PDA

View Full Version : Помощ със сийдването в Замунда



eti725
08-18-2011, 06:38
Здравейте, хакери! Имам един дебилен въпрос. Значи, забелязах, че коефициента в Замунда взе да ми пада - нова съм и от 0.19 падна на 0.14. Четох, че било щото не сийдвам/ъплоудвам (а каква е разликата, no idea :-| ) Досека рейтингът ми се покачваше самичък, пък нещо почна да пада и ви питам, как се сийдва с Юторента (uTorrent). Нещо ми става зелено :D и пише сийдване ама колко време се сийдва и как да разбера, като се е сийдвало?? :D :D

DarkAngelOfHope
08-18-2011, 07:05
Ами оставяш торента в програмата след като се е свалил и той се seed-ва/upload-ва (едно и също е) когато има някой който сваля същия торента. В графата "Качване" ти показва текущата скорост с която качваш (ако има такава) а в графава "Качени" ти показва общо колко MB,GB и т.н. са качени от тоя торент. Графата "Коефициент" показва какво количество от свалената информация е качена като коефициент 1 означава че количеството свалено/качено е едно и също, коефициент 0.5 означава че си качила половината количество от свалената информация ... и т.н. с коефициентите :)

MrCreeper
08-18-2011, 07:05
След като свалиш файла, оставяш пуснат МюТоррента и активен файла. Сиидва автоматично

eti725
08-18-2011, 07:10
Оки-доки, мерси много, а как да разбера, че вече се е сийдвал торента? :oops: Малко съм тъпичка, ама... :-|

MrCreeper
08-18-2011, 07:55
Един торент се сиидва, докато има хора които да го свалят.

eti725
08-18-2011, 08:21
Мерси много просто ги зарязвам тея торенти да си висат там и готово :D :P