човека до теб не иска да те има друга особа и се опитва да запази спечеленото само за себе си. Понякога ревността се превръща в притежание на даденото. Тогава става още по-страшно тъй като се започват скандалите и другия иска лично пространство. Но все пак не трябва и да се дават поводи за ревност тъй като ще са наранени и задушавани.

Hilary_
08-18-2011, 06:15
За мен е и от двете по малко .. :-o

SunsetGirl
08-18-2011, 06:23
Още ли не си намерила кой да те чука бре.

Кой ще я вземе тая :lol:
Избиваш комплекси,ти не бери грижа за личния ми живот,не трябва да те вълнува иначе се кефя,че ми следиш профила и се заяждаш показва интерес ;)
Моля ,хора,които няма да коментират темата,просто да не се излагат :)

Auriss
08-18-2011, 06:26
Ми че то и аз те столквам ,и ...? :lol:

Priceless
08-18-2011, 06:48
Какво съм изпуснала? :-o

SunsetGirl
08-18-2011, 06:48
Ми че то и аз те столквам ,и ...? :lol:
Не си спомням да съм видяла нещо лошо от тебе :)

Colouring
08-18-2011, 09:10
Всеки ревнува човека,когото обича.Дали обаче ще е в рамките на нормалното или ще стане влудяваща ревност.. това вече е различно.Голямата ревност е породена от липса на доверие,лично според мен.

cigarettekisses
08-18-2011, 09:56
Ако ревнуваш,значи смяташ,че не заслужаваш нещо или не си сигурен дали е твое.(може и от ниска самооценка да е)

SunsetGirl
08-18-2011, 10:07
Когато човек ревнува това значи,че иска дадения субект само за себе си,без да се съобразява той/тя дали е щастлив с него.
Била съм лудо влюбена ,ревнувала съм много,и сега осъзнавам,че любовта ми е била просто внушение,но не истинска

NomNomNom
08-18-2011, 10:30
Ми че то и аз те столквам ,и ...? :lol:
Ти си луд по нея , а аз й завиждам, защото съм глупава и никой не иска да ме погледне, камо ли да имам сексуален живот 8-)

По темата - все ми е едно.

SunsetGirl
08-18-2011, 10:46
.........защото съм глупава 8-)
.
Нищо лично сама си го каза :razz:

Blab
08-18-2011, 10:50
Ако ревнуваш,значи смяташ,че не заслужаваш нещо или не си сигурен дали е твое.(може и от ниска самооценка да е)
донякъде съм съгласна с този коментар.
и все пак за мен ревността е доказателство за силни чувства (не поради ниска самооценка, а поради пиедестала, който поставя обичащият под краката на другия;)

mrazqkindergarten
08-18-2011, 14:17
Когато човек ревнува това значи,че иска дадения субект само за себе си,без да се съобразява той/тя дали е щастлив с него.
Била съм лудо влюбена ,ревнувала съм много,и сега осъзнавам,че любовта ми е била просто внушение,но не истинска

Тва, че при теб е било така, НЕ значи, че при всички е така... Много си налагаш мнението ми се струва. :-o

NomNomNom
08-18-2011, 14:56
.........защото съм глупава 8-)
.
Нищо лично сама си го каза :razz:
да, 15г. пикла съм , която не работи , в училище всички учители ме обичат , искам да съм гордостта на мама и тати и съм девствена ;д

Auriss
08-18-2011, 15:09
Ми че то и аз те столквам ,и ...? :lol:
Ти си луд по нея , а аз й завиждам, защото съм глупава и никой не иска да ме погледне, камо ли да имам сексуален живот 8-)

По темата - все ми е едно.

Най-сетне някой да разбере мотивите ми :oops:

SunsetGirl
08-18-2011, 15:13
Когато човек ревнува това значи,че иска дадения субект само за себе си,без да се съобразява той/тя дали е щастлив с него.
Била съм лудо влюбена ,ревнувала съм много,и сега осъзнавам,че любовта ми е била просто внушение,но не истинска

Тва, че при теб е било така, НЕ значи, че при всички е така... Много си налагаш мнението ми се стррува. :-o
Ами,аз 10 години бях влюбена в тоя човек другите не съществуваха за мен дори хората,които ми правеха комплименти,аз просто не трепвах,не им обръщах внимание,говорила съм си много момчета,които са хлътвали по мен,но не им обръщах внимание,защото за мен съществуваше само 1,постоянно го ревнувах,защото той е много чаровен и добър,и няма жена ,която да не се е загледала по него,та ревността ми беше голяма,и от нея си създадох големи ядове.
Не,че не съм му вярвала просто се дразних всяка да се заглежда по него.
Имаше момент,когато бяхме разделени,и той беше с друга,тогава го ревнувах най-много,и освен това много ме вбесяваше егоизмът му към мен,та колко дни и нощи съм ревала,та какви ли не глупости съм правила,и съм се унижавала заради него,това,което ми се случи не го пожелавам и на най-големия си враг.
Мина година и полвина,в която не се виждахме и чувахме,и постепенно чувствата ми изчезнаха без него се чувствах доста самотна
Сега срещнах друг,и с него е различно,от доста време не бях изпитвала тази тръпка няма ревност,просто като го видя ми става супер приятно,дълбоко го обичам,като сме заедно се забравяме с целувките по цял ден и по цяла нощ ,все за него си мисля,не бих му казала никога обидна дума дори да се ядосам ,освен това никога няма да го намразя,разбираш ли,съобразявам се с него,а повечето двойки като вдигат скандал се нареждат с най-обидни думи освен това ме ласкае фактът ,че ми има доверие.
Познаваме се от години с това момче и винаги съм го мислила за симпатичен,но искрите между нас започнаха преди 9 месеца :)
Смисъл не го ревнувам,не го преследвам,не му държа сметка,не му ровя из телефона,ако не иска да е с мен,а с друга,и това го прави щастлив,добре ще го пусна,важното е да е щастлив иначе ,ако не ме обича,и аз го искам за себе си той се чувства затворен в клетка.
А,и когато обичаш някого,а той не те иска най-малкото е да му досаждаш ,като ти е казал не,значи не иначе се превърща в тормоз.
Еми,не знам и учени са установили,че ревността е вид егоизъм,а в днешно време всеки от нас е малко или много егоист ;)

InloveAgain
08-18-2011, 16:31
Ревността не е само в любовните връзки,тя е навсякъде,и всеки може да я изпита.Разбира се тя може да е повлияна от много неща,може да те прави егоист в повечето случаи,но според мен водещото в нея е любовта.Само който не обича не ревнува :)

SunsetGirl
08-18-2011, 17:06
Който не ревнува,значи не обича,оправданието на ревнуващия преди и аз си мислех,че е така и бях категорично против,че който не ревнува значи хич не му пука за другия,и че без ревност няма любов.
Ревнуващият мисли за неговия си интерес на първо място неговите нужди трябва да са задоволени,а не тези на любимия.
Често чувството за притежание изобщо измества любовта и от нея само споменът остава, редом с ревността и страхът.

Най-чист пример за ревността като страх от загуба откривам в поведението на децата - как ревнуват онези, които харесват и искат за свои приятели... Може би още тогава се наслагват ролевите ни модели, свързани с това чувство-отношение.
Но после съзряваме, съзряват и представите ни, идва времето, в което опитът ни учи, че ревността има огромна разрушителна сила, докато съзидателната и е доста... условна.
Ревността е проява на егоцентризъм в чист вид, която често прераства в агресия именно когато егото ни е обидено и наранено. От тази гледна точка - задължителна ли е тя при наличието на любов между хората!? Въпросът се очертава риторичен...
Мисля си днес, че ревността се появява тогава, когато дисхармонията в отношенията прерасне в дисбаланс, в който всеки се бори за надмощие в една връзка. Страховете избиват в несъзнателни реакции, егото ни преувеличава обидните нюанси в отношенията, агресивността между нас нараства и всичко това е прието да наричаме ревност...
Често е достатъчно да овладеем съзнанието си, да възстановим хармонията първо в себе си, за да отпаднат всички основания и мотиви за проява на това чувство. Едни владеят със знание емоциите и мислите си, други - с незнание, но всеки според мен води някаква борба срещу присъщата на човека ревност - някои понякога успяват и се освобождават от нея.
Може би точно последните осъзнават какво е безкористна любов!?

BrainlessROCKBABY
08-19-2011, 06:26
Ох, оригинални сте всички, браво! По-големи комплексари не съм виждала. К'во, малки ви са пишките ли?!

По темата.. според мен е липса на доверие, ако не съм любимия/любимата, то към хората около него/нея.

dimitar_ak
08-19-2011, 06:34
Има ли смисъл да ревнуваш? Това е ниска самоoценка и съмнения, че някой те превъзхожда в очите на любимия човек. Не може с ревност и агресивност да задържиш някого. Можеш да бъдеш човек, когото не искат да напуснат. Най-ценното за една връзка е доверието.

SunsetGirl
08-19-2011, 07:35
Ох, оригинални сте всички, браво! По-големи комплексари не съм виждала. К'во, малки ви са пишките ли?!

По темата.. според мен е липса на доверие.

''+'' от мен за коментара :)

Kassadin
08-19-2011, 11:44
Дам съгласен съм с любов че е , защото колкото и да се сдържаш че приятелката ти или приятеля за който е случая се среща с други хора м това си е от обич за повечето зависи от колко време ходят! Ако е от малко е от алчност , ако е от много време е любов предполагам!

SunsetGirl
08-20-2011, 11:00
[b] Този Sh@dow ми е някакъв много смешен,тръгнал да дава акъл и съвети по интернет форумите на хората,без да ги познава как да си живеят живота,то ако го слушаш човек ще стане от теб,идиот,какво мога да кажа повече :lol:
Ами,не знам кой няма личен живот,това да пишеш по цял ден в интернет форумите по не знам си колко хиляди мнения ,не е на добре.
Кой,каквото иска да си пише,все пак това е Интернет точното място за избиване на комплекси ,да не се чудят някой,че ги пренебрегвам,и съответно да не се сърдят,че ги пренебрегвам. 8-)
Става ми жал за хора,които нямат приятели ,нямат с кого да излезнат на кафе,на дискотека,не знаят да се забавляват,да учат,да откриват нови неща,да ходят на кино,да пътуват,а вместо това цял ден пред компютъра се чудят с кого да се заядат ,да се острат,да спорят,да правят забележки,с една дума идиоти. :-D :lol:

NomNomNom
08-20-2011, 11:06
Всъщност човека си има стабилен , нормален сексуален живот, за разлика от теб. Мисля, че вече няколко пъти акцентирах върху проблема ти.

MartiSSima
08-20-2011, 11:48
Има ли смисъл да ревнуваш? Това е ниска самоoценка и съмнения, че някой те превъзхожда в очите на любимия човек. Не може с ревност и агресивност да задържиш някого. Можеш да бъдеш човек, когото не искат да напуснат. Най-ценното за една връзка е доверието.
И аз подкрепям това мнение!Не е задължително да ревнуваш за да докажеш любовта си!

BeFree
08-20-2011, 12:04
Според мен ревноста е признак на голяма обич ... за мен който не ревнува не обича истински или не е изпитал тази голяма обич която някой хора са изпитали ;]

SunsetGirl
08-20-2011, 16:20
Всъщност човека си има стабилен , нормален сексуален живот, за разлика от теб. Мисля, че вече няколко пъти акцентирах върху проблема ти.
Ти да не би да ми светиш ,та си запозната с любовния ми живот ,да си гледа гаджето,и да си я обича,не да си избива комплекси,и да се заяжда в мрежата като теб,например.
Щом си има гадже,отделя време да се заяде и да напада вместо по цял ден да се отдаде на нея ,отделя време и на мен с нападенията също като теб,както ти отделяш време за мен,а също внимание и интерес .

А,и не ми е ясно защо се месиш между шамарите вместо да се чудиш с кого да се заядеш ,излез с приятели,ако имаш такива въобще и отидете на плаж,или не по-добре да се заяждаш в интернет,защото това те храни,ти си тази с проблемите ,аз просто не позволявам на никого да се подиграва с мен,разбираш ли било то в мрежата или извън нея :)
Продължавай да пишеш,и да се излагаш с нападките срещу мен,защото по този начин се излагаш единствена ти ;)
Как да не се лаская на такова внимание и интерес независимо,че е със злоба ,действията ви показват,че не съм ви безразлична,и че ви дразня понеже не ви позволявам да се подигравате с мен ;)

Също съм поласкана,че ми следиш редовно профила с коментарите това показва интерес за разлика от мен,тъй като слабо ме вълнува какво и на кого си писала ,хайде хранете ме ,продължавайте да се излагате :)
Have a nice day ;)

Sh@d0w
08-20-2011, 17:11
Пхахаха SunsetGirl,бих ти дал същия съвет на теб,защото очевидно ти си тази без приятелите и ноулайферския живот пред компютъра.

Само един преглед на мненията ти и времето им на постване:


Чет Авг 18, 2011 12:43 am
Чет Авг 18, 2011 12:57 am
Чет Авг 18, 2011 1:14 am
Чет Авг 18, 2011 1:50 am
Чет Авг 18, 2011 1:59 am
Чет Авг 18, 2011 9:23 am
Чет Авг 18, 2011 9:48 am
Чет Авг 18, 2011 10:51 am
Чет Авг 18, 2011 10:51 am
Чет Авг 18, 2011 1:14 pm
Чет Авг 18, 2011 1:27 pm
Чет Авг 18, 2011 1:46 pm
Чет Авг 18, 2011 1:56 pm
Чет Авг 18, 2011 5:25 pm
Чет Авг 18, 2011 6:13 pm
Чет Авг 18, 2011 7:38 pm
Чет Авг 18, 2011 8:06 pm
Чет Авг 18, 2011 8:27 pm

Май не аз седя по цял ден пред компа без работа,а?Хаха смешна си,повтаряш едно и също еди кой си избивал комплекси.Само тази думичка ли знаеш?Защото избиване на комплекси е точно твоето,явно в реалния живот няма кой да ти обърне внимание и го търсиш в някакъв форум,с жалките си оптити да се заяждаш с мен,но не си улучила човека.

Радвам се че отделяш толкова време да ми отговаряш на постовете,даже не съм писал в темата и пак съм ти в устата.Явно редовно ми следиш профила.

Но въобще не ни вълнуваш,нито мен нито който и да е друг от форума,по-скоро се забавляваме на жалките ти опити за спорове и бедния ти речник.Моя съвет е да натиснеш хикса горе,да излезеш малко навън да си намериш приятели,нищо че си дебела и грозна,все някой ще се смили над теб.Успех.

Keep writing :razz:

Auriss
08-20-2011, 17:29
http://img689.imageshack.us/img689/8104/knag.jpg

//

Фак ,пуснах и аз картинка ,но просто не се сдържах 8-)

Oblache
08-20-2011, 17:31
Ревността си е израз на собстеническото чувство на даден човек и не я свързвам с обич...

SunsetGirl
08-20-2011, 19:17
Пхахаха SunsetGirl,бих ти дал същия съвет на теб,защото очевидно ти си тази без приятелите и ноулайферския живот пред компютъра.

Само един преглед на мненията ти и времето им на постване:


Чет Авг 18, 2011 12:43 am
Чет Авг 18, 2011 12:57 am
Чет Авг 18, 2011 1:14 am
Чет Авг 18, 2011 1:50 am
Чет Авг 18, 2011 1:59 am
Чет Авг 18, 2011 9:23 am
Чет Авг 18, 2011 9:48 am
Чет Авг 18, 2011 10:51 am
Чет Авг 18, 2011 10:51 am
Чет Авг 18, 2011 1:14 pm
Чет Авг 18, 2011 1:27 pm
Чет Авг 18, 2011 1:46 pm
Чет Авг 18, 2011 1:56 pm
Чет Авг 18, 2011 5:25 pm
Чет Авг 18, 2011 6:13 pm
Чет Авг 18, 2011 7:38 pm
Чет Авг 18, 2011 8:06 pm
Чет Авг 18, 2011 8:27 pm

Май не аз седя по цял ден пред компа без работа,а?Хаха смешна си,повтаряш едно и също еди кой си избивал комплекси.Само тази думичка ли знаеш?Защото избиване на комплекси е точно твоето,явно в реалния живот няма кой да ти обърне внимание и го търсиш в някакъв форум,с жалките си оптити да се заяждаш с мен,но не си улучила човека.

Радвам се че отделяш толкова време да ми отговаряш на постовете,даже не съм писал в темата и пак съм ти в устата.Явно редовно ми следиш профила.

Но въобще не ни вълнуваш,нито мен нито който и да е друг от форума,по-скоро се забавляваме на жалките ти опити за спорове и бедния ти речник.Моя съвет е да натиснеш хикса горе,да излезеш малко навън да си намериш приятели,нищо че си дебела и грозна,все някой ще се смили над теб.Успех.

Keep writing :razz:
Нещо не те разбрах,аз не пиша за теб,ти си тоя ,който се заяде,който писа в темата ми,както и да е.
Да,аз пиша по дадени теми,интересно ми е мнението на други хора,не се заяждам с тях.
Единствено само с безразличие,и пренебрежение може да ме засегнете,надявам се повече да не ми обръщате внимание даже ще се радвам да се отърва от присъствието ви.
Това,че не може да кажеш изречение без обида говори колко високо интелигентен си,ти откъде знаеш,че съм дебела и грозна да не би да ме познаваш,не ,нали,изречението ти говори,че си подразнен ;)
Освен да ми досаждате,друго не правите ,отървете ме от присъствието си,ти си този с хилядите мнения,не аз това показва,че си леко пристрастен в интернет пространството,не ме вълнува само да не ме занимаваш ;)

SunsetGirl
08-20-2011, 19:21
Ревността си е израз на собстеническото чувство на даден човек и не я свързвам с обич...
Аз съм на същото мнение,ревността не е проява на любов,категорично -НЕ!

NomNomNom
08-20-2011, 19:23
Май не аз седя по цял ден пред компа без работа,а?
Не бе , ти не разбираш :lol:
Тя това за себе си го прави.
И не се подигравай с нея, вече си смешен, нападките ти говорят само лошо за теб .
И недей да се подиграваш, тя това не го позволява на никого , сеш ли се ;д
И , понеже има гадже, ще го доведе пред техническия да те смачкат,
сеш ли се :lol:

SunsetGirl
08-20-2011, 19:51
Май не аз седя по цял ден пред компа без работа,а?
Не бе , ти не разбираш :lol:
Тя това за себе си го прави.
И не се подигравай с нея, вече си смешен, нападките ти говорят само лошо за теб .
И недей да се подиграваш, тя това не го позволява на никого , сеш ли се ;д
И , понеже има гадже, ще го доведе пред техническия да те смачкат,
сеш ли се :lol:
Ама,ти още ли говориш по мой адрес,радвам се,че съм ти в устатата,поведението ти показва,че съм те издразнила яко,сигурно и с мисълта за мене си лягаш,и с мисълта за мене ставаш,най-редовно ми преглеждаш какво съм написала,благодаря за вниманието поласкана съм,ама по ще се радвам,ако не ми обръщаш внимание ;)
Лека вечер,намери си някой друг,с когото да се заяждаш,и който да ти обръща внимание на глупостите ,и с когото да си правиш кефа ;)
Нали не те интересувах,ами покажи ,че не те интересувам,не ми пиши,освен да досаждаш друго не правиш,мило момиче ;)
Започнахте първи да се заяждате,после ви затапих ,без да кажа нито една обидна дума по ваш адрес,и вие откачихте още повече почнахте да се подигравате,ама за ваше съжаление пак не ви стана номера,защото аз говоря спокойно срещу вас,а вие говорите с обиди или подигравки,което показва колко ядосани сте,та дори и да продължите да се заяждате и подигравате това показва колко ви пука,и колко сте бесни за разлика от мен,а и нямам нищо против да ми правите реклама стига да ми пишете правилно името ;)
Но за мен е най-изгодно да не се занимавате с мен ,аз не искам да се занимавате с мен ,да ми пишете понеже слабо ме интересувате,един съвет от мен дайте ми пълен ИГНОР ,и не ми обръщайте внимание.
ТОВА ВАШЕТО СЕ ПРЕВРЪЩА В БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ НИТО ЗА СМЯХ,НИТО ЗА ЖАЛ

SisiStrange
08-20-2011, 20:33
Бе ти ли точно казваш, че той не можел да каже едно изречение без обиди? Та нали в предната тема без да съм ти казала една единствена вулгарна дума, ме напсува хиляда пъти. И после не ти излязох от устата 2 седмици.
Има хиляди мнения, мда. А я виж кога се е регистрирал.
Все тая, не ми се занимава с тебе. Вече ми доскуча, освен това мога да ти предскажа следващия пост с доста добра точност. Така дори не е интересно. Но, ако обичаш, стига си ни вадила имената на мен и на Sh@d0w, когато се надяваш, че няма да забележим с надеждата, че ще звучиш много правдива и с морално превъзходство. Не си. Успех!

jeezloxxy
08-20-2011, 20:38
Още ли не си намерила кой да те чука бре.
Защо толкова злобно отговаряш срещу мен?
Защото всяка твоя тема/мнение е с безмозъчен замисъл .

Айде стига с тия глупости вече. :?

Он-топик,за да не си навлеча нечий гняв: Ревността разваля връзки.HAPPY?

SunsetGirl
08-20-2011, 20:47
SisiStrange,съжалявам,но каквото повикало,такова се обадило.
За минали неща едва ли някой се интересува,за да се стигне до обиди,нали се сещаш,че и твоя приятел допринесе за тях,както ти с острото си държание.
Погледни тази тема от кого е създадена,след това погледни коментарите,и кой се е намесил в темата,без да го каня или да споменавам за името му. ;)

NomNomNom
08-20-2011, 22:57
Май не аз седя по цял ден пред компа без работа,а?
Не бе , ти не разбираш :lol:
Тя това за себе си го прави.
И не се подигравай с нея, вече си смешен, нападките ти говорят само лошо за теб .
И недей да се подиграваш, тя това не го позволява на никого , сеш ли се ;д
И , понеже има гадже, ще го доведе пред техническия да те смачкат,
сеш ли се :lol:
Ама,ти още ли говориш по мой адрес,радвам се,че съм ти в устатата,поведението ти показва,че съм те издразнила яко,сигурно и с мисълта за мене си лягаш,и с мисълта за мене ставаш,най-редовно ми преглеждаш какво съм написала,благодаря за вниманието поласкана съм,ама по ще се радвам,ако не ми обръщаш внимание ;)
Лека вечер,намери си някой друг,с когото да се заяждаш,и който да ти обръща внимание на глупостите ,и с когото да си правиш кефа ;)
Нали не те интересувах,ами покажи ,че не те интересувам,не ми пиши,освен да досаждаш друго не правиш,мило момиче ;)
Започнахте първи да се заяждате,после ви затапих ,без да кажа нито една обидна дума по ваш адрес,и вие откачихте още повече почнахте да се подигравате,ама за ваше съжаление пак не ви стана номера,защото аз говоря спокойно срещу вас,а вие говорите с обиди или подигравки,което показва колко ядосани сте,та дори и да продължите да се заяждате и подигравате това показва колко ви пука,и колко сте бесни за разлика от мен,а и нямам нищо против да ми правите реклама стига да ми пишете правилно името ;)
Но за мен е най-изгодно да не се занимавате с мен ,аз не искам да се занимавате с мен ,да ми пишете понеже слабо ме интересувате,един съвет от мен дайте ми пълен ИГНОР ,и не ми обръщайте внимание.
ТОВА ВАШЕТО СЕ ПРЕВРЪЩА В БОЛЕСТНО СЪСТОЯНИЕ НИТО ЗА СМЯХ,НИТО ЗА ЖАЛ

Чакай, не съм казала, че не ме интересуваш.
Всъщност наистина много често си мисля за теб и не ме е срам да го призная. Искам да се запознаем и да пием заедно кафе/сок/чай.
Искам да гледаме залеза заедно .
Общо взето имам скучен и тъп живот , и ще се боря до край, за да можеш да ми го разнообразиш с твоята прекрасна усмивка. :-)

annonimnna
08-20-2011, 23:21
Всеки гледа на ревността по различен начин, но никой точно неможе да каже какво е тя всъщност :) .
Аз мисля така... Когато човек обича, харесва своето, винаги се притеснява, че може да го загуби. И няма лошо в това... Пък и ревността показва хубави чувства, нищо, че понякога заради нея се пораждат скандали и т.н.
Аз лично съм много ревнива, нооо и обичам да ме ренуват. Чувствам се специална :grin:

Violenza
08-21-2011, 05:48
Има си ревност и ревност, не е еднозначна. Някои ревнуват от недоверие, несигурност, други от чувство за притежание, трети - от любов и т.н.

SunsetGirl
08-21-2011, 07:44
NomNomNom ,ами не знам как ще стане тази работа,проблемът е,че не ме вълнуваш,просто ти пиша и отговарям от съжаление,защото друг,не би ти писал ;)
Еми,мерси,че ми вдигаш рейтинга,мога да ти дам идея да ми направиш страница във фейсбук 8-)

jumpin
08-21-2011, 08:01
Ревността е нормална животинска реакция,когато мъжкият или женската се чувстват застрашени от това да им вземат партньора.Няма друга ревност .. :)

NomNomNom
08-21-2011, 15:06
NomNomNom ,ами не знам как ще стане тази работа,проблемът е,че не ме вълнуваш,просто ти пиша и отговарям от съжаление,защото друг,не би ти писал ;)
Еми,мерси,че ми вдигаш рейтинга,мога да ти дам идея да ми направиш страница във фейсбук 8-)
Ама аз много се вълнувам от теб , моля те
дай ми скайпа си на ЛС